Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Judge Dredd by Bally OLX
#1
Tak informacyjnie jeśli ktoś byłby zainteresowany flipperem Judge Dredd by Bally wystawionym na OLX . Sprzedający to jakiś oszust jakiś miesiąc temu proponował mi flippery koło Bydgoszczy i się nie naciąłem a teraz wystawił pod innym telefonem na OLX Judge Dredd ale już w Koninie , pojechałem i niestety na miejscu ani flippera ani sprzedającego a telefon głuchy Gdy się zorientowałem że to jedna i ta sama osoba było za późno . Zwykły krętacz . Piszę informacyjnie aby ktoś nie robił na marne kilometrów i nie marnował czasu jak ja .
Odpowiedz
#2
Dziękujemy za ostrzeżenie. Na jakiej podstawie wnioskujesz, że jest to ta sama osoba?
Odpowiedz
#3
Na miejscu jak już byłem w Koninie zadzwonił do mnie z drugiego telefonu gdzie wcześniej prowadził ze mną korespondencję sms i wtedy zobaczyłem z kim mam do czynienia .
Odpowiedz
#4
Może zadawałeś dziwne pytania o stan maszyny np.dlaczego nie ma toppera albo czemu tak drogo :-)
Odpowiedz
#5
Przed zakupem warto czasami zadać kilka pytań , niestety trafiłem na jakiegoś barana inaczej tego nie ujmę . Ja tylko dodałem posta aby innych ewentualnie na typa uczulić i tyle i nie zamierzam się wdawać w dyskusję . Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
j-rawicki napisał(a):Tak informacyjnie jeśli ktoś byłby zainteresowany flipperem Judge Dredd by Bally wystawionym na OLX . Sprzedający to jakiś oszust jakiś miesiąc temu proponował mi flippery koło Bydgoszczy i się nie naciąłem a teraz wystawił pod innym telefonem na OLX Judge Dredd ale juĹź w Koninie , pojechałem i niestety na miejscu ani flippera ani sprzedającego a telefon głuchy Gdy się zorientowałem Ĺźe to jedna i ta sama osoba było za późno . Zwykły krętacz . Piszę informacyjnie aby ktoś nie robił na marne kilometrĂłw i nie marnował czasu jak ja .



Sam jesteś ŁÓDZKIM oszustem(nie obrażając Łodzi którą lubię i poważam) , i to przed tym skupowaczem z OLX ostrzegam wszystkich. Łódz Polesie to jego ogłoszenie o skupie. Dzwonił mi i proponował że chcę niby pooglądać fliper , i za fliper wart 9500 da mi 3000. Bo i tak nikt mi nie da więcej.I inne takie teksty. Bo on tylko by pooglądał i pogadał o wartości maszyny. (tak jak bym był jakimś "debilem".)
Wklepałem jego numer tel. w wujaszka google, i proszę... : wyskoczyło mi że on jest handlarzem z łodzi i skupuje flipery na handelek hurtem.

A co kto miał pół roku temu czy rok temu, to nie twoja sprawa. Możliwe że ktoś cię jedynie sprawdzał ile płacisz realnie za maszyny. I czy jesteś uczciwy. Egzamin najwidoczniej oblałeś. A może się przyznaj że za maszyny warte dobre 50tys chciałeś wciskać 2tysie?!
Bo z tego co wynika, toś zwykły kanciarz wyłudzacz. Podejrzewam że żaden kolega z tego forum, nawet by nie śmiał innym kolegom wysyłać czy proponować tak żenujących ofert za maszyny jak po 2000-3000zł.
I kłamać że tyle są warte.
Odpowiedz
#7
Poza tym opisując kogoś za oszusta podlegasz z artykułu. Bo nikt nie chciał pieniędzy ani zaliczek. A w ogłoszeniu jasno piszę że kasa za flipera dopiero po obejrzeniu maszynki. Więc geniuszu "kto kogo wyzywa-sam się tak nazywa".

To raczej twoje podchody i kombinacje mają na celu wydębić fliper za jakąś śmieszną sumkę. Bo liczysz, że jak kitu nawciskasz, jak mnie. To ktoś wymięknie i sprzeda za pół ceny lub mniej. Lecz ja mam google.pl i się kapnąłem z kim mam do czynienia.

WSTYDU widać ,że nie masz. Ach ugryzę się w język, zanim opowiem co kumpel o Tobie mi powiedział !!
Odpowiedz
#8
Cytat:REGULAMIN / NIEDOZWOLONE TREŚCI
3. Zabronione jest umieszczanie treści będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling). Nie wolno atakować, grozić, ośmieszać, poniżać innych użytkowników. Można oceniać wypowiedź, ale nie wypowiadającego.

@j-rawicki, @judgedredd
Proszę o przestrzeganie Regulaminu.
Odpowiedz
#9
O proszę odezwał się Pan judgedredd czy może Pan Daniel bo teraz już naprawdę nie wiadomo ale to może być zaburzenie dysocjacyjne tożsamości . Po pierwsze Łódź Polesie to nie jest moje ogłoszenie po drugie treści które wypisujesz niestety ale są wyssane z palca na szczęście mam całą korespondencję z tobą zapisaną co proponowałem i co mówiłem a po trzecie nie jestem handlarzem tylko skupuje na swoje prywatne potrzeby , coś źle lekcję odrobiłeś i kto tu kit wciska , a wracając do ostatniej rozmowy gdzie pojechałem do Konina nie padła propozycja jak piszesz 3000 zł ba propozycja nawet nie mogła paść bo niestety nie odbierałeś telefonów bo jak wcześniej powiedziałeś siedzisz na rusztowaniu . I tym zakończę bo nie będę niestety uczestniczył z tobą w tej rozmowie bo to nie ma sensu , a i proszę nie zapomnij że benzyną się flipperów nie czyści :lol: :mrgreen:
Odpowiedz
#10
Jak się człowieku umawiasz z kimś na 11-12 nie szanując jego czasu. I ktoś czeka na ciebie. A ty sobie dzwonisz o 17stej że chcesz znowu oglądać i dyskutować o cenie. To się nie dziw że co bardziej ogarnięty posiadacz fliperów cię oleję.

Nie zamierzam toczyć dyskusji, bo nawet mi złotówki nie zapłaciłeś, a całe zamieszanie robisz ,bo nie udało się "pochwycić" kolejnej zwierzyny. Czyli mnie.



A o korespondencji ze mną to chyba masz sam zaburzenia schizofreniczne, bo cała toczyła się via telefon. No ale rozumiem że jak się urabia co chwilę z 10 osób na raz, aby tylko im zamącić w głowie, bo a nóż sprzedadzą fliper za 2tysie. To się nie dziwię że już nie ogarniasz "handlu i skupu".

Koledzy z tego forum na pewno cię znają, i to im zostawię ocenę twego postępowania.
I nie kłam tylko ze nie zamieszczasz skupu na olx. Bo wystarczy wstukać twój numer na google. I wyskakuje. Tak samo jak i sprzedawałeś demolkę za kilkanaście tysięcy. Lub ostatnio na allegro zdezelowany fliper grand prix. Który kłamałeś w opisie że posiadasz od lat. A kupiłeś go z okolic za Poznaniem jakiś miesiąc temu. Plus automat brekout. Wiem bo byłem to oglądać. Wszystko było zepsute do kupienia za 300zł. A w opisie na allegro jak wystawiłeś piszesz że od lat działał u Ciebie.
Uważaj więc, bo takie praktyki są jednak nie tylko daleko nie moralne, ale po prostu. Szkoda nawet komentować.
BEZ ODBIORU bo nie zamierzam reagować na Twoje zaczepki
Odpowiedz
#11
Hehe, chyba dwóch siebie wartych na siebie trafiło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Kurde, a ten automat breakout chciałem kupić i się nie doczekałem....
Odpowiedz
#13
No to teraz wisienka na torcie dla wszystkich użytkowników tego forum . Otóż jak się okazuje moja teoria że Pan Daniel " judgedred " ma zaburzenie dysocjacyjne tożsamości jest jak najbardziej racjonalne . Mam na imię Jarosław jestem z Łodzi fakt a Pan Daniel opisuje w swoim wywodzie Pana Radosława też z Łodzi który ma skup flipperów Polesie Łódź i to Pan Radosław sprzedawał Demolition man i resztę jak piszę Pan Daniel to jest HIT nie wiem co bierzesz człowieku ale odjazd to ty masz , jak widać nie wiesz już sam z kim rozmawiasz i o czym , za to ja się skontaktowałem z Panem Radosławem i mu o tym opowiedziałem i do niego też dzwoniłeś i nakręcałeś . Chcesz zapraszamy do Łodzi do prawdziwych pasjonatów flipperów a nie jak to nazwałeś handlarzy . Wracając chociaż nie chce mi się przy niedzieli ale jestem przez Ciebie zmuszony co do mojego wyjazdu do Ciebie do Konina to byłem o 15 bo tak do Ciebie dzwoniłem po raz ostatni po tym jak dalej już nie odbierałeś telefonów bo chyba fruwałeś na tym swoim rusztowaniu :lol: :mrgreen: . Na koniec jest takie stare powiedzenie " nie ruszaj gó...a bo śmierdzi " i tego się trzeba trzymać .
Pozdrawiam sprzedawcę DREDA
Odpowiedz
#14
Jaras.pl(judgedredd) ile ty masz kont?
Przestań pisać te elaboraty(wypracowania) postaw na treść a nie ilość!!!
Twój opis judgedredda na olx jest mega 😂😂😂
Odpowiedz
#15
Tyle ma kont ile numerĂłw telefonĂłw i adresĂłw zamieszkania :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości