Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupić? nie kupić? oto jest pytanie
#16
Slinger post_id=35297 time=1575957893 user_id=1665 napisał(a):
nowy77 post_id=35293 time=1575916907 user_id=1682 napisał(a):Na pewno masz racje, całkowicie wyeliminować awarii się nie da, ale pewnie przy nowym mniejsza szansa że coś się posypie, przynajmniej szybko. A dlaczego kupiłbyś akurat Black Night? Z kilku źródeł słyszałem że to fajna maszyna,ale nikt nie wytłumaczył mi dlaczego; w czym na przykład jest ciekawsza od Aerosmith? pozdrawiam Smile

A to jest bardzo subiektywna sprawa. Ja akurat nie grałem ani w Aerosmith, ani w Black Knight Sword of Rage. Tylko z tego co na filmach widziałem, to dla mnie osobiście Black Knight ma niesamowity klimat, niesamowitą muzykę i playfield wygląda obłędnie.

Ale tak jak koledzy pisali - najlepiej sobie najpierw pograć na różnych maszynach. Nawet jeśli nie uda się zagrać w to co akurat byś chciał kupić, to przynajmniej będziesz miał jakieś rozeznanie jak się gra na różnych sprzętach.

Pytałeś jeszcze na czym fabuła flippera polega. Praktycznie każda maszyna ma jakiś główny cel do zrealizowania - to nie jest tylko chaotyczne odbijanie gdzie popadnie, żeby jak najwięcej punktów zdobyć, tylko trzeba osiągnąć konkretny cel. Jest określona sekwencja akcji, które należy wykonać, aby "przejść" dalej i móc zdobywać kolejne bonusy, multiballe i zadania. Aż w końcu osiągniesz główny cel. I to wszystko ma odpowiednią oprawę graficzną zarówno na playfieldzie jak i na wyświetlaczu, która się układa w całą fabułę zgodną z tematem przewodnim danego flippera.
I w takim np. White Water jesteś na wakacjach - spływasz tratwą (pontonem) po rwącej rzece - i chcesz zrealizować swój wakacyjny plan - przepłynąć m.in. przez kilka miejsc po rzece najwyższej klasy, dopłynąć do Wet Willies River Ranch itp. I żeby to wszystko zrobić to jest naprawdę mnóstwo akcji, które należy w odpowiedniej kolejności wykonać.

dziękuję Ci bardzo kolego, jak widać muszę jeszcze "chwilę" poświęcić na analizę tematu Smile
Odpowiedz
#17
nowy77 post_id=35293 time=1575916907 user_id=1682 napisał(a):dziękuję Ci bardzo kolego, jak widać muszę jeszcze "chwilę" poświęcić na analizę tematu Smile

Jeszcze jeden "drobiazg" na który należy zwrócić uwagę: duża część populacji po zakupie pierwszej maszyny od razu myśli o zakupie kolejnych :-)
Chcę przez to napisać, że często trudno oprzeć się pokusie zakupu kolejnych maszyn. Niektórzy nawet nazywają to "chorobą".
Sorry, dla pełnego obrazu sprawy musiałem to dopisać ;-)
Odpowiedz
#18
namore post_id=35308 time=1576053545 user_id=1309 napisał(a):
nowy77 post_id=35293 time=1575916907 user_id=1682 napisał(a):dziękuję Ci bardzo kolego, jak widać muszę jeszcze "chwilę" poświęcić na analizę tematu Smile

Jeszcze jeden "drobiazg" na który należy zwrócić uwagę: duża część populacji po zakupie pierwszej maszyny od razu myśli o zakupie kolejnych :-)
Chcę przez to napisać, że często trudno oprzeć się pokusie zakupu kolejnych maszyn. Niektórzy nawet nazywają to "chorobą".
Sorry, dla pełnego obrazu sprawy musiałem to dopisać ;-)

hehe Smile
trzeba jeszcze mieć fundusze, no i miejsce aby to gdzieś wstawić... Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości