Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#31
I co były NOŻE? A może nawet WIDELCE ?? :mrgreen:
Bo jeśli chciałeś użyć słowa NUŻ (wyraz o charakterze ekspresywnym, nadający wypowiedzi odcień obawy, rzadziej nadziei; nuże: http://www.sjp.pl/nu%BF ) to tak się je pisze. :oops:
Ale to pewnie dlatego, bo za bardzo jesteś zajęty flipperami i brak czasu na ortografię. :-P



janekV8 napisał(a):
jarnie666 napisał(a):zobacz janek... okazuje sie, ze to wcale jednak niedrogo :mrgreen:

wpadniemy, ocenimy kondycje maszyn i podejmiemy decyzje, co Ty na to.... :?:
dobrze, że napisali, bo tak to bym myślał, że to drogo :lol:

a jak najbardziej warto podjechać, a nóż maszyny okażą się sprawne i czyste Idea
Odpowiedz
#32
A nuż ta wymiana zdań ma jakiś sens Smile...
Odpowiedz
#33
OK spam wydzielony. Nie mam pomysłu na temat tego wątku - jakieś sugestie? Wink
Odpowiedz
#34
Prezes napisał(a):jeśli chciałeś użyć słowa NUŻ (wyraz o charakterze ekspresywnym,

a u Ciebie skąd ten przypływ odwagi..???

już raz się naśmiewałeś z błędów ortograficznych /marcinkg/ Marcina z Kołobrzegu... chłopak taktownie udał że nie widzi/słyszy Twoich drwin... tylko zza monitora jesteś taki błyskotliwy...?

a może chcesz, żeby reszta klakierów się dowiedziała jak wydałeś 1500PLN przeznaczone na główną nagrodę jednej z edycji jesiennych mistrzostw w CDQ..?

ewentualnie jak nie dopuściłeś do oprawy medialnej w/wym mistrzostw umówionej przeze mnie z TVP3 na rzecz Twojego pomysłu jakieś podrzędnej telewizji internetowej..?

słucham...

dyleck napisał(a):@Fliperomaniak:

Stary, olej. Naprawdę szkoda nerwów bo i tak się niczego konkretnego nie dowiesz.

Rycerzu Monitora, zadałem Ci /między innymi/ kilka pytań kilka dni temu...

Ile imprez zorganizowaliście...?

Pozyskaliście choć złotówkę na ufundowanie nagród..?

Ile wazonów zdążyliście ustawić na regalach po zawodach...?

Ile maszyn przywróciliście do życia...?

Ile ciekawych tytułów sprowadziliście do Polski..?


Nie stykło Ci jaj żeby odpowiedzieć..?

Trudno... z uwagi na to, że olewamy ligę w tym sezonie zawsze możesz się z nami sprawdzić w jesiennych mistrzostwach Polski... /dla niewtajemniczonych: jest nas trzech: Stachu nie bierze udziału w pyskówce, bo skupia się na grze na instrumencie.../

...i zobaczymy kto jest troll, kto kozak a kto lamus...

Flipermaniak...


no właśnie... z wirtualnymi bytami nie wdajemy się w dyskusje... Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#35
jarnie666 napisał(a):Nie stykło Ci jaj żeby odpowiedzieć..?

Przypomnę, że cała dyskusja rozpętała się o to, że 35 PLN za turniej to drogo. Zatem jeszcze raz ponawiam pytanie o to kiedy zorganizujesz turniej z czystymi i działającymi maszynami za 15PLN i dodatkowo z jedzeniem i napojami. Mam nadzieję, że tym razem otrzymam konkretną odpowiedź, a nie znowu zakręcisz kota ogonem i skierujesz rozmowę na temat tego jaki jesteś świetny bo masz w domu 100 wazonów i 20 fliperów i zaczniesz obrażać ludzi, dzięki którym mogę sobie konkretnie pograć na fliperach, a nie tylko oglądać zdjęcia na pinballowners i zazdrościć ich właścicielom. Pokaż te swoje jaja...

Ja się nie kreuję na boga w świecie fliperów. Nie odpowiedziałem, bo po moim stwierdzeniu kilka postów wcześniej że jestem świeżakiem, każdy z IQ równą średniej krajowej odpowie sobie na te pytania sam. Skoro jednak potrzebujesz pomocy, oto odpowiedzi:

jarnie666 napisał(a):Ile imprez zorganizowaliście...?

0

jarnie666 napisał(a):Pozyskaliście choć złotówkę na ufundowanie nagród..?

Nie

jarnie666 napisał(a):Ile wazonów zdążyliście ustawić na regalach po zawodach...?[quote="jarnie666"]arnie666"]Ile maszyn przywróciliście do życia...?

0

jarnie666 napisał(a):Ile ciekawych tytułów sprowadziliście do Polski..?

0

Oczywiście mimo że pytania zostały utworzone korzystając z liczby mnogiej, odpowiedziałem tylko sam za siebie. I na wszelki wypadek dodam, że "0" powyżej to "zero" a nie "O". Smile


NEX napisał(a):OK spam wydzielony. Nie mam pomysłu na temat tego wątku - jakieś sugestie? Wink

Ja bym właśnie zmienił tytuł na "Czy 35 PLN to drogo za udział w turnieju?"
Odpowiedz
#36
dyleck napisał(a):Przypomnę, że cała dyskusja rozpętała się o to, że 35 PLN za turniej to drogo. Zatem jeszcze raz ponawiam pytanie o to kiedy zorganizujesz turniej z czystymi i działającymi maszynami za 15PLN i dodatkowo z jedzeniem i napojami.

Poczytaj forum z końca 2011... byliśmy przygotowani do organizacji w tym roku. Paweł włożył cała energię w to, aby nas z niej wyeliminować: Sketch, sraty taty i tak dalej. Wyewoluowało to w kierunku "Karkówka and Kiełbasa Cup". Nie ma problemu, przecież nikt nikogo nie będzie uszczęśliwiać na siłę. Są chętni jest zabawa...

Nie mam doświadczenia w imprezach integracyjnych a grilla zwykle przypalam, 15PLN wpisowego + minimalny wkład własny wystarcza na napoje i puchary. Nie wiem, czy słyszałeś, ale użytkownik Prezes jako pierwszy podniósł wielkie larum w/s ceny zawodów u Mariusza, który przygotował wyszynk na miarę małego wesela...

Mam nadzieje, że jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#37
Nadstaw więc uszy:

A no wiesz... zbierałem się, zbierałem i wreszcie odważyłem. :lol:

Owszem, tylko to była żart, jak i teraz zresztą. Marcin niczego nie nie udawał i się poprawił. Lubimy i sądzę, że nie ma do mnie żalu, bo i nie ma o co.

Tak to jest jak się mierzy innych własną miarą. Oczywiście Jarku - śmiało. I co tam z jednej - ujawnij wszystkie moje przekręty! Naprawdę bardzo o to proszę. Tylko nie zapomnij, że jest nas więcej do podziału lewej kasy. Cry

Także proszę. Nigdy żadnym mediom nie odmawialiśmy. A z telewizji były m.in. TVP (dwukrotnie, w tym "Panorama" z TVP2), TVN Warszawa, Polsat Play, Gazeta.pl. Nie mówiąc o wielu radiach, prasie i portalach.

Ale, ale! Widzę, że mimo iż uważacie Flipperowe Mistrzostwa Polski za bagno przekrętów, ciąg niedoróbek i wpadek oraz pasmo porażek to zgłaszacie akces i chcecie się nadal za nas wstydzić!? Dziękujemy i zapraszamy, a ja rękawicę podejmuję. :roll:

Wal WSZYSTKO śmiało! Bądź ostatnim sprawiedliwym!




jarnie666 napisał(a):
Prezes napisał(a):jeśli chciałeś użyć słowa NUŻ (wyraz o charakterze ekspresywnym,

a u Ciebie skąd ten przypływ odwagi..???

już raz się naśmiewałeś z błędów ortograficznych /marcinkg/ Marcina z Kołobrzegu... chłopak taktownie udał że nie widzi/słyszy Twoich drwin... tylko zza monitora jesteś taki błyskotliwy...?

a może chcesz, żeby reszta klakierów się dowiedziała jak wydałeś 1500PLN przeznaczone na główną nagrodę jednej z edycji jesiennych mistrzostw w CDQ..?

ewentualnie jak nie dopuściłeś do oprawy medialnej w/wym mistrzostw umówionej przeze mnie z TVP3 na rzecz Twojego pomysłu jakieś podrzędnej telewizji internetowej..?

słucham...

dyleck napisał(a):@Fliperomaniak:

Stary, olej. Naprawdę szkoda nerwów bo i tak się niczego konkretnego nie dowiesz.

Rycerzu Monitora, zadałem Ci /między innymi/ kilka pytań kilka dni temu...

Ile imprez zorganizowaliście...?

Pozyskaliście choć złotówkę na ufundowanie nagród..?

Ile wazonów zdążyliście ustawić na regalach po zawodach...?

Ile maszyn przywróciliście do życia...?

Ile ciekawych tytułów sprowadziliście do Polski..?


Nie stykło Ci jaj żeby odpowiedzieć..?

Trudno... z uwagi na to, że olewamy ligę w tym sezonie zawsze możesz się z nami sprawdzić w jesiennych mistrzostwach Polski... /dla niewtajemniczonych: jest nas trzech: Stachu nie bierze udziału w pyskówce, bo skupia się na grze na instrumencie.../

...i zobaczymy kto jest troll, kto kozak a kto lamus...

Flipermaniak...


no właśnie... z wirtualnymi bytami nie wdajemy się w dyskusje... Undecided
Odpowiedz
#38
Jarku
Halo! Nie zapomnij proszę o mnie! Tak tak - Sketch, Solec, Góra Kalwarii i nie wiadomo co jeszcze. Nie ma jak Baszkówka (i podobna tanio się można u Ciebie przespać, bardzo od 2007 r. podrożało ? :-D ). Paweł wiele energii wkładać w to nie musiał, zresztą było paru pomocników. :mrgreen:

Jeśli nawet miałem jakieś uwagi co do cen u Maria to przepraszam - nie miałem racji. I nawet obecne 35 zł to jest ciągle mało. JAREK - Twoje próby skłócenia nas naprawdę nie mają sensu. Pewne nieporozumienia wokół różnych spraw nie zmieniają faktu, że chcemy razem robić co się da dla flipperów i na nich wspólnie grać.



jarnie666 napisał(a):
dyleck napisał(a):Przypomnę, że cała dyskusja rozpętała się o to, że 35 PLN za turniej to drogo. Zatem jeszcze raz ponawiam pytanie o to kiedy zorganizujesz turniej z czystymi i działającymi maszynami za 15PLN i dodatkowo z jedzeniem i napojami.

Poczytaj forum z końca 2011... byliśmy przygotowani do organizacji w tym roku. Paweł włożył cała energię w to, aby nas z niej wyeliminować: Sketch, sraty taty i tak dalej. Wyewoluowało to w kierunku "Karkówka and Kiełbasa Cup". Nie ma problemu, przecież nikt nikogo nie będzie uszczęśliwiać na siłę. Są chętni jest zabawa...

Nie mam doświadczenia w imprezach integracyjnych a grilla zwykle przypalam, 15PLN wpisowego + minimalny wkład własny wystarcza na napoje i puchary. Nie wiem, czy słyszałeś, ale użytkownik Prezes jako pierwszy podniósł wielkie larum w/s ceny zawodów u Mariusza, który przygotował wyszynk na miarę małego wesela...

Mam nadzieje, że jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią.
Odpowiedz
#39
Prezes napisał(a):Jarku
Halo! Nie zapomnij proszę o mnie!
[/quote]

Pamiętam, pamiętam... Twoja małopolska osławiona oszczędność przy której Poznaniacy wydają się byc rozrzutni.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...i co tam jeszcze miało być ? Stały dostęp do internetu, i za ile..? za darmo najlepiej...? :mrgreen:

Słuchaj... różnica miedzy nami jest taka, że Ty masz parcie na szkło i władzę a my nie.

Traktujesz nas jak konkurencję a nie sojuszników.

Ma być gorzej, taniej, słabiej ale po Twojemu...

dlatego nie współpracujemy :-|

AMEN
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#40
Poczytałem sobie starsze posty i stwierdzam, że nie wiem o co chodzi. Dowiedziałem się, że PLFu jako takiego miało w 2012 nie być, za to każdy miał zgłosić chęć organizacji turnieju u siebie, z którego punktacja miała być zaliczana do rocznego rankingu. Od tego momentu jarnie666 i janekv8 przestali się wypowiadać i niedawno bardzo mocno skrytykowali działania Pawła. Po ostatnim wpisie widzę, że o większej ilości turniejów zaważyły kwestie zgodności w sprawach organizacyjnych. A ponieważ jak napisałem na początku, że nie wiadomo o co chodzi myślę, że te sprawy organizacyjne dotyczyły obszarów finansowych. Szkoda że tak się stało... Sad
Odpowiedz
#41
Prezes napisał(a):I co były NOŻE? A może nawet WIDELCE ?? :mrgreen:
Bo jeśli chciałeś użyć słowa NUŻ (wyraz o charakterze ekspresywnym, nadający wypowiedzi odcień obawy, rzadziej nadziei; nuże: http://www.sjp.pl/nu%BF ) to tak się je pisze. :oops:
Ale to pewnie dlatego, bo za bardzo jesteś zajęty flipperami i brak czasu na ortografię. :-P
Tanie intrygi z edytowaniem posta mnie nie wzruszają, ten sposób jest znany odkąd istnieją fora internetowe ;-)

Do wszystkich, bo Ty Łukasz dobrze o tym wiesz, mimo, że piszesz inaczej:

Nie próbujemy Was w żadnym wypadku skłócić. Chcieliśmy pokazać, że gra na turnieju i jego organizacja może przebiegać pomyślnie, co strasznie Was przeraziło. Wielokrotnie odmawialiście naszej pomocy poczynając od jakichś przypinanych karteczek z numerami zawodnika, przez wizyty TV i pomoc w organizacji, aż po udostępnienie naszych fliperów na turnieje i załatwienie sponsoringu zawodów.
PS. Nie ma na to dowodów, bo nasze propozycje nie były składane w formie pisemnej. Może da to trochę do myślenia osobom z kilkoma postami na forum.
Odpowiedz
#42
Pytam Warszawiakow bo moze maja patent:

Jest jakas szansa na wykrecenie sie z placenia mandatu za przejechanie na czerwonym ?

Bo jak wracalem z turnieju w Warszawie to na skrzyzowaniu ulic Sikorskiego i Sobieskiego podobno przejechalem na czerwonym, zadnej fotki nic, tylko info ze moja fura i o ktorej. Straz Miejscka Warszawa mi to przyslala.

Dostalem 500zl i 6 punktow czyli koszt wycieczki turniejowej w sumie 1100zl !!! Wiec jak ktos ma dalej watpliwosci co do wysokosci wpisowego to ja na przyjazd na 1 tuniej wydalem jak za udzial w 30 dla miejscowych.




Co do dyskusji to czytam i czekam na happy end : )
Odpowiedz
#43
Wspolczuje, bo za zdjecie z tego radaru zawsze sie duzo placi. Nie wykrecisz sie bo to najnowsza technologia. Co wiecej zdjec tez jiz nie maja obowiazku przesylac.
Odpowiedz
#44
Co ja pacze - ależ się zrobił ruch na forum Smile

Jestem tu nowy, ale na szczęście każdy może się tu wypowiadać, a nie tylko Ci zasłużeni.
Dzięki "odkryciu" PSF zdecydowałem się na kupno pierwszego flippera i pojechałem na pierwszy turniej (Piwniczka Mario z wpisowym 35zł - dla mnie jak najbardziej rozsądną i akceptowalną kwotą).
Wydaje mi się, że większość uczestników tej "wojenki" zna się od dawna, więc jakieś wzajemne animozje powinni wyjaśnić sobie na priva.
Panowie janekV8 i jarnie666 - macie ponoć 18 flipperów, więc może zamiast rzucać różne oskarżenia i wywyższać się przed nowicjuszami zorganizujcie jakiś turniej Smile
Niekoniecznie zaliczany do PLF (i tak znaczna część osób jeździ by sobie po prostu pograć, a na wygranie flippera mają zerowe szanse) z ustalonym przez Was wpisowym i zasadami - wtedy byście naprawdę coś udowodnili Smile

pozdrawiam wszystkich Wyznawców Srebrnej Bili
Gr@il
Odpowiedz
#45
Grail napisał(a):Co ja pacze - ależ się zrobił ruch na forum Smile

Jestem tu nowy, ale na szczęście każdy może się tu wypowiadać, a nie tylko Ci zasłużeni.
Dzięki "odkryciu" PSF zdecydowałem się na kupno pierwszego flippera i pojechałem na pierwszy turniej (Piwniczka Mario z wpisowym 35zł - dla mnie jak najbardziej rozsądną i akceptowalną kwotą).
Wydaje mi się, że większość uczestników tej "wojenki" zna się od dawna, więc jakieś wzajemne animozje powinni wyjaśnić sobie na priva.
Panowie janekV8 i jarnie666 - macie ponoć 18 flipperów, więc może zamiast rzucać różne oskarżenia i wywyższać się przed nowicjuszami zorganizujcie jakiś turniej Smile
Niekoniecznie zaliczany do PLF (i tak znaczna część osób jeździ by sobie po prostu pograć, a na wygranie flippera mają zerowe szanse) z ustalonym przez Was wpisowym i zasadami - wtedy byście naprawdę coś udowodnili Smile

pozdrawiam wszystkich Wyznawców Srebrnej Bili
Gr@il
Nastepny sie znalazl. Od razu napisze, ze nie mamy o czym rozmawiac jesli Twoja wiedza na temat psf zaczyna i konczy sie na tym forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości