Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TURNIEJ FLIPPEROWY W DŹWIRZYNIE 10 km od Kołobrzegu SIERPI
#16
marcinkg napisał(a):o kurde nie spodziewalem sie takiej ilosci chetnych, super to musi wypalic !
Wypali na pewno Smile Nie minęło jeszcze nawet 24h od ogłoszenia a jeśli dobrze liczę to już 8 osób zapowiedziało obecność. Bardzo żałuje że nie będę - fajna miejscówka, świetne tytuły i... wreszcie jakiś turniej w SOBOTĘ! Smile
#17
NEX dlaczego nie bedziesz ?

Pytalem to od 25 koncza im sie rezerwacje na tygodniowe i 2tygodniowe wczasy i sa w stanie na 2-3 dni tez przyjac, moze w naglym wypadku awt na jedna dobe. W tym osrodku standard jest dosc wysoki i jak pytalem to 86z od osoby z wyzywieniem po 25 sierpnia wiec chyba tragedi nie ma. Ale zawsze mozna ratowac sie kwaterami, namiotami itp. Maja rowniez jakis domek holenderski i jakby tam jakas ekipa sie zebrala to tez na pewno bedzie taniej.

Oczywiscie kazdy kto przyjedzie jakims autobusem czy pociagiem jestem w stanie go odebrac o kazdej porze.

To co ustalamy termin SOBOTA 28 SIERPNIA ? Dla mnie ten termin w sumie najlepszy bo mam duzo czasu na wyszykowanie maszyn i pod wzgledem kwater bedzie na pewno taniej czy w tym osrodku czy innym lokum.

Pojawie sie na forum dopiero w piatek bo rano w trase jade.

Kto ma kontakt dajcie znac tym co przyjezdzaja na turnieje ale zadko na forum wchodza.
#18
No musi, zwłaszcza jeśli chcesz robić pod auspicjami PSF-u, a chcesz prawda? Wink


marcinkg napisał(a):o kurde nie spodziewalem sie takiej ilosci chetnych, super to musi wypalic !

za chwile jade w to miejsce, dopytam czy jakis zmasowany atak flipperowcow by taniej policzyl jezeli chodzi o noclegi w jakim okresie moglby zrobic dobra cene

piatek sobota niedziela 3 dni w osrodku czy tylko nocka lub 2 dni ?

Flippery moge zwiesc juz w czwartek do wieczora przed turniejem.
#19
marcinkg napisał(a):To co ustalamy termin SOBOTA 28 SIERPNIA ?

Jestem za sobotą 25,08, Smile
#20
ja się dostosuję, więc TAK 25.08 - Marcin zaklep ten termin!

Sebastian G napisał(a):
marcinkg napisał(a):To co ustalamy termin SOBOTA 28 SIERPNIA ?

Jestem za sobotą 25,08, Smile
#21
Tak, 25.08 jest OK. Plan - wyjazd w piątek z wawy, powrót w niedziele. Co do sposobu dotarcia tam, pewnie pojawią się jakieś ciekawe propozycje wyjazdu w większej grupie (pociąg, autobus, samochód???).
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#22
a samolot nie ? :mrgreen:

Jaro napisał(a):Tak, 25.08 jest OK. Plan - wyjazd w piątek z wawy, powrót w niedziele. Co do sposobu dotarcia tam, pewnie pojawią się jakieś ciekawe propozycje wyjazdu w większej grupie (pociąg, autobus, samochód???).
#23
Kurcze, tak samolot to chyba najlepsza opcja.
Warszawa - Szczecin: linie OLT, wylot 24.08 godz 17.30, ma miejscu 18.30, cena 99.
Są jeszcze wyloty o 8 rano i 9 wieczorem.
Mała przerwa na obiad w Szczecinie, dalej pkp, Szczecin - Kołobrzeg (lub Głowaczewo - nie wiem gdzie lepiej) godz 20.55, na miejscu 23.15, cena 22.
Opcja wydaje się atrakcyjna zarówno pod względem koszt jak i czas.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#24
Wiedzialem ze tak podziala na Was kilka magnesow w kolekcji : ) Super ze tyle osob jest chetnych. Postaram sie wyszykowac jak najwiecej maszyn na dzien turnieju. Jak turniej wypali to wiadomo ze wakacyjny za rok powtorzymy moze z mocniejszym juz sprzetem!

Zrobie kilak fotek miejscowki zeby kazdy zobacyzl jak to wyglada i nie mial watpliwosci co do decyzji o przyjezdzie.

Oczywiscie ze pod szyldem PSFu, macie juz swoja marke, dobrze wam to wychodzi i za wami gracze przyjada, ja mam tylko maszyny i ewentualnie na miejscu mozna zalatwicco bedzie trzeba.
#25
Nie inaczej, ale jeszcze JOT, wakacje, słońce (?), plaża etc.!

Tak - fotki koniecznie. A może ma www ?

PSF jest z Tobą! To "TYLKO" jest bardzo ważne ! :lol:

dziękujemy + 3 mamy kciuki (za Twoje wyniki na maszynach też)


marcinkg napisał(a):Wiedzialem ze tak podziala na Was kilka magnesow w kolekcji : ) Super ze tyle osob jest chetnych. Postaram sie wyszykowac jak najwiecej maszyn na dzien turnieju. Jak turniej wypali to wiadomo ze wakacyjny za rok powtorzymy moze z mocniejszym juz sprzetem!

Zrobie kilak fotek miejscowki zeby kazdy zobacyzl jak to wyglada i nie mial watpliwosci co do decyzji o przyjezdzie.

Oczywiscie ze pod szyldem PSFu, macie juz swoja marke, dobrze wam to wychodzi i za wami gracze przyjada, ja mam tylko maszyny i ewentualnie na miejscu mozna zalatwicco bedzie trzeba.
#26
A może byście rozważyli datę 21.08. (tydzień wcześniej)? 26go mam wyjazd za granicę i nie bardzo wiem czy zdążę wrócić na 28go...
#27
w sierpniu sobota wypada 25 i to jest chyba jedyny termin w ktorym to wypali, wlasciciel osrodka sam naciskal na jak najpozniejsza date

dzisiaj bede znal wiecej szczegolow
#28
Dla mnie BOMBA - piszcie komu pasuje!
Czekamy na szczegóły.
Łukasz

marcinkg napisał(a):w sierpniu sobota wypada 25 i to jest chyba jedyny termin w ktorym to wypali, wlasciciel osrodka sam naciskal na jak najpozniejsza date

dzisiaj bede znal wiecej szczegolow
#29
Po wyjaśnieniach niuansów kalendarzowych - termin jest jak najbardziej ok.
#30
Na 100% termin 25.08.2012 jest zaklepany na turniej flipperowy. Wiec komu nie pasuje zamieniac sie w pracy, brac urlopy, lub zlamac noge i isc po zwolnienie aby pojawic sie na turnieju.

Z mojej strony postaram sie aby flipperki byly na 100%. Mocne lapki, wszystko sprawne, wyczyszczone : )

Ustalamy wpisowae 40zl w tym jest 10zl do wykorzystania w barze i na 99% FREE PLAY w moim salonie gier.

Łukasz trzymam za słowo, ze punkty ida do WPR i PLF. Prosze jeszcze o oficjalne potweirdzenie aby zlapac graczy na magnes.

Wlasciciel osrodka ma pomyslec nad znizkami w zaleznosci od oblozenia z koncem sierpnia, ale w dobrych cenach ma takie duze domki kampingowe do ktorych wejdzie 15 osob w dobrej cenie przyzwoity standard.

Zestaw potencjalnych maszyn:

MONSTER BASH
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
SCARED STIFF
THE SHSADOW
JACKBOT

WHITE WATER
STAR TREK NEXT GENERATION
CORVETTE
NO FEAR
THE FLINSTONES
WHO DUNNIT
ROADSHOW
THE GETAWAY

jakies w rezerwie sie jeszcze znajda


Pierwsze 5 tytulow na 100% reszta w zaleznosci ile czasu bede mial na przygotowanie, bo miejsce jest gdzie stawiac ale w planie jest aby stalo co najmniej 10 sztuk.

Dac znac wsyzstkim ktorzy zadko zagladaja na forum. Zaproszeni sa wszyscy bez wyjatkow.

W nocy prawdopodobnie wyjezdzam i bede w srode wiec nie bede nic odpisywal.

Printimus - ja dopiero dzisiaj skumalem kto sie kryje pod tym loginem, Marcin bierz Huberta i wpadajcie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości