Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagrywki - Warszawa
#1
Ciekawe kiedy ten lokal otworzą.

Miał być koniec roku 2019, potem początek roku 2020, teraz nawet terminu nie ma...
Odpowiedz
#2
Nawet o tym nie słyszałem, ale pewnie będzie podobnie jak w hula kula że flippery na żetony. Najpierw niech otworzą, potem się zobaczy co to z tego wyjdzie Smile
Odpowiedz
#3
No i jest oficjalny termin - otwierają 17 marca.

UPDATE: Lista maszyn, ceny i inne informacje są już w Lokalizatorze: http://www.forum.flippery.org.pl/showthr...p?tid=2744
Odpowiedz
#4
Zapowiada się bardzo dobrze, trzeba będzie sprawdzić w praktyce. Tytuły bardzo ciekawe, szkoda że nie ma MM Remake. Ceny na poziomie akceptowalnym.
Wg mojej wiedzy nie ma w Polsce innego miejsca z tak dużą ilością tytułów wydanych po 2000r. (6 maszyn jest w Hula Kula w Warszawie, trochę mniej w Muzeum w Krakowie).
Odpowiedz
#5
(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): Zapowiada się bardzo dobrze, trzeba będzie sprawdzić w praktyce.

Myślę że będzie OK Smile
 
Zagrywki jak kojarzę należą do właściciela Hangarów 646 a tam maszyny utrzymywane są w niezłym stanie, można więc liczyć że i tu będzie podobnie.

Trochę zaskakująca jest ta informacja że po godzinie 18-ej osoby poniżej 18 roku życia będą musiały opuścić lokal.
W tym kontekście nasuwają mi się dwa spostrzeżenia:
1. Przypomniało mi się, że jakiś czas temu pojawiła się informacja o turnieju w Zagrywkach (potem zostało to odwołane). Taki ewentualny turniej musiałby się skończyć przed 18-tą aby zawodnicy, którzy nie skończyli 18 lat nie musieli  wychodzić w trakcie. 
2. Niedawno byliśmy w Hali Gwardii (Sebastian, Mateusz, Artur), Spotkaliśmy się jakoś około 17-ej, trochę pograliśmy, nawet rozegraliśmy mini turniej. Wyszliśmy jakoś po 19-ej. Gdybyśmy chcieli spotkać się w Zagrywkach to Sebastian musiałby przejechać bez Mateusza.

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): Tytuły bardzo ciekawe, szkoda że nie ma MM Remake.

Akurat tego nie żałuję. MM Remake to IMO żadna rewelacja (ale oczywiście gusta są różne Smile)

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): Ceny na poziomie akceptowalnym.

Tam wkradł się mały błąd - już poprawiłem. W każdym bądź razie 5PLN za 2 dwie gry to dobra cena. 

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): Wg mojej wiedzy nie ma w Polsce innego miejsca z tak dużą ilością tytułów wydanych po 2000r.

W prywatnych kolekcjach są ale w miejscu ogólnie dostępnym (do którego można sobie po prostu pójść w dowolnym dniu) to raczej faktycznie nie ma.

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): (6 maszyn jest w Hula Kula w Warszawie, trochę mniej w Muzeum w Krakowie).

Przeniosłem Twój post z Lokalizatora do tego wątku. W Lokalizatorze rozmawiajmy tylko o danej lokalizacji (której dotyczy wątek) aby zachować przejrzystość informacji - tam głownie chodzi o to aby ktoś kto zajrzy do danego wątku uzyskał najświeższe info dotyczące tej jednej konkretnej lokalizacji (maszyny, ich stan, ceny, godziny otwarcia itp)
Odpowiedz
#6
Dzięki Panowie za informacje, zaczynam zbierać pięciozłotówki  Big Grin
Odpowiedz
#7
Na stronie Zagrywek pojawiło się zdjęcie z maszynami.
EDIT: termin otwarcia 17 marca jest nieaktualny.

[Obrazek: 89536037_205739257503698_742224985027772...e=5ED54FE0]
Odpowiedz
#8
A jaki to adres tej miejscówki ? 
A już doczytałem - Nowy Świat 
A jeśli chodzi o nieletnich to wejście do 18stej - jak wejdą wcześniej to już są i zostają  Tongue
A już na pewno jeśli są z kimś pełnoletnim
Andrew
Odpowiedz
#9
(11/03/2020, 23:14)Andrew napisał(a): A jeśli chodzi o nieletnich to wejście do 18stej - jak wejdą wcześniej to już są i zostają  Tongue
A już na pewno jeśli są z kimś pełnoletnim

Niestety nie.  Z ich Regulaminu:

"Od godziny 18:00 na terenie obiektu mogą przebywać tylko osoby pełnoletnie
Osoby niepełnoletnie mogą dokonywać rezerwacji, które kończą się maksymalnie o godzinie 18:00"
Odpowiedz
#10
maszyny prezentuja sie naprawde konkretnie. ten Monster Bash to oryginalny czy remake ?
Odpowiedz
#11
remake
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości