Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flipper Star Trek The Next Generation Williams
#1
Dostałem właśnie przed chwilą propozycję kupna lub zamiany flippera Star Trek Next Generation.Więc prosił bym o oferty cenowe w założeniu jak właściciel twierdzi że stan flippera jest bdb.Wiadomo jak okaże się w gorszym stanie to dostanie mniej i tym samym będzie taniej do kupienia.Gość mieszka bardzo blisko mnie więc sprawa jest do ogarnięcia na szybko.Czekam na propozycje jak będą dobre to lece go brać nawet jutro i można finalizować.
Odpowiedz
#2
napisalem ci pw


Jaras_PL napisał(a):Dostałem właśnie przed chwilą propozycję kupna lub zamiany flippera Star Trek Next Generation.Więc prosił bym o oferty cenowe w założeniu jak właściciel twierdzi że stan flippera jest bdb.Wiadomo jak okaże się w gorszym stanie to dostanie mniej i tym samym będzie taniej do kupienia.Gość mieszka bardzo blisko mnie więc sprawa jest do ogarnięcia na szybko.Czekam na propozycje jak będą dobre to lece go brać nawet jutro i można finalizować.
Odpowiedz
#3
to podpucha jakaś ??
Odpowiedz
#4
Nie, jeszcze cena nie spada ;-)
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#5
Szkoda, że fociaszy jakichś nie udostępniłeś.
Odpowiedz
#6
jutro się z gościem spotkam i zobaczę co to jest .
Odpowiedz
#7
:lol: ... :lol:
Odpowiedz
#8
15 k dam !
Odpowiedz
#9
Nic z tego .Gość chce głównie pozbyć się na zamiankę Terminatora 2 a Star Treka TNG mówi że jeszcze musi pomęczyć i wtedy może się zamieni jak mu się znudzi.Aktualnie mówi że może mi go pożyczyć za Indianę na kilka tygodni. Jakby ktoś chciał Terminatora 2 to mogę pomóc.
Odpowiedz
#10
Oja! Jaki deal! Chłopaki, rzucać się!!!
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#11
Widzę, że mamy na forum bardzo wpływowych ludzi.... :lol:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#12
ojej.. a juz mi slinka pociekla ;-) :-P
Odpowiedz
#13
Ile za terminator 2 ? 12 czy 15 k ?
Odpowiedz
#14
marcinkg napisał(a):Ile za terminator 2 ? 12 czy 15 k ?

Pewnie koło 19 wtedy by się zgadzało Wink

Btw czy ludziom się coś stało z głowami?
Odpowiedz
#15
cena za Terminatora 2 dla marcinakg to 25k (który i tak by go sprzedawał za 30k) a dla tych którzy chodzili do szkoły i nauczyli się czytać jak wyżej tylko zamianka .to decyzja właściciela nie mam wpływu nie znam gościa ale też jest z Elbląga to mogę pomóc jakby ktoś chciał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości