Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[I] pożyczę jedną nogę Stern/Williams
#1
Witam,

Ponieważ kupno kompletu nóg w naszym kraju nie jest łatwe a koszty sprowadzenia nóg zza granicy mijają się z celem, pożyczę od kogoś jedną nogę Stern lub Williams najlepiej tą najdłuższą, ale inny rozmiar też może być. Używka czy nówka nie gra roli. Dam zastaw jeśli trzeba. Z nogą nic nie będzie robione oprócz wymiarowania i zdjęć, dokładnego obejrzenia, dobrania materiału i wykonania nowej podobnej. Mogę podjechać po nogę jeśli nie będzie to bardzo daleko, jeśli z daleka to dostosuję się do rodzaju przesyłki. Ja jestem z miejscowości jak w profilu.
Odpowiedz
#2
Zadzwoń sobie do tego gościa 604 867 674.Handluje różnymi częściami do flipperów.Niedawno wystawiał różne komplety nóg pomalowane proszkowo.
Odpowiedz
#3
Oki, zadzwonię, poinformuję co się udało załatwić.

EDIT
Jutro będzie wiadomo czy jeszcze są na stanie, sprzedano już ich troszkę.
Odpowiedz
#4
daj znać co i jak, mam komplet, ktorego nie używam (stan, że tak powiem, wyblakły)
Odpowiedz
#5
Przyjedź do mnie do Pszczyny ( masz godzinkę drogi ) to sobie coś wybierzesz.Mam ich trochę .
Odpowiedz
#6
Dzięki za odzew. Wybiorę się w pierwszej kolejności do Pszczyny (1,5 h) drogi, a snowvictim pozostaje na celowniku.
Odpowiedz
#7
Noga pożyczona od oizdob, dzięki. Coś tam wstępnie się wytworzy ale jakby był komplet używek to kupię.
Odpowiedz
#8
tu masz komplet za 30 jurkow Smile


http://www.flippermarkt.de/community/for...ost1539768


Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#9
Niestety gość nie odpisuje coś. Co prawda po angielsku do niego napisałem jak umiałem. A szkoda.
Odpowiedz
#10
Napisałeś PW czy tylko pod postem?
Odpowiedz
#11
PW też. PW pisałem już wcześniej, widziałem że ten użytkownik był online później ale cisza. Teraz napisałem jedno zdanie dopiero pod postem.

EDIT
Sprzedał, napisał do mnie PW (po angielsku), że ktoś pytał wcześniej i miał pierwszeństwo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości