Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars
#16
Nie odniosłeś się do mojego poprzedniego posta, w którym odpisałem Ci odnośnie niemieckiego forum.

Co do naszego forum to przeżywa ono raz lepsze raz gorsze chwile. Oczywiste jest, że w PL nie ma aż tylu miłośników flipperów aby był tu taki ruch jak na forum niemieckim. Wiele osób poznało się już na tyle dobrze, że do kontaktów forum im już nie jest już potrzebne. Kiedyś idąc na flippery wrzucałem posta na forum, dziś po prostu dzwonie do kilku osób i umawiam się na wspólny wypad na flippery. Nowych osób nie ma zbyt wiele (choć czasem się pojawiają). Może należałoby jakoś rozreklamować forum - tylko na to trzeba mieć czas a jedna czy dwie osoby nie zrobią wszystkiego.
Odpowiedz
#17
Wobec tego nasuwa się pytanie, czy to forum w ogóle jest potrzebne, skoro mam telefon do Ciebie, Jacquesika, Marcinakg, Krzycha i Wizarda, w zakładce pinside i Flippermarkt oraz subskrybuję pinballnews...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#18
(21/04/2020, 16:20)Jarnie napisał(a): Wobec tego nasuwa się pytanie, czy to forum w ogóle jest potrzebne,


Potrzebne moim zdaniem, chociaż dlatego żeby się dzielić nowymi miejscówkami z flipperami ( sam odkryłem jedną nową miejscówkę, którą podzieliłem się z forumowiczami ) dzięki temu forum odkryłem też flipperową aukcje WOŚP którą wygrałem, dzięki tematowi który założył NEX
W ogóle forum to skarbnica wiedzy na różne tematy związane z flipperami, a i jak jakiś żółtodziób zapyta się w jakimś temacie o pomoc/poradę to prawdopodobnie jakiś uprzejmy użytkownik takowej mu udzieli  Smile
Odpowiedz
#19
Ostatnie dni pokazują, ze forum jest potrzebne tylko niektórym, aby prześmiewczo skomentować post kolegi chcącego kupić maszynę
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
(21/04/2020, 16:20)Jarnie napisał(a): Wobec tego nasuwa się pytanie, czy to forum w ogóle jest potrzebne, skoro mam telefon do Ciebie, Jacquesika, Marcinakg, Krzycha i Wizarda, w zakładce pinside i Flippermarkt oraz subskrybuję pinballnews...
Gdyby nie to forum wielu telefonów które dziś masz, nie miałbyś, ponieważ po prostu nie miałbyś okazji poznania niektórych osób...

(21/04/2020, 18:05)Cino napisał(a): Potrzebne moim zdaniem, chociaż dlatego żeby się dzielić nowymi miejscówkami z flipperami ( sam odkryłem jedną nową miejscówkę, którą podzieliłem się z forumowiczami )
... dzięki czemu w kilka osób wybraliśmy się tam, poznaliśmy właściciela, wymieniliśmy się kontaktami (ostatnio właściciel podesłał info o zmianie maszyn). Potem kilka razy wyskoczyliśmy w kilka osób pograć i miło spędzić czas (nawet miniturniej rozegraliśmy).
Ciężko byłoby to wszytko ogarnąć mając w zakładce tylko Pinside i Flippermarkt czy nawet subskrybuję Pinballnews... Wink
Odpowiedz
#21
(21/04/2020, 18:27)Jarnie napisał(a): Ostatnie dni pokazują, ze forum jest potrzebne tylko niektórym, aby prześmiewczo skomentować post kolegi chcącego kupić maszynę
Ale ale kolego Jarnie.
Na tym słynnym dużym niemieckim forum o którym napisałeś, jak ktoś napisze ogłoszenie np., że chce kupić Medieval Madness za 6000 euro w stanie kolekcjonerskim to ludzie od razu mu to wybijaja z głowy delikatnie mówiąc.
Szanujmy się wszyscy jako kolekcjonerzy tego złomu  Smile
Odpowiedz
#22
Pyłek napisał, ze chce kupić AFM i ma budżet 20k +... no i z czego wielkie halo ? Żeby nie odp. Skyline i cała afera o to, w dalszym ciągu pies z kulawą nogą by tu nie zajrzał pomimo aresztu domowego dla 3/4 społeczeństwa...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#23
Może faktycznie kolega Skyline mógł inaczej napisać, wystarczyło np.szykuj koło 30k PLN, bo tyle trzeba dać za ładny Atak /+-/ u nas w DE i wszystko.
Odpowiedz
#24
(21/04/2020, 21:26)Jarnie napisał(a): Pyłek napisał, ze chce kupić AFM i ma budżet 20k +
Nie. Zgubiles znak minus. Pylu napisal "w bardzo dobrym stanie mechanicznym jak i wizualnym mój budżet to 20K +-"
Plus minus oznacza troche wiecej lub troche mniej. I pewnie na to zareagowal skyline, ktory (jak wiemy) wspomniane przez Ciebie niemieckie forum (i tamtejsze ceny) zna lepiej niż my wszyscy razem wzieci...
Odpowiedz
#25
ale niepotrzebnie bijecie piane !! jak kogos urazilem moim wpisem ,to przepraszam was wszystkich bardzo !! ale ogloszenie w ktorym jest napisane :

" w bardzo dobrym stanie mechanicznym jak i wizualnym mój budżet to 20K +-."

rzecz poprostu nierealna do zrealizowania w dzisiejszych czasach,kupno bardzo dobrego AFM za 20K +- nawet zalanego trupa do calkowitej renowacji sie nie kupi w takich piniondzach Big Grin,ale nic powodzenia w szukaniu ladnego flipperka

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#26
Panowie po co robić nie potrzebne ciśnienie na forum ???
Chyba działa akcja zostań w domu !!!???
AFM w stanie bardzo dobrym na salonach za 20k +.
Szukajcie a znajdziecie, a nie traćcie zbędną energię na PIERDY.
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#27
NEX, a nie mozesz wlaczycz mozliwosci zablokowania odpowiedzi w dziale sprzedam/kupie? Ostatnio gownoburze glownie tam sie dzieja.
Odpowiedz
#28
Dyleck pełna racja, dział Giełda generuje w zasadzie 100% wszelkich gównoburz. Zastanawiam się kiedyś nawet nad jego całkowitym wyłączeniem Smile

Myślałem takżę o tym o czym piszesz czyli zablokowaniem odpowiedzi tyko to skutkowałoby blokadą wypowiedzi także w wątkach w których ktoś na przykład szuka jakiś części (a często zdarza się że ktoś komuś wtedy odpisuje gdzie można taką cześć kupić) lub innych wątkach (jak choćby zakupy na Allegro czy eBay).

Pokombinuje jeszcze nad tym - może całkiem wydzielę oferty kupna /sprzedaży samych maszyn albo jeszcze jakieś inne rozwiązanie.

Jak coś wymyślę podeśle pod dyskusję.
Odpowiedz
#29
Podejrzewam ze jest mozliwosc dania autorowi posta zablokowania go lub nie w czasie tworzenia. Ja bym w ta strone uderzal. Sam jak wystawialem swoje ogloszenia to szukalem takiej opcji.
Odpowiedz
#30
Wszyscy śledzą przecież flippermarkt, połowa tam ma konta więc nie róbcie jakiś pierdów jak to jeden tutaj napisał Smile.
Dział sprzedam flipera owszem, tam wolno pisać tylko autorowi ogłoszenia i żadnych komentarzy, ale w dziale kupię?, pełny off i nie wiem o co tu niektórym chodzi?.

Np.MM pierwszy z brzegu.
https://www.flippermarkt.de/community/fo...ss.214580/

O co tyle szumu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości