Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hala Gwardii
#16
(06/03/2020, 12:56)NEX napisał(a): Aktualizacja

Spiderman Stern
Taxi
TAF
No Fear
TOTAN
Hook
Ciekawie to wygląda, że wjeżdżają nowe tytuły. 
TAF to "The Adams Family"? 
Spiderman Stern i Hook nie grałem, zajrzę tam za jakiś czas. Chociaż najpierw miałem w planach "Plan B" "Independence Day" obczaić, zdać relację, bo tam na razie cisza. 
Odpowiedz
#17
Tak, TAF to The Adams Family z '92 roku uważana za najlepiej sprzedającą się maszynę w historii (>20k sztuk).
Byłem w Plan B ale niestety nie miałem okazji zagrać, szukaj maszyny w palarni Wink Blisko tej lokalizacji masz też klub/pub GRAM (szczegóły w lokalizatorze).
Odpowiedz
#18
Spider Man i Hook średnio mi przypadły do gustu. Pierwszy raz na nich grałem, może się jeszcze przekonam. Spider Man wyciszony maksymalnie, ledwo cokolwiek słychać. Do stanu technicznego maszyn nie ma co się przyczepić na aktualny dzień  Wink
Maszyny rozstawione w odstępach.
   



Taxi wyłączony. Pewnie dlatego żeby dwa metry odstępu było, albo awaria. 
   

Widzę że Grandy to tam już nabite. Dorzuciłem coś skromnie od siebie, KNK  Smile 
NO FEAR
   

TAF
   
Odpowiedz
#19
Zajrzałem tam na chwilę w sobotę ( po zakończonym slocie eliminacyjnym turnieju w zagrywkach )
Jeżeli kogoś interesuje, podaje aktualną listę maszyn, gdzie się znajdują

W oddzielnym pomieszczeniu
TAF
LW3
HOOK
Mousin Around ( wyłączony )
+ piłkarzyki do tego

Na środku hali
White Water
Whirlwind
The Shadow
Terminator 2
Diner
Spider-Man
No Fear
TOTAN
Odpowiedz
#20
Czyli część maszyn pozostała na głównej hali. Świetnie Smile Uzupełniam więc dane w pierwszym poście.
Odpowiedz
#21
Jeżeli chodzi o flippery na środku hali to już ich nie ma. Zostały jedynie te w pomieszczeniu.

-TAF
-NO FEAR
-TERMINATOR 
-LW3
-Hook ( wyłączony )

Adamsi i NO FEAR super stan, gorzej z terminatorem i LW3  Undecided
Odpowiedz
#22
   

Na halę Gwardii zawitała nowa maszyna, prawdziwy hiszpański "biały kruk"  Big Grin podobno nakład tego flippera to około 300 sztuk. 
Przedstawiam Jolly Park z 1996 roku o tematyce wesołe miasteczko. Stan maszyny bez zarzutu, ciekawe bumpery  Smile   powtórka od 250 mln, 1 gra=2zł = 3 kulki. Nie ma promocji jak w NO FEAR czy TAF że za 5zł mamy 3 gry, wyraźnie jest to napisane na kartce z cennikiem która jest umieszczona na maszynie. Odpadł ostatnio wyłączony Hook, reszta maszyn bez zmian.
Odpowiedz
#23
(06/12/2020, 23:20)Cino napisał(a): Na halę Gwardii zawitała nowa maszyna, prawdziwy hiszpański "biały kruk"  Big Grin podobno nakład tego flippera to około 300 sztuk.

O to trzeba zajrzeć zanim zamkną - podobno niebawem Hala idzie na kilka lat do remontu.

(06/12/2020, 23:20)Cino napisał(a): o tematyce wesołe miasteczko

to RAVowi spodobałby się na pewno Wink
Odpowiedz
#24
(07/12/2020, 09:38)NEX napisał(a): O to trzeba zajrzeć zanim zamkną - podobno niebawem Hala idzie na kilka lat do remontu.

Może na czas remontu Olaf wstawi swoje maszyny w inne miejsce, jak ostatnio byłem to zadziwiająco duży ruch był jak na to miejsce. Większość grała w cymbergaja, ale zdarzały się też sporadyczne gry na flipperach.
Aktualnie małym mankamentem jest to że jak tłuką w tego cymbergaja to flippera praktycznie nie słychać  Undecided
Odpowiedz
#25
Aktualizacja: Jolly Park odpoczywa, ma "przerwę techniczną".

Ciekawostka z No Fear: ktoś nabił granda na 23 mld bez podpisu. NEX spadł na pierwsze miejsce, mi udało się wbić na drugie. Podejrzewam, że ten grand jest trochę oszukańczy i ktoś po prostu wrzucał monety i kontynuował grę. No chyba, że ten ktoś jest tak świetny, że nabił ten rekord fair czyli tyle ile maszyna za jednym creditem dała kulek Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#26
(20/12/2020, 16:56)aero14 napisał(a): Aktualizacja: Jolly Park odpoczywa, ma "przerwę techniczną".

Jolly Park odpoczywa bo podobno zjadał monety i nic w zamian nie dawał, podobnie ma aktualnie terminator którego sam wyłączyłem bo też tak robił. Zgłoszone do Olafa.

Cytat:aero14
Ciekawostka z No Fear: ktoś nabił granda na 23 mld bez podpisu

Jakiś dziad zdjął szybę to i nabił  Tongue


Cytat:aero14
NEX spadł na pierwsze miejsce, mi udało się wbić na drugie.

Myślę że jakby "wymiatacze" grali chociaż połowę tego co my tam, to o wpisie moglibyśmy tylko pomarzyć  Wink
Z resztą, jesteś już na 3 miejscu  Big Grin

   


Myślę że więcej flipperów to raczej na Gwardii nie będzie, bo Olaf zaczął dostawiać inne sprzęty. Jest cymbergaj, samochodzik, strzelanka, automat gdzie łapką wyjmuje się maskotki  Big Grin Druga "renova" się robi powoli. 
Ruch tam jest teraz, ale stwierdzam że na flipperach też ludzie grają torchę  Smile
Odpowiedz
#27
Kasa musi się zgadzać i nie ma sentymentów  Confused
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#28
5 maszyn to całkiem sporo jak na jedną miejscówkę - ważne aby były sprawne. Dobrze ze Olaf próbuje utrzymać tę lokalizację.
Odpowiedz
#29
Byłem w dniu 29.01.2021 i niestety z każdą kolejną wizytą stan maszyn jest słabszy. Olaf musi nauczyć się je serwisować albo to zlecić Wink

-TAF - ostatnio przestał działać ten niebieski obrotowy element w który uderzamy zapalając lampki "greed" za którym jest scoop (bookcase)
-NO FEAR - działa, żadnej usterki nie zauważyłem
-TERMINATOR - działa lepiej niż wygląda Wink Buja się na nogach ale na szczęście TILT wyłączony
-LW3 - działa, żadnej usterki nie zauważyłem
-JOLLY PARK - cały czas w naprawie. Nie miałem nigdy okazji pograć

Tak jak napisali poprzednicy - młodzież chyba flipperów nie ogarnia bo raczej wybiera cymbergaja...
Odpowiedz
#30
Aktualizacja:
Niestety nie ma już Addamsow, wszedł za to Tales of the Arabian Nights. Niestety ma problem: kiedy przyszedłem to zastałem go jak szukał cały czas kulki, po wyłączeniu mazyny i ponownym włączeniu zauważyłem, że problem pojawia się przy Lock ballach. Jolly Park działa elegancko, reszta bez zmian.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości