Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] ZamieniÄ™ Bride of Pinbot (full LED)
#1
Mam na wymianÄ™ The Machine - Bride of Pinbot.
Maszyna czysta, ma nowiutkie rampy i kilka nowych plastików, nowe star post-y etc. Zarówno playfield (inserty + GI) jak i backbox mają zainstalowane żarówki ledowe.

Jeśli ktoś z Was ma flipera o zbliżonej wartości na wymianę, to zapraszam do kontaktu.
Odpowiedz
#2
Może podaj jaką wartość ma dla Ciebie ten flipper, będzie łatwiej się dopasować Wink
Odpowiedz
#3
fixxxer1 napisał(a):Może podaj jakÄ… wartość ma dla Ciebie ten flipper, bÄ™dzie Å‚atwiej siÄ™ dopasować Wink

Jak wiadomo ceny flipperów to obecnie dość "śliski" temat, dlatego uważam, że lepszym odnośnikiem są inne tytuły. Smile

Dinner / Whirlwind / Earthshaker / Party Zone - to względnie dobry przykład maszyn o zbliżonej wartości. Do tego doliczył bym LED-y w całej maszynie, 2 nowe rampy i kilka nowych plastików - łącznie ponad 2k doinwestowane.

Jestem otwarty na rozsÄ…dne propozycje. Smile
Odpowiedz
#4
Dlaczego śliski temat?.
Przecież wiadomo, że ten tytuł nie jest wart 3000 euro.
Wszyscy w Europie wiedzą po ile dany tytuł chodzi a u nas jakieś szopki są odstawiane.
To nie Big Bang Bar że trudno oszacować wartość maszyny.
Odpowiedz
#5
Autor wątku nie chce sprzedać tylko wymienić - więc podawanie ceny nie jest tu konieczne :-)
W kolejnym poście podał tytuły które go interesują
Odpowiedz
#6
thomy napisał(a):Dlaczego Å›liski temat?.
Przecież wiadomo, że ten tytuł nie jest wart 3000 euro.
Wszyscy w Europie wiedzą po ile dany tytuł chodzi a u nas jakieś szopki są odstawiane.
To nie Big Bang Bar że trudno oszacować wartość maszyny.

No właśnie dlatego, że wszyscy w Europie wiedzą po ile dany tytuł chodzi napisałem, że zamienię na tytuł o podobnej wartości. Wink
Miałem nadzieję, że to wystarczy. Inna sprawa, że flipper jest tyle warty ile nabywca jest skłonny za niego zapłacić.
Odpowiedz
#7
NEX napisał(a):Autor wÄ…tku nie chce sprzedać tylko wymienić - wiÄ™c podawanie ceny nie jest tu konieczne :-)
W kolejnym poście podał tytuły które go interesują

Otóż to! Smile
Odpowiedz
#8
Spoko luz ja nie pytam o cenę, tylko dlaczego zaraz że śliski temat :-)
Forum pasjonatów i kolekcjonerów więc nie ma co tworzyć historii z hollywod to nie olx :mrgreen:
BTW.
Wymianki to dzisiaj nie głupi pomysł.
Odpowiedz
#9
Ponawiam pytanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości