Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#16
woooow ale cisnienie Confusedhock: Undecided
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#17
skyline napisał(a):woooow ale cisnienie Confusedhock: Undecided

Ciśnienie które podnosi tylko jedna osoba...
Odpowiedz
#18
No to moze podacie jakies szczegoly? Pewnie nie tylko ja nie znam Waszych osiagniec...
Sa gdzie w necie? Poza ta strona zadnej innej polskiej flipperowej (pomijajac firmowe) nie znalazlem.
pozdrawiam Was i wszystkich innych :mrgreen:


jarnie666 napisał(a):
Flipermaniak napisał(a):Sledze to forum od dawna, bo lubie te maszyny....

Widze ze tylko narzekacie, zrobiliscie cos w ogole? Jakies zawody, strone, cokolwiek?

owszem kolego, zanim jeszcze Ci sie snilo o tym forum...

my tez Cie pozdrawiamy serdecznie Undecided
lepiej grac, a nie gadac, ale o fliperach zawsze warto
Odpowiedz
#19
znakomita większość użytkowników tego forum o dorobku postów większym niż przeciętne IQ zna nas z imienia i nazwiska, świeżaki takie jak Ty mogą o nas poczytać na www.pinballnews.com a Ty, oprócz tego, że jesteś "z daleka" czym się możesz pochwalić...?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
Mimo że nie mam liczby postów większej niż przeciętne IQ to też znam Was już z imienia i nazwiska i szczerze mówiąc to poza kilkoma informacjami o udziałach w paru turniejach nic nie znalazłem. Tak więc sorry, ale psioczenie na Pawła, Mariusza i Łukasza jest po prostu kpiną.

A sorry, jest coś - http://www.pulawska.net/witka.php?idw=65

Nie no, zwracam honor. Czapki z głów. Smile
Odpowiedz
#21
No wlasnie, jest jeszcze a wlasciwie bylo : Pinball News Polska (www.pinballnews.za.pl/news.htm).
Na wlasciwym Pinball News jest sporo tekstow o Polsce (BTW: duzo linkow do roznych relacji, audycji i artykulow po polsku), ale wszystkie Lukasza, Jaroslawa jeden i drugi jako wspolautor, wiec... ? Zorganizowaliscie jeden turniej (i to u Pawla w klubie) plus poltora artykulu macie na koncie i to wszystko?? I to daje Wam prawo do takich atakow ?!?!! Nie widziecie "lekkiej" dysproporcji ?

Co do mnie ja nie roszcze sobie prawa do bycia figura w polskim swiatku fliperowym, wiec pytanie o to czym moge sie pochwalic jest bez sensu. Za to uwazam, ze PSF wypada niezle na tle Europy.

pozdrawiam wszystkich jego czlonkow i sympatkow - trzymajcie tak dalej !


dyleck napisał(a):Mimo że nie mam liczby postów większej niż przeciętne IQ to też znam Was już z imienia i nazwiska i szczerze mówiąc to poza kilkoma informacjami o udziałach w paru turniejach nic nie znalazłem. Tak więc sorry, ale psioczenie na Pawła, Mariusza i Łukasza jest po prostu kpiną.

A sorry, jest coś - http://www.pulawska.net/witka.php?idw=65

Nie no, zwracam honor. Czapki z głów. Smile
lepiej grac, a nie gadac, ale o fliperach zawsze warto
Odpowiedz
#22
dyleck napisał(a):Mimo że nie mam liczby postów większej niż przeciętne IQ to też znam Was już z imienia i nazwiska i szczerze mówiąc to poza kilkoma informacjami o udziałach w paru turniejach nic nie znalazłem. Tak więc sorry, ale psioczenie na Pawła, Mariusza i Łukasza jest po prostu kpiną.

A sorry, jest coś - http://www.pulawska.net/witka.php?idw=65

Nie no, zwracam honor. Czapki z głów. Smile

Flipermaniak napisał(a):No wlasnie, jest jeszcze a wlasciwie bylo : Pinball News Polska (www.pinballnews.za.pl/news.htm).
Na wlasciwym Pinball News jest sporo tekstow o Polsce (BTW: duzo linkow do roznych relacji, audycji i artykulow po polsku), ale wszystkie Lukasza, Jaroslawa jeden i drugi jako wspolautor, wiec... ? Zorganizowaliscie jeden turniej (i to u Pawla w klubie) plus poltora artykulu macie na koncie i to wszystko?? I to daje Wam prawo do takich atakow ?!?!! Nie widziecie "lekkiej" dysproporcji ?

Co do mnie ja nie roszcze sobie prawa do bycia figura w polskim swiatku fliperowym, wiec pytanie o to czym moge sie pochwalic jest bez sensu. Za to uwazam, ze PSF wypada niezle na tle Europy.
pozdrawiam wszystkich jego czlonkow i sympatkow - trzymajcie tak dalej !

Dobrze wiedzieć, jak niewiele wiecie.
Odpowiedz
#23
janekV8 napisał(a):Dobrze wiedzieć, jak niewiele wiecie.

Dobrze to jest przedstawić argumenty na to że to Ty masz rację, a nie próbować wyjść na swoje poprzez próbę obniżenia wartości oponenta i to jeszcze bez podparcia tego żadnymi faktami. Tak rozmawiać to sobie możesz w debacie z ś.p. Lepperem albo innym człowieczkiem o inteligencji równiej rozmiarowi buta a nie ze mną, tak więc wypisuję się już z tej najbardziej jałowej dyskusji w jakiej kiedykolwiek brałem udział, bo się tylko wrzodów mogę nabawić.
Odpowiedz
#24
dyleck napisał(a):tak więc wypisuję się już z tej (...) dyskusji
taki był cel mojej wypowiedzi
Odpowiedz
#25
obiektywnie patrząc to może znaczyc, ze rzeczywiscie nie masz czym sie pochwalic... a moze to wrodzona skromność nie pozwala Ci mówić o swych osiągnięciachBig Grin?
janekV8 napisał(a):
dyleck napisał(a):tak więc wypisuję się już z tej (...) dyskusji
taki był cel mojej wypowiedzi
Odpowiedz
#26
Teee... Rycerze Monitorow, tak na poczatek:

Ile imprez zorganizowaliscie...?

Pozyskaliscie choc zlotowke na ufundowanie nagrod..?

Iile wazonow zdazyliscie ustawic na regalach po zawodach...?

Ile maszyn przywrociliscie do zycia...?

Ile ciekawych tytulow sprowadziliscie do Polski..?



slucham........
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#27
janekV8 napisał(a):taki był cel mojej wypowiedzi
jarnie666 napisał(a):Teee... Rycerze Monitorow,

Czytając to przypomniał mi się flipper Medieval Madness a dokładnie jego dwa elementy:

[Obrazek: pf8.jpg]

Ponieważ pomimo próśb dyskusja nadal nie ma nic wspólnego z tematem wątku czyli Turniejem - niebawem wydzielę posty nie nawiązujące do tego tematu bo naprawdę zaczyna robić się śmietnik :/
Odpowiedz
#28
Ja na Twoim miejscu bym nie czekał
wchodze i cały czas mysle że wyniki sa podane ,a tu jakieś poboczne kwasy!!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#29
jarnie666 napisał(a):Teee... Rycerze Monitorow, tak na poczatek:

Ile imprez zorganizowaliscie...?

Pozyskaliscie choc zlotowke na ufundowanie nagrod..?

Iile wazonow zdazyliscie ustawic na regalach po zawodach...?

Ile maszyn przywrociliscie do zycia...?

Ile ciekawych tytulow sprowadziliscie do Polski..?



slucham........


O WLADCY FLIPPEROW ! WIELCY MISTRZOWIE ! CZCIGODNI DOBRODZIEJE !
To oswieccie nas maluczkich, glupoli swiezych lub w najlepszym wypadku zoltodziobow do piet Wam nie dorastajacych i nie wiedzacych jak waznymi figurami jestescie [Swoja droga skoro nimi jestescie to czemu tak trudno o Was cos w necie znalezc?? Na PinballNews jest - powtarzam - jeden artykul Jaroslawa i drugi wspolnie z Lukaszem, poza tym tylko jakies wspomnienia o Was w innych jego artykulach Lukasza, w tym faktem jest o sukcesach Jarka i Janka na Mistrzostwach Polski. Tylko ze organizuje je PSF, wiec atakowanie go jest absurdalne... No bo skoro tacy sa beznadziejni, nic nie umieja, wszystko psuja etc., to po co sie do nich pchacie i narzucacie? Dlaczego bierzecie udzial w zawodach PSF-u i w ogole co na tym forum robicie ?? Zalozcie swoje, robcie zawody, pokazcie na co Was stac, przeciez jestescie najlepsi !

A odnoszac sie konkretnie do Wasz niezmierzonych „osiagniec”:
- A Wy ile turniejow zorganizowaliscie !? Jeden u Pawla w Piasecznie ??
- No to podaj prosze ile to funduszy udalo sie Wam zalatwic i na ile zawodow ?
- Wazony czyli puchary? A ile to macie ich ustawionych? I czy aby nie tylko z zawodow organizowanych przez PSF?
- I co z tego, ze przywrociliscie je do zycia i/lub do Polski zwiezliscie? Na czyj uzytek? Gdzie one sa? W domu macie ponoc 18, a reszta? Poszla do innych? Handlujecie nimi czy co??
SKORO TAK IMPONUJACY JEST POCZATEK TO PROSIMY O JESZCZE, TYLKO KONKRETNIE! NAJLEPIEJ DOWODY, BEZ NIEDOMOWIEN, A NIE ODBIJANIE PILECZKI, POLSLOWKA, INSYNUACJE, OBELGI. SMIALO, CZEKAMY W NAPIECIU!

Oczywiscie pozdrawiam, serdecznie zwlaszcza rodzine imperatorow fliperowych (tak trzymac Panowie!)
_________________
lepiej grac, a nie gadac, ale o fliperach zawsze warto
lepiej grac, a nie gadac, ale o fliperach zawsze warto
Odpowiedz
#30
@Fliperomaniak:

Stary, olej. Naprawdę szkoda nerwów bo i tak się niczego konkretnego nie dowiesz. Troll Internetowy to taki gatunek, który jak zobaczy że kogoś zdenerwował to idzie do łazienki na 3 minuty (chyba wiadomo po co), po czym dalej kontynuuje swój proceder wkurzania wszystkich. Poczekajmy w spokoju aż Paweł poda wyniki.

@Paweł:

Dajesz wyniki. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości