Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Visual Pinball - krok po kroku
#31
NEX napisał(a):
lactoral napisał(a):Czy ktoś może mi napisać,jak w Visuall Pinball ustawić ilość bil bo 3 to dla mnie za mało :-( Cry
Wchodzisz w ustawienia stołu i możesz zwiększyć ilość bill do max 10.

Btw. nie twórz kolejnych topików dotyczących VP... pytania rożnie dobrze możesz zadać w wątku który już istnieje.
to do tej pory żyłem w nieświadomce Big Grin
Odpowiedz
#32
To w końcu,jak jest czy można ustawić ilość bil w VP czy nie ma takiej możliwości,bo forum w tym względzie jest podzielone.Wynikł kolejny problem (zaznaczam że cała dokumentację VP przeczytam) nie wiem jak dopisać się do listy wyników.Na zdrowy rozum klawisz Shift służy do przesuwania liter a klawisz Enter do zatwierdzenia.U mnie działają tylko klawisze shift,a enterem nic nie mogę zatwierdzić.Czy ktoś zdradzi,czym się zatwierdza litery na tablicy wyników.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEX cześć osób twierdziło,że nie można ustawić ilości bil,dlatego wolałem się upewnić.Program menu/opcje przypomina mi tryb jaki występuje na automatach typu Metal Slug itp.Dziękuje wszystkim za pomoc i chyba więcej pytań nie pamiętam.
Odpowiedz
#33
nie wiem jak dopisać się do listy wyników.Na zdrowy rozum klawisz Shift służy do przesuwania liter a klawisz Enter do zatwierdzenia.U mnie działają tylko klawisze shift,a enterem nic nie mogę zatwierdzić.Czy ktoś zdradzi,czym się zatwierdza litery na tablicy wyników.[/quote]


Wpisaną literę akceptujemy klawiszem " 1"
Odpowiedz
#34
lactoral napisał(a):nie wiem jak dopisać się do listy wyników.Na zdrowy rozum klawisz Shift służy do przesuwania liter a klawisz Enter do zatwierdzenia.
W VP jest tak samo jak na prawdziwym flipperze a w prawdziwym fliperze entera nie ma Wink

lactoral napisał(a):To w końcu,jak jest czy można ustawić ilość bil w VP czy nie
Przecież pisałem już że można...
Jak już wspomniałem VP działa identycznie jak prawdziwy fliper. Instrukcje obsługi fliperów znajdziesz na www.ipdb.org

Generalnie w Williamsach z DMD po wejściu do głównego menu wchodzisz kolejno:
A. Adjustment Menu
A.1 Standard Adjustments
A.1 01 Balls Per Game
i tu zmieniasz z 3 na 10.

Do wejścia do menu służy END, do poruszania się i obsługi menu klawisze 7,8,9,0
Odpowiedz
#35
tutorial już trochę nieaktualny, aktualnie używam wersji 9.2.0 i większość stołów pod tą wersją się odpala.

no i musiałem zrobić konto na www.vpforums.org żeby sobie spokojnie ściągnąć stoły/romy bo link z tutoriala prowadzi do działu download vpforums.

[ Dodano: 2014-03-24, 22:09 ]
dobra mam problemy dwa, odgłosy stołu mam super głośno a muzyke super cicho, jak to naprawić ? (faderami w audio settings już się bawiłem do bólu ) działam na wersji 8, 9 i 9.2

oraz jak używać dodatkowych przycisków np w the shadow, jest to raczej niezbędne do kierowania tymi zwrotnicami...
http://www.vpforums.org/index.php?showtopic=978
Odpowiedz
#36
Berud napisał(a):dobra mam problemy dwa, odgłosy stołu mam super głośno a muzyke super cicho, jak to naprawić ?
W ustawieniach stołu podkręć głośność (VOLUME).
Odpowiedz
#37
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):dobra mam problemy dwa, odgłosy stołu mam super głośno a muzyke super cicho, jak to naprawić ?
W ustawieniach stołu podkręć głośność (VOLUME).

w ustawianiach zakładki Table nie ma takich opcji, natomiast w preferences > audio options bawiłem się dowoli wszystkimi możliwymi ustawieniami - bez zmian.
Odpowiedz
#38
Nie w ustawieniach zakładki tylko w ustawieniach stołu Wink
Z tego co kojarzę to po wejściu w tryb ustawień (nie pamiętam dokładnie ale chyba przycisk DEL albo END) głośność czyli VOLUME zmieniasz przyciskami "-" i "+" (wtedy "VOLUME" oraz kreski obrazujące poziom głośności widzisz na wyświetlaczu)
Odpowiedz
#39
http://www.vpforums.org/index.php?showtopic=5220 ^_^
Odpowiedz
#40
petercobra napisał(a):http://www.vpforums.org/index.php?showtopic=5220 ^_^
Dzięki, jak będę w domu to spróbuje
Odpowiedz
#41
to znowu ja, szkoda że nie przeczytałem ładnie całego pierwszego postu bo było na końcu napisane jak ustawić volume dla stołów DMD ale już dawno sobie poradziłem.. mam problem ze stołami bez dmd jak ustawic poziom muzyki dla flipperów typu grand lizard czy swords of fury? jest dostęp do menu flippera ale nie wiem gdzie tam sie szuka volume na alfanumerycznym wyświetlaczu.
Odpowiedz
#42
Wie ktoś, co oznacza komunikat "niezdefiniowna zmienna"?
Odpowiedz
#43
Masz nowe skrypty sciagniete, dobry rom?backglass serwer czasem też potrzebny. W ktorym stole masz problem?
Odpowiedz
#44
Mam problem z Indiana Jones vp916 mod 1.3 bmpr ws. Skrypty mam nowe. W wersji vp991 stół się odpala, ale za to kulka "mryga".
Odpowiedz
#45
zobacze u siebie w domu bo mam jakiegos indiane i działał Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości