Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię flipper w rozsądnej cenie
#16
Jednym słowem [cenzura] :lol:
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#17
Super :->
Odpowiedz
#18
NEX napisał(a):
Jarnie napisał(a):Popatrz jak to wygląda na www.flippermatkt.de
Niemieckiego niestety nie rozszyfruję Wink

Jakąś tam wstępną wersję mam przygotowaną od dosyć dawna więc będę się na tym opierał.

Oczywiście wszelkie uwagi i sugestie mile widziane Smile


oczywiscie o ile będą rozsądne Wink
Odpowiedz
#19
...............
Odpowiedz
#20
Skoro fakt nieprzeczytania żadnej książki jest dzisiaj powodem do obnoszenia się z tym, to pora umierać. Niech suweren weźmie sobie ten kraj. Za kilka lat zobaczymy, co z niego zostanie, jak wszystkich mądrzejszych od siebie suweren już skopie po tyłkach na amen.
A potem tylko patrzeć, jak suweren wyjdzie na ludzi. Z bejzbolami.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#21
Pinball Wizard napisał(a):Skoro fakt nieprzeczytania żadnej książki jest dzisiaj powodem do obnoszenia się z tym, to pora umierać. Niech suweren weźmie sobie ten kraj. Za kilka lat zobaczymy, co z niego zostanie, jak wszystkich mądrzejszych od siebie suweren już skopie po tyłkach na amen.
A potem tylko patrzeć, jak suweren wyjdzie na ludzi. Z bejzbolami.

Święte słowa.
Odpowiedz
#22
snowvictim napisał(a):
thugnigga napisał(a):oczywiscie o ile będą rozsądne Wink

:lol: :lol: :lol: :lol:

A co do tematu - myślę, że starczyłby prosty formularz na wzór:

Kupię





Sprzedam

Amen. Smile
Odpowiedz
#23
Jaras_PL napisał(a):Jarnie chłopcze to jak ja pisze jest spowodowane tym że nie ukończyłem zbyt wiele szkół i ciebie nie powinno to interesować.Mówię też tak jak piszę jakby cie to gryzło.Ale powiem ci jedno za to takich mega mądrusiów jak ty zawsze kopałem w dupę na przerwach.Stąd pewnie ich nie ukończyłem bo średnio mnie to interesowało wolałem kopać właśnie takie przemądrzałe fusy herbaciane.Mimo wszystko wyszedłem na ludzi i nie chcę się chwalić ale na zwykłym handlu samochodami pewnie zarabiam dziennie tyle co ty morbiusie komputerowy w miesiącu i nie przeczytałem w życiu żadnej książki a ty pewnie całą bibliotekę.Poza tym nie robię żadnego sztucznego szumu wokół siebie tylko jakbyś w tej swojej szkole nauczył się czytać (cała biblioteka nie pomogła) to byś zrozumiał temat posta że szukam flippera i nie udaje .
P.S. A te "Jarnie" to męska ksywa czy damska ?

Ostrzeżenie za złamanie Regulaminu (NIEDOZWOLONE TREŚCI punkt 3)
Odpowiedz
#24
snowvictim, RAV - dzięki za sugestie Smile
Odpowiedz
#25
Pinball Wizard napisał(a):Skoro fakt nieprzeczytania żadnej książki jest dzisiaj powodem do obnoszenia się z tym, to pora umierać. Niech suweren weźmie sobie ten kraj. Za kilka lat zobaczymy, co z niego zostanie, jak wszystkich mądrzejszych od siebie suweren już skopie po tyłkach na amen.
A potem tylko patrzeć, jak suweren wyjdzie na ludzi. Z bejzbolami.

dokładnie, ostatnimi czasy wypłynęli i się z tym obnoszą, :evil:




NEX napisał(a):Ostrzeżenie za złamanie Regulaminu (NIEDOZWOLONE TREŚCI punkt 3)

od razu out powinien być ;-)
Odpowiedz
#26
mucha napisał(a):od razu out powinien być ;-)
Trzeba ludziom dawać szanse... oczywiście do pewnych granic.
Odpowiedz
#27
NEX, masz o wiele większą cierpliwość do ludzi niż ja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości