Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#76
Prezes napisał(a):Nic dodać, nic ująć - wspaniały debiut! Podwójne gratulacje!!! Marcin powiedział mi, że zamierza kontynuować, więc mamy nadzieję, że turniej nadmorski wejdzie na stałe do kalendarza. :lol:

Ze swojej strony obiecuję pełne wsparcie i pomoc także na przyszłość. Tym razem m.in.: załatwiłem patronów i media (to informacja m.in. dla tych, których drażnią moje występy dla nich), koordynowałem projekt plakatu, WYMYŚLIŁEM NAGRODY, przegadałem z Marcinem masę czasu i wymieniliśmy parędziesiąt maili oraz pomagałem w wożeniu maszyn (Daniel i Hubert też - dzięki chłopaki), wreszcie robiłem zdjęcia i zapraszałem nowicjuszy na tę stronę i nasze turnieje. Teraz napiszę jeszcze ZA DARMO parę artykułów. (...)
PS. A co do uderzania we flippery w nerwach, to oczywiście nie jest chwalebne, wręcz naganne działanie, ale to jawne czyny, zaś gorsze jest ordynarne, po cichu na nich zarabianie oraz ogólny brak kultury, złośliwość, zawiść i - nie bójmy się tego słowa - chamstwo połączone z agresywnością i postawą roszczeniową. Na szczęście w naszym środowisku to margines, a PSF-ie brak takich osobników. Cóż do każdego flippera można się przekonać, ale nie do każdego flipperowca...
Ciągle masz jakieś żale, ale nie jesteś w stanie powiedzieć tego wprost, jak facet. Mało tego, nawet na forum piszesz tak naokoło, że fani Mody na sukces w maglu by się nie połapali.

Publicznie stwierdzam, że brak Ci cojones.

Widzieliśmy się w piątek, w sobotę i niedzielę. Miałeś niejedną okazję do rozmowy. Nie odpowiedziałeś na "podaną rękę" w poprzedniej dyskusji, ani nie poruszyłeś nowych tematów. Zamilcz zatem również na forum.
Odpowiedz
#77
janekV8 napisał(a):
Prezes napisał(a):Nic dodać, nic ująć - wspaniały debiut! Podwójne gratulacje!!! Marcin powiedział mi, że zamierza kontynuować, więc mamy nadzieję, że turniej nadmorski wejdzie na stałe do kalendarza. :lol:

Ze swojej strony obiecuję pełne wsparcie i pomoc także na przyszłość. Tym razem m.in.: załatwiłem patronów i media (to informacja m.in. dla tych, których drażnią moje występy dla nich), koordynowałem projekt plakatu, WYMYŚLIŁEM NAGRODY, przegadałem z Marcinem masę czasu i wymieniliśmy parędziesiąt maili oraz pomagałem w wożeniu maszyn (Daniel i Hubert też - dzięki chłopaki), wreszcie robiłem zdjęcia i zapraszałem nowicjuszy na tę stronę i nasze turnieje. Teraz napiszę jeszcze ZA DARMO parę artykułów. (...)
PS. A co do uderzania we flippery w nerwach, to oczywiście nie jest chwalebne, wręcz naganne działanie, ale to jawne czyny, zaś gorsze jest ordynarne, po cichu na nich zarabianie oraz ogólny brak kultury, złośliwość, zawiść i - nie bójmy się tego słowa - chamstwo połączone z agresywnością i postawą roszczeniową. Na szczęście w naszym środowisku to margines, a PSF-ie brak takich osobników. Cóż do każdego flippera można się przekonać, ale nie do każdego flipperowca...
Ciągle masz jakieś żale, ale nie jesteś w stanie powiedzieć tego wprost, jak facet. Mało tego, nawet na forum piszesz tak naokoło, że fani Mody na sukces w maglu by się nie połapali.

Publicznie stwierdzam, że brak Ci cojones.

Widzieliśmy się w piątek, w sobotę i niedzielę. Miałeś niejedną okazję do rozmowy. Nie odpowiedziałeś na "podaną rękę" w poprzedniej dyskusji, ani nie poruszyłeś nowych tematów. Zamilcz zatem również na forum.


Namawiam do zakopania toporu wojennego, jak to nie jest możliwe proszę się kłócić w innym wątku jeżeli to nie jest problem : )
Odpowiedz
#78
marcinkg napisał(a):proszę się kłócić w innym wątku jeżeli to nie jest problem : )
przeniosłem do spamu

janekV8 napisał(a):Widzieliśmy się w piątek, w sobotę i niedzielę. Miałeś niejedną okazję do rozmowy. Nie odpowiedziałeś na "podaną rękę" w poprzedniej dyskusji,
Po tym co Ty i Twój ojciec napisaliście pod adresem Łukasza wiele osób na Jego miejscu nie spojrzałaby nawet w Waszą stronę więc nie dziwi mnie że nie miał ochoty na rozmowę z Wami...
Przypomnę: najpierw rzucaliście fałszywe oskarżenia a gdy zostaliście poproszeni o jakieś dowody - wycofywaliście się z nich bez słowa. To Wam brak jaj bo człowiek z jajami potrafi przeprosić gdy zagalopuje się w słowach...

janekV8 napisał(a):Zamilcz zatem również na forum.
Jeśli dalej będziecie jątrzyć, dalej będziecie prowokować do kolejnych kłótni i dalej będziecie próbować skłócać ludzi to zapewniam Cię że to Wy zamilkniecie na tym forum.
Odpowiedz
#79
Prezes napisał(a):z http://www.ifpapinball.com/calendar.php
(...)
Ty jesteś Marcin?
Odpowiedz
#80
janekV8 napisał(a):Ty jesteś Marcin?
Kilka uwag:
1. Na pytanie postawione na publicznym forum odpowiedzieć może każdy zarejestrowany użytkownik
2. Jeśli masz jakieś pytania/sprawy do konkretnego użytkownika i zależy Ci tylko i wyłącznie na jego odpowiedzi - używaj wiadomości prywatnych
3. Nie widzę aby post Łukasza skierowany był do Ciebie - zacytował nie Twój post ale post Marcina....
Odpowiedz
#81
janekV8 napisał(a):
Prezes napisał(a):z http://www.ifpapinball.com/calendar.php
(...)
Ty jesteś Marcin?

kolego nic do ciebie nie mam ale po h....j znowu zaczynasz ziac ogniem ?? Undecided
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#82
skyline napisał(a):
janekV8 napisał(a):
Prezes napisał(a):z http://www.ifpapinball.com/calendar.php
(...)
Ty jesteś Marcin?

kolego nic do ciebie nie mam ale po h....j znowu zaczynasz ziac ogniem ?? Undecided
Ogniem? Bez przesady Wink
Odpowiedz
#83
Janek, Martin ma racje: szkoda przestrzeni dyskowej i klawiatury... żadnych zmian w stykaniu synaps u pewnych ludzi nie spowodujesz ;-)

a z tym ogniem też mi się spodobało :mrgreen:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#84
Posty wydzielone do właściwego tematu.

Jarnie666, JanekV8 - kilkukrotnie prosiłem Was o zaprzestanie prowokowania do kłótni. Bez powodu wciąż zaczepiacie innych użytkowników tego forum. Coraz więcej ludzi ma Was po prostu dosyć. Uprzedzam że jeśli nadal będziecie prowokować, obrażać i zachowywać się złośliwie w stosunku do innych to w końcu zostaniecie wykluczeni z tego forum.
Odpowiedz
#85
Dość kłótni panowie skoncentrujcie się na konkretach.Flipery są tematem tego forum a nie wasze animozje!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości