Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłumaczcie mi ten fenomen, proszę
Jarnie napisał(a):
NEX napisał(a):NIGDY, powtórzę NIGDY nie kupuj flipera bez wcześniejszego obejrzenia

Co to w ogole za rada.... Konrad, Ty naprawdę sądzisz, że ktoś zamierza kupić pierwszego flipera nie oglądając go przed zakupem Confusedhock:

been there done that Wink
jestem jakimś freakiem bo tak u mnie własnie było przy pierwszej maszynie Big Grin
Odpowiedz
U mnie przy wszystkich, i jakoś bez tragedii na tym wyszedłem :mrgreen: ale zgadzam się z tym, że to dość ryzykowne przedsięwzięcie (przy każdym było coś do roboty - wymiana MPU, bajerowanie przy płycie sterującej, trochę obróbki drewnianej w Creaturze, Addams roztrzaskany ale mam już pudło dawcę). Bardzo wygodne, co prawda.
Tales of the Arabian Nights, Twilight Zone, The Addams Family, Creature From The Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/snowvictim
Odpowiedz
Rozróżnijmy tylko - zakup od znajomego (lub kogoś z polecenia) i zakup z jakiegoś portalu typu OLX/Allegro od osoby nieznanej. To dwa zupełnie inne przypadki Smile
Odpowiedz
NEX napisał(a):Rozróżnijmy tylko - zakup od znajomego (lub kogoś z polecenia) i zakup z jakiegoś portalu typu OLX/Allegro od osoby nieznanej. To dwa zupełnie inne przypadki Smile

Ja wziąłem od kompletnego nieznajomego. Takiego ryzyka finansowego nie podjąłem nigdy wcześniej Smile
Odpowiedz
Jarnie napisał(a):
NEX napisał(a):NIGDY, powtórzę NIGDY nie kupuj flipera bez wcześniejszego obejrzenia
Co to w ogole za rada.... Konrad, Ty naprawdę sądzisz, że ktoś zamierza kupić pierwszego flipera nie oglądając go przed zakupem Confusedhock:

No i masz przykad powyzej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
NEX napisał(a):
Jarnie napisał(a):

No i masz przykad powyzej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale tak mam.. jak szukalem lw3 to nikt nic. Dopiero jak kupiłem. To się pojawiły na allegro 2 szt i jeszcze jedna tutaj. W każdym razie na szczęście wszystko dobrze się skończyło Smile
Odpowiedz
Teraz flipper to nie tylko przyjemność grania, ale i lokata kapitału, która może przechodzić na kolejne pokolenie. Ciekawe jaki jest obecnie najstarszy działający flipper w Polsce i na świecie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości