Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie trzymacie swoje skarby?
#1
Hej,

Pytanie raczej do osób co mają tak 1 - 3, może 5 maszyn a nie do kolekcjonerów, które mają specjalne bunkry wybudowane, chronione, z dostawą online wody i żywności.

Gdzie trzymacie swoje maszyny? Pytam bo chcę sobie zorganizować najpierw jakieś miejsce i nie wiem jakie warunki powinno spełniać - chodzi mi głównie o temperaturę jaką trzeba utrzymać zimą.

Ktoś może coś doradzić / podzielić się doświadczeniem?

Z góry dzięki
Odpowiedz
#2
temperatura mniej wiecej pokojowa,moze byc troche nizej,ale absolutnie zadnej wilgoci.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
wilgoci się nie boję ale dodatkowy domek ogrzewany zimą do 20 stopni to moją brzydszą połowę szlag trafi Smile
Odpowiedz
#4
Teściowa ma garaż pod domem. Sucho ciepło czysto Smile Tam trzymam swoją Taksówkę. Jak się dobrze uśmiechnę to może jeszcze 2 flippery tam wcisnę Wink
Odpowiedz
#5
Ja swój trzymam obecnie, bo jest naprawiany w ciepłej piwnicy pod moim budynkiem. +40stopni cały rok. Bo idą tam rury z sieci miejskiej.. Mankamentem jest tylko że ona ma zaledwie 2 metry wysokości.


Tak czy inaczej, jak naprawię, to idzie do salonu...

A w piwnicy wstawię kolejnego. Bo to bardzo ekscytujące posiadać takie dzieła sztuki. Jak bym się uparła, to tam jeszcze z 5 by weszło. I jeden na pół piętrze
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości