Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#46
Panowie,wezcie zluzujcie troche ;-) jestesmy na jednym forum,mamy wspolne hobby,i mysle ze powinnismy sie chyba raczej wszyscy trzymac razem,nie wiem o co biega,ale moze czas zakopac jakies wojenne toporki :-) jestesmy dorosli i jest nas garstka,wiec dlaczego trzeba to jeszcze od srodka niszczyc,szkoda by bylo aby na naszym forum wiecznie jak czlowiek wchodzi to czyta jakies dziwne kwasy Undecided jak cos zle napisalem to sorry ;-) mam lekka banie
:mrgreen:


Peace i do zobaczenia
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#47
janekV8 napisał(a):Chcieliśmy pokazać, że gra na turnieju i jego organizacja może przebiegać pomyślnie,
Chcieliście? No więc pokażcie. Macie 18 maszyn - zorganizujcie Turniej / Puchar / Konkurencyjna Ligę. Trzymam (naprawdę) kciuki - każdy nowy Turniej na pewno przyczyni się do zwiększenia popularności flipperów a wielu obecnym tu osobom umożliwi ciekawe spędzenie czasu.
janekV8 napisał(a):Wielokrotnie odmawialiście naszej pomocy
Tak z ciekawości (bez jakichkolwiek złośliwości - po prostu z ciekawości) - czy ta "pomoc" która oferowaliście PSF była bezinteresowna czy może były jakieś warunki (finansowe, organizacyjne czy może jakieś jeszcze inne)?

MP, Liga, Turnieje w Piwniczce, Sketch, Solec, Góra Kalwaria - to dzieła Pawła, Mariusza i Łukasza. Jak dla mnie to rewelacja że te eventy miały miejsce i liczę na to że wiele z nich będzie kontynuowane Jak wiadomo jedyne co mi się w nich nie podoba to terminy jednak poza terminami IMHO wszystko jest naprawdę SUPER. Gdyby nie ww. trzy osoby w temacie flipperów nie było by NIC (ani zawodów, ani serwisu www, ani forum).

skyline napisał(a):jestesmy na jednym forum,mamy wspolne hobby,i mysle ze powinnismy sie chyba raczej wszyscy trzymac razem,nie wiem o co biega,ale moze czas zakopac jakies wojenne toporki :-) j
W 100% masz rację!
Odpowiedz
#48
NEX do Twojej i innych wiadomosci. Nie chcielismy pieniedzy za pomoc, bo mialo to byc wspolne "dzielo". Telewizja byla zalatwiona - odmowiono. Przygotowalismy numery zawodnikow z zaczepami - odmowiono na korzysc kartek z zeszytu czy czegos tej klasy. Wreszcie - oferowalismy flipery - odmowiono. Czy to jest w koncu jasno napisane? Ktos tu nie chce sie rozwijac, a do nikogo to nie dociera.
I jeszcze jedno - chcielismy ale juz nie chcemy robic nic na korzysc psf. Propozycje organizacji turnieju sa juz nudne. Uwazam ze wciaz roobimy wystarczajaco duzo aby flipery nie zaginely i ciesze sie ze robimy to pod swoim "szyldem".
Odpowiedz
#49
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy chcieliście czegoś w zamian a jeśli tak to co to miało być?

janekV8 napisał(a):Uwazam ze wciaz roobimy wystarczajaco duzo aby flipery nie zaginely i ciesze sie ze robimy to pod swoim "szyldem"
Poza Wami nikt inny chyba tych działań nie dostrzega Smile Chyba ze chodzi o gadanie - tu fakt, jesteście mega aktywni Smile
Odpowiedz
#50
Odpisze Ci jeszcze raz, ale potem nie pisz o trollowaniu pod moim adresem. Nic nie chcielismy w zamian za pomoc. Tak ciezko uwierzyc ze dopytujesz sie tyle razy? Naprawde nic. Czy natomiast nie interesuje Cie bardziej, czemu na przyklad odmawiano naszej pomocy?
Odpowiedz
#51
janekV8 napisał(a):Odpisze Ci jeszcze raz, ale potem nie pisz o trollowaniu pod moim adresem. Nic nie chcielismy w zamian za pomoc. Tak ciezko uwierzyc ze dopytujesz sie tyle razy? Naprawde nic. Czy natomiast nie interesuje Cie bardziej, czemu na przyklad odmawiano naszej pomocy?

Tak, trudno mi uwierzyć ponieważ z tego co słyszałem było trochę inaczej ale poczekajmy... może w tym temacie wypowie się jeszcze Łukasz lub Jarek (konkretnie mam na myśli temat wypożyczenia przez Was flipperów na MP)
Odpowiedz
#52
NEX napisał(a):Tak, trudno mi uwierzyć ponieważ z tego co słyszałem...

a co słyszałeś i od kogo..?

zainteresowałem się, chętnie odpowiem i opowiem jak wygląda "wypożyczanie" maszyn na MP
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#53
jarnie666 napisał(a):opowiem jak wygląda "wypożyczanie" maszyn na MP
no słuchamy....
Opowiedz też o tym co chciałeś w zamian za użyczenie maszyn na MP.
Odpowiedz
#54
NEX napisał(a):
jarnie666 napisał(a):opowiem jak wygląda "wypożyczanie" maszyn na MP
no słuchamy....

NEX boli Cie czytanie ze zrozumieniem..?

zadałem Ci proste pytanie....
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#55
Tak chcę by się wszyscy dowiedzieli o moich przekrętach. Co tam zresztą moich - wszystkich organizatorów z PSF-u, bo jest nas więcej do podziału tego szmalu. I nie tylko jednej edycji - wszystkich! Pisz wszystko co wiesz, konkretnie - nazwiska, daty, kwoty itd. Niczego nie pomijaj, niech się wszyscy dowiedzą.


jarnie666 napisał(a):
Prezes napisał(a):jeśli chciałeś użyć słowa NUŻ (wyraz o charakterze ekspresywnym,

a u Ciebie skąd ten przypływ odwagi..???

a może chcesz, żeby reszta klakierów się dowiedziała jak wydałeś 1500PLN przeznaczone na główną nagrodę jednej z edycji jesiennych mistrzostw w CDQ..?

ewentualnie jak nie dopuściłeś do oprawy medialnej w/wym mistrzostw umówionej przeze mnie z TVP3 na rzecz Twojego pomysłu jakieś podrzędnej telewizji internetowej..?

słucham...

dyleck napisał(a):@Fliperomaniak:

Stary, olej. Naprawdę szkoda nerwów bo i tak się niczego konkretnego nie dowiesz.

Rycerzu Monitora, zadałem Ci /między innymi/ kilka pytań kilka dni temu...

Ile imprez zorganizowaliście...?

Pozyskaliście choć złotówkę na ufundowanie nagród..?

Ile wazonów zdążyliście ustawić na regalach po zawodach...?

Ile maszyn przywróciliście do życia...?

Ile ciekawych tytułów sprowadziliście do Polski..?


Nie stykło Ci jaj żeby odpowiedzieć..?

Trudno... z uwagi na to, że olewamy ligę w tym sezonie zawsze możesz się z nami sprawdzić w jesiennych mistrzostwach Polski... /dla niewtajemniczonych: jest nas trzech: Stachu nie bierze udziału w pyskówce, bo skupia się na grze na instrumencie.../

...i zobaczymy kto jest troll, kto kozak a kto lamus...

Flipermaniak...


no właśnie... z wirtualnymi bytami nie wdajemy się w dyskusje... Undecided
Odpowiedz
#56
No jak wygląda? Napisz, napisz.

jarnie666 napisał(a):
NEX napisał(a):Tak, trudno mi uwierzyć ponieważ z tego co słyszałem...

a co słyszałeś i od kogo..?

zainteresowałem się, chętnie odpowiem i opowiem jak wygląda "wypożyczanie" maszyn na MP
Odpowiedz
#57
Wszystkie osoby postronne przepraszam, wiem że to jest żenujące, ale trudno, dostosuję się do tego poziomu. Otóż w grudniu 2007 r. przyleciałem specjalnie do Warszawy na Flipperowe Mistrzostwa Polski z Barcelony, gdzie ówcześnie mieszkałem. Nie miałem gdzie się zatrzymać, Jarek zaproponował gościnę u siebie w Baszkówce (ok. 30 km od Warszawy). Uznałem że skoro nie łączy nas wielka zażyłość spytam ile mam mu zapłacić. Powiedział cytuję: "No myślałem, że chociaż ze 100 zapłacisz. Na święta się przyda". Szczęka mi opadła, podziękowałem. Za połowę tej sumy (tak 50 zł!) spałem w tanim hotelu (nie hostelu czy kwaterze) i to w Warszawie (Alex i Konrad są świadkami). I to oddaje Jarku kim jesteś - pazernym krętaczem gotowym na wszystkim i wszystkich coś zarobić. Nic nie robisz za darmo i tak było odkąd Cię znam.


jarnie666 napisał(a):
Prezes napisał(a):Jarku
Halo! Nie zapomnij proszę o mnie!

Pamiętam, pamiętam... Twoja małopolska osławiona oszczędność przy której Poznaniacy wydają się byc rozrzutni.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...i co tam jeszcze miało być ? Stały dostęp do internetu, i za ile..? za darmo najlepiej...? :mrgreen:

Słuchaj... różnica miedzy nami jest taka, że Ty masz parcie na szkło i władzę a my nie.

Traktujesz nas jak konkurencję a nie sojuszników.

Ma być gorzej, taniej, słabiej ale po Twojemu...

dlatego nie współpracujemy :-|

AMEN[/quote]
Odpowiedz
#58
Prezes napisał(a):jesteś pazernym krętaczem gotowym na wszystkim i wszystkich coś zarobić....

Z perspektywy czasu widzę, że moja propozycja była błędem, jednak pozytywnym w skutkach.

Dobrze, że nie gościłeś u mnie.

Obdarzyłem Cię zaufaniem jako człowieka kompletnie mi obcego, zamierzałem Ci dać klucze od własnego domu.

Po latach padły wyzwiska...

Taki właśnie jesteś naprawdę w życiu Łukasz, kto Cię poznał ten wie, kto nie temu teraz szkicujesz Swój wizerunek...

BTW: wspomniany warszawski hotel za 50 złotych nakarmił Cię i spełnił listę Twoich wymagań z internetem włącznie...?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#59
jarnie666 napisał(a):NEX boli Cie czytanie ze zrozumieniem..?
zadałem Ci proste pytanie....
Proste to jest Twoje zachowanie.
Pytanie zadałem Ci ja a brzmiało ono: co chciałeś od PSF za użyczenie flipperów na MP. Co pamięć zawodzi czy wstyd napisać?
Odpowiedz
#60
Jestem rozczarowany, że się odniosłeś tylko do propozycji "gościny" u Siebie. Czekam na ujawnienie moich (czy też naszych) przekrętów! Nie pozwolę Ci mnie (nas) bezkarnie oczerniać.

A co do noclegu.
1) Twoja propozycja była nie tyle błędem, co wysoce niestosowna (chyba, że chodzi Ci, że wreszcie o tym powiedziałem publicznie ?!). Tak i ja jestem zadowolony, bo zacząłem się orientować z kim mam do czynienia. Potem było coraz gorzej...
2) Nie zaprzeczasz co kwoty? - OK. Przylatuję więc specjalnie na imprezę, z której nie mam złotówki zysku czy zwrotu kosztów, a Ty usiłujesz na mnie zarabiać (samo powiedziałeś "przyda się na święta"). Wybacz - nie będę dofinansowywał budżetu Waszej familii w żaden sposób.
3) Dalej "przynajmniej 100 zł", więc to dobra oferta wg Ciebie i po znajomości. Nie pamiętam czy miało być z jedzeniem. Zakładając, że cały dzień by mnie nie było to tylko śniadanie i kolacja. 100 zł za spanie, dwa posiłki i niech będzie internet to lat temu pięć niemało. Aha - jeszcze miałem mieć możliwość pogrania na Waszych maszynach. I tak 100 zł to niemało, a już na pewno nie u kolegi ze środowiska, któremu miałeś pomóc w organizacji imprezy. Żenada...
4) Bodajże rok później zacząłem mieszkać u Alexa (zwykle) i rzadziej Konrada. Nigdy nie chcieli ode mnie złotówki. Za nic! Oczywiście później doszło do rewizyt i zacieśnienia współpracy i znajomości. (BTW: dziękuję Wam chłopaki za wszystko; i widzisz Jarku tak to odbywa się między normalnymi ludźmi...).

To nie są wyzwiska, ale nazywanie rzeczy (Cię) po imieniu.
Nie - hotel był bez posiłków i bez internetu (ależ to luksus net co?! i dodatkowe koszty). A konkretnie (bo ja nigdy nie rzucam słów na wiatr) to spałem: http://www.pokoje-kwatery.waw.pl/ . Obecna cena za jedynkę 60 zł.

Pal licho spanie u Ciebie, dawaj odn. tych przewałów!!! Tylko żądam konkretów. Nie bądź jak Twój imiennik, polityk o nazwisku na K - "coś wiem, ale nie powiem". Albo odszczekaj kłamstwa. I podpisz się z imienia i nazwiska.

Łukasz Dziatkiewicz


jarnie666 napisał(a):
Prezes napisał(a):jesteś pazernym krętaczem gotowym na wszystkim i wszystkich coś zarobić....

Z perspektywy czasu widzę, że moja propozycja była błędem, jednak pozytywnym w skutkach.

Dobrze, że nie gościłeś u mnie.

Obdarzyłem Cię zaufaniem jako człowieka kompletnie mi obcego, zamierzałem Ci dać klucze od własnego domu.

Po latach padły wyzwiska...

Taki właśnie jesteś naprawdę w życiu Łukasz, kto Cię poznał ten wie, kto nie temu teraz szkicujesz Swój wizerunek...

BTW: wspomniany warszawski hotel za 50 złotych nakarmił Cię i spełnił listę Twoich wymagań z internetem włącznie...?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości