Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Flippera
#1
Zachęcony miłym przywitaniem, postanowiłem założyć temat o kupnie swojego pierwszego flippera. Nie mam jasno sprecyzowanego modelu, więc rozważę każdą propozycję.
Spodobały mi się Whirlwind, Swords of Fury, The Flintstones i flipper z moją ulubioną postacią z gier, czyli Mario Bros. Wink
Zależy mi na dobrym stanie maszyny, żeby to nie był sprzęt w wersji DIY, tylko odpalać i grać.
Budżet nie jest oszałamiający (okolice 6k zł), ale myślę że z Waszą pomocą coś uda mi się kupić.

P.S. Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu działu, nie precyzując jasno konkretnego modelu.
Odpowiedz
#2
Czarno to widzę w takich pieniądzach ale życzę i sobie i Tobie powodzenia bo też szukam.
Odpowiedz
#3
Odłóż jeszcze z 2k.i czekaj.Zdarzają się flipperki z DMD za ok.7k. np.niedawno Adimex wystawiał flippera World Cup 94 za jak dobrze pamiętam 6,7k. To jest maszynka która tak szybko się nie znudzi.Chyba że masz jakiś sentyment do starszych tytułów(Firepower).Flintstonów dostaniesz ale budżet musisz powiększyć co najmniej dwukrotnie.
Odpowiedz
#4
Nie mam sentymentu do żadnego tytułu, więc nie jestem też na żaden tytuł napalony. Te o których wspomniałem mi się spodobały, ale chciałbym podejść do zakupu rozsądnie. Na początek 5k zł wydawało mi się taką rozsądną kwotą.
Dostałem kilka ofert od człowieka, który handluje flipperami i ma tam m.in. Whirlwinda, Black Knight 2000, Mousin Around, Transporter The Rescue za 5k zł, tylko pewnie coś przy nich trzeba będzie zrobić. Mam do niego daleko, więc jeszcze się wstrzymuję z wycieczką (i szukam odpowiedniego samochodu).
Odpowiedz
#5
fixxxer1 napisał(a):P.S. Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu działu, nie precyzując jasno konkretnego modelu.
Wymieniłeś kilka tytułów, podałeś budżet, jest OK Smile
fixxxer1 napisał(a):Whirlwinda, Black Knight 2000, Mousin Around, Transporter The Rescue
Z tej listy chyba wybrałbym Whirlwinda - bardzo fajna maszynka. BK2k ma świetna muzykę ale jest trochę nudnawy.
Odpowiedz
#6
No i jak Panowie, nikt się nie chce rozstać ze swoim sprzętem? Może chociaż jakieś negocjacje cenowe? Wink Ja dołożę, ktoś opuści i się dogadamy :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Odwiedziłem dziś Pinball Station i wpadło mi w oko kilka fajnych maszyn:
Shaq Attack
World Cup Soccer
Big Guns
Może z tych ktoś coś? Wiem, że budżet nie ten, ale może jakoś się dogadamy Wink
:mrgreen:
Odpowiedz
#8
World Cup widziałem na allegro (chyba)
Odpowiedz
#9
World Cup sprzedawał Adimex, ale chyba sprzedał.
Jeszcze ma coś ten koleś z Elbląga, ale nadal czekam na fotki od niego.
Odpowiedz
#10
fixxxer1 napisał(a):Odwiedziłem dziś Pinball Station i wpadło mi w oko kilka fajnych maszyn:
To teraz Kraków i dalsza edukacja ;-)
Odpowiedz
#11
Już dziś kolega zachwalał mi Kraków i ich blisko 40 maszyn Wink
Odpowiedz
#12
Raczej 60 maszyn...
Mezik
Odpowiedz
#13
To kolega dawno musiał być ;-)
Odpowiedz
#14
Może przy 40 przestał liczyć Wink
Odpowiedz
#15
Powiedz kto powiedzial ze 40 to moze latwiej bedzie zorientowac sie z czego wyniknal ten blad rachunkowy Smile
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości