Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hangar 646 Targówek
#1
Hangar 646 Targówek
Warszawa, ul. Dalanowska 29


Star Wars STERN
KISS
The Walking Dead

1 gra (3 bile) - 3 PLN,

(UWAGA: na kartce jest napisane 3 gry - 5 PLN  ale to nie działa, trzeba wrzucić 6 PLN aby otrzymać 2 kredyty)

czynne: codziennie od 9 do 22

Dodane: 21 grudnia 2018 przez RAA
Odpowiedz
#2
Mała korekta adresu - Dalanowska 29,
Domaniewska 37A to Hangar 646 na Mokotowie.

A i żeby nie dać się zmylić to Walking Dead jest na pięterku a Star Wars i KISS stoją na dole zaraz przy wejściu.
RAA
Odpowiedz
#3
RAA napisał(a):Mała korekta adresu - Dalanowska 29,
Domaniewska 37A to Hangar 646 na Mokotowie.
Pomyłka przy kopiowaniu Wink

RAA napisał(a):A i żeby nie dać się zmylić to Walking Dead jest na pięterku a Star Wars i KISS stoją na dole zaraz przy wejściu.
Uzupełniłem w opisie.
Odpowiedz
#4
Star Wars do przeglądu (źle nalicza kredyty ,resetuje się ) :/
Odpowiedz
#5
Byłem wczoraj i działał bez zarzutu.
Co do kredytów to po prostu jedna gra kosztuje 3 PLN, dwie 6 PLN a nie 5 jak jest błędnie napisane.

Maszyna dosyć łatwa, daje pograć, tylko tilt ekstremalnie czuły.
Odpowiedz
#6
Z kredytami jeśli jeśli jest tak, to ok . Tilt karygodny potwierdzam ,reset był .
Odpowiedz
#7
Seba,
takie małostkowe czepianie się o kasę Smile No pewno zlicza piątki jako dwójki. Trzeba było reklamację do obsługi złożyć, za straty moralne z 10 kredytów poprosić tyle. Tilt rzeczywiście koszmarny, błędów technicznych nie da się sprostować lekkim trząchnięciem. Maszyna dla mistrzów techniki Smile A jak wrażenia z gry?
RAA
Odpowiedz
#8
W chwili gdy dobrze ci idzie i Wader dogorywa Smileto system pada (nie dość że ledwo zdobyte piątki bo oczywiście na rozmianę nie ma co liczyć).
-zrobiłem fotę z tej pasjonującej chwili
[Obrazek: 083031fdcf5ccd2dmed.png]
Jeszcze z Matim „walczyliśmy" na TWD tam znowu jest źle wypoziowany ale tilta nie ma ,mi wystarczyło Smile
Odpowiedz
#9
RAA napisał(a):Tilt rzeczywiście koszmarny, błędów technicznych nie da się sprostować lekkim trząchnięciem. Maszyna dla mistrzów techniki Smile
Maszyna jest chyba trochę źle ustawiona, mam wrażenie że strasznie łatwo ją rozbujać co jeszcze bardziej sprzyja tiltom.
Odpowiedz
#10
Domaniewska 37a stoi tylko podmęczony Game of Thrones
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#11
pylu81 napisał(a):Domaniewska 37a stoi tylko podmęczony Game of Thrones
Zgodnie z tym co jest napisane w poniższym wątku:
http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=2828
Każda z lokalizacji ma swój osobny temat.
Odpowiedz
#12
Byłem dziś trochę pograć.
Łapki w SW nie są już tak silne jak wcześniej ale jeszcze można normalnie pograć.TILT ultra czuły (kilka tiltów na multiballu) powoduje że gra w pewnym momencie przestaje być frajdą.
Odpowiedz
#13
Flippery
   

Również tutaj dzisiaj zajrzałem, w Hangarze 646 pozostały dwie maszyny.
KISS - Chyba najfajniejszy flipper muzyczny na jakim grałem do tej pory. Na początku lewa łapa zostawała mi w górze, potem zaczęła opadać normalnie. Wszystko żarło, można na nim grać. Nieraz kula się zatrzymywała z lewej strony u góry "cel z gwiazdką" ale zawsze jakoś wyleciała, nie wiem czy ja tak trafiałem niefortunnie. Czy ta maszyna tak ma. Powtórka od 48,500,000, więc też trochę daje pograć 

STAR WARS
Raz zagrałem, bo tylko 2 zł musiałem dorzucić żeby mieć kredyt  Smile więc dałem mu szanse.  Powtórek chyba nie daje, ale dał mi EB. 
 Stan OK. STAR WARS-ów w stolicy dostatek  Tongue

Cennik, który się zgadza
Za 5zł miałem dwie gry na KISS, do STAR WARS aż tyle nie wrzucałem. 

   


Jak jest możliwość to poproszę o przeniesienie flippera KISS do Zagrywek ( tam mam lepszy dojazd ) tyle że tam już miejsca mało się robi powoli  Undecided
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości