Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! XI Flipperowe Mistrzostwa Polski - 10.11.2012 r. Warszawa
#1
PODSTAWOWE INFORMACJE I APEL
XI Qulturalne Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach odbędą się jak zwykle z końcem roku, miejsce bez zmian (klub Spółdzielnia CDQ http://www.cdq.pl/, ul. Burakowska 12, Warszawa) i jak zawsze do wygrania będzie prawdziwy flipper!
Więcej informacji wkrótce, ale już teraz zwracamy się z APELEM o pomoc:

Chodzi nam o pomoc we wnoszeniu i ustawianiu maszyn (dzień wcześniej wieczorem). Osoby, które nam pomogą będą miały możliwość pogrania tego samego dnia za darmo.

Poza tym prosimy o udostępnienie swoich flipperów – przyjedziemy po nie i odwieziemy, niemniej bardziej na rękę jest nam dostarczenie ich we własnym zakresie. Pożyczenie flippera będzie odpowiednio docenione i uhonorowane!

Wreszcie prosimy o pomoc w zaproszeniu wszelkich mediów, partnerów i sponsorów! Wszyscy są mile widziani, podobnie jak i każdy kto zechce wziąć udział w zawodach. Co ważne w cenie wpisowego będzie nielimitowana i do tego darmowa gra na pozaturniejowych tytułach. A będzie ich jeszcze więcej niż rok temu!

POMÓŻCIE NAM, włączcie się tak w organizację i oprawę mistrzostw, by były jeszcze lepsze jak i działalność PSF-u i jego strony.

Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia najpóźniej w 10 listopada w warszawskim CDQ :mrgreen:
#2
Hej
Jak będziesz miał już gotowe grafiki i inne śliczne rzeczy to podeślij i poprosze chłopaków z CKM.PL, aby napisały fajny artykulik - tak z 2 tygodnie przez zawodami - może kilku facetów przyjdzie więcej.

Ze swojej strony mogę też zasponsorować jakieś fajne nagrody - szczegóły możemy omówić telefonicznie - jak coś to zadzwoń.

Pozdrawiam
Daniel
#3
Bardzo dziękujemy! Dobra - reszta prywatnie.
pozdrowienia z Krakowa


Squall napisał(a):Hej
Jak będziesz miał już gotowe grafiki i inne śliczne rzeczy to podeślij i poprosze chłopaków z CKM.PL, aby napisały fajny artykulik - tak z 2 tygodnie przez zawodami - może kilku facetów przyjdzie więcej.

Ze swojej strony mogę też zasponsorować jakieś fajne nagrody - szczegóły możemy omówić telefonicznie - jak coś to zadzwoń.

Pozdrawiam
Daniel
#4
Chciałbym zaproponować dodanie mini turnieju dla dzieci (wiekowo powiedzmy tak do 12 lat ),myślę że będą chętni aby przyjść i pokazać smak rywalizacji z nagrodami -może na trochę łatwiejszych fliperach ale według zasad turniejowych Smile
W kwestii nagród mogę coś ufundować.
#5
Pomysł zacny ! Pogadam z preziem o tym Smile
#6
Jestem za! Dziękujemy za inicjatywę i o kolejne prosimy.

Paweł napisał(a):Pomysł zacny ! Pogadam z preziem o tym Smile
#7
Ja jestem chętny do pomocy.
Od siebie mogę zaproponować zrobienie realizacji video z zawodów, o ile nie macie kogoś już od tego.
Jak coś to priv/ gg
#8
Ja chętnie pomogę. Jak będzie dokładniej wiadomo co i jak 10.11.2012 proszę o info.

pzdr
ArT
#9
Chciałbym zaproponować wprowadzenie identyfikatora na MP z numerem i nickiem jakim posługuje się dana osoba na forum(ostatnio był tylko naklejany numer).Wiele nowych osób doszło przez ostatni rok na forum ale i stare wygi posługują się na zawodach przeważnie swoim imieniem i niekiedy ciężko stwierdzić kto tak naprawdę się wypowiada na dany temat.Przykładem może być M.Kisiel który po jakimś czasie doszedł do tego kto to jest Printimus choć znali sie już z ligi.Dla niektórych byłaby to też pamiątka z uczestnictwa w MP jeśli byłaby fajnie zrobiona(jakieś logo itp.)
#10
ok, ale numery będą losowane, albo wedle zapisów...
może po prostu zostawić miejsce na ręczne wpisanie nicka?


York napisał(a):Chciałbym zaproponować wprowadzenie identyfikatora na MP z numerem i nickiem jakim posługuje się dana osoba na forum(ostatnio był tylko naklejany numer).Wiele nowych osób doszło przez ostatni rok na forum ale i stare wygi posługują się na zawodach przeważnie swoim imieniem i niekiedy ciężko stwierdzić kto tak naprawdę się wypowiada na dany temat.Przykładem może być M.Kisiel który po jakimś czasie doszedł do tego kto to jest Printimus choć znali sie już z ligi.Dla niektórych byłaby to też pamiątka z uczestnictwa w MP jeśli byłaby fajnie zrobiona(jakieś logo itp.)
#11
York napisał(a):Chciałbym zaproponować wprowadzenie identyfikatora na MP z numerem i nickiem jakim posługuje się dana osoba na forum(ostatnio był tylko naklejany numer).Wiele nowych osób doszło przez ostatni rok na forum ale i stare wygi posługują się na zawodach przeważnie swoim imieniem i niekiedy ciężko stwierdzić kto tak naprawdę się wypowiada na dany temat.Przykładem może być M.Kisiel który po jakimś czasie doszedł do tego kto to jest Printimus choć znali sie już z ligi.Dla niektórych byłaby to też pamiątka z uczestnictwa w MP jeśli byłaby fajnie zrobiona(jakieś logo itp.)
Ciekawy pomysł, ale rozwiązanie z naklejką nie zagwarantuje dobrej żywotności, dlatego musiałyby to być plastikowe plakietki z przypinką-krokodylkiem albo jeszcze lepiej plastikowy identyfikator ze smyczką - dużą większość uczestników można przyjąć jako gwarant i zrobić identyfikatory lub naklejki na nie już z nickami.
#12
Zdecydowanie identyfikator na smyczy byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. No i wygląda dużo bardziej profesjonalnie od naklejek. Patrząc na allegro koszt czegoś takiego nie jest wielki. Ale chyba najlepiej, żeby w tym temacie wypowiedział się Marcin Krysiński. Bo materiały na turniej w Kołobrzegu wyglądały super (plakaty, pocztówki).
#13
Kto to przygotuje i za to zapłaci? Poza tym będzie się on odwracać (chyba, że będzie dwustronny). Wreszcie nie każdy lubi by mu się coś dyndało na piersi. Ja jestem za naklejką z miejscem do wpisania nicka lub skrótu flipperowego do wpisu, albo imienia - co kto chce.


Jaro napisał(a):Zdecydowanie identyfikator na smyczy byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. No i wygląda dużo bardziej profesjonalnie od naklejek. Patrząc na allegro koszt czegoś takiego nie jest wielki. Ale chyba najlepiej, żeby w tym temacie wypowiedział się Marcin Krysiński. Bo materiały na turniej w Kołobrzegu wyglądały super (plakaty, pocztówki).
#14
Ogarniemy to jakoś. Zrobi się na przykład większe plakietki żeby ten kto chce dopisał sobie zarówno swój nick z forum, jak i podpis pod wpisem rekordu (jak to kurczę nazwać???). Umówmy się tak, że wszelkie pomysły i inicjatywy okołodrukarskie zgląszajcie do 25.10. Potem już tylko produkcja.
#15
printimus napisał(a):podpis pod wpisem rekordu (jak to kurczę nazwać???)

mówią na to "high score name"

nie podejmuję się tłumaczenia... ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości