Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renowacja Getaway
#1
Właśnie skończyłem renowację Getaway. Kilka fotek na początek. Żarówki wymienione na LED'y - naprawdę robi różnicę ale najlepiej sprawdzają się warm white. Nogi i Lockbar pokryłem folią karbonową - działa jak dobre pończochy na eleganckiej kobiecie Smile. Gałka zmiany biegów pokryta skórą Smile. Nowy głośnik w kolorystyce maszyny. Polakierowany playfield i zrobione pudło. Wszystkie cewki i switche przeczyszczone - naprawdę miło popatrzeć i pograć.


Załączone pliki Miniatury
                       

RAA
Odpowiedz
#2
Ale cacucho! :-D Podobaja mi sie te twoje dodatki, a folia karbonowa daje super efekt. Tak patrzę na ten playfield i wyobrażam sobie jak to mój Addams po złożeniu będzie wyglądał :-P
Odpowiedz
#3
Robi wrażenie!!!!
Z ta folią świetny pomysł - idealnie pasuje do tej maszyny.
Wrzuć jakiś filmik prezentujący flipera w całej okazałości Smile
Odpowiedz
#4
Getaway od zawsze mi się podobał, Twój wygląda naprawdę super.Gratulacje
Jakiej foli użyłeś? Mam doświadczenie w tym temacie i moim zdaniem może ona z biegiem czasu zacząć się odklejać.
Odpowiedz
#5
Wziąłem folię 3M. Wygląda, że powinna się dobrze trzymać. Jak za jakiś czas zaczęłaby odchodzić to pewno założę jeszcze raz. Istotna jest faktura materiału bo inne prezentowały się dużo gorzej.

Co do dodatków to mam takie refleksje, że trzeba podchodzić do tego ostrożnie, żeby nie przedobrzyć. Każda maszyna ma swój klimat i ładując za dużo i za krzykliwie można uzyskać tandetny efekt. Np. do RoadShow włożyłem kolorowy wyświetlacz i sprawdza się świetnie ale w Getaway już niekoniecznie dobrze się prezentuje. Niektórzy wkładają też makietę góry do maszyny, ale według mnie psuje to klimat (szczególnie, że kolorystyka jest przeważająco czerwono-czarna a góra jest w brązie i do tego wygląda mocno plastikowo).
Tak więc do każdej maszyny trzeba podchodzić bardzo indywidualnie i z przemyśleniem

Następne w kolejce jest Congo Smile
RAA
Odpowiedz
#6
RAA napisał(a):Niektórzy wkładają też makietę góry do maszyny, ale według mnie psuje to klimat (szczególnie, że kolorystyka jest przeważająco czerwono-czarna a góra jest w brązie i do tego wygląda mocno plastikowo).
Ta góra to nie tyle mod co... projekt oryginalny. IMHO pasuje ale gusta są różne Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości