Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PINBALL na początek - co polecacie ?
#1
Cześć Wszystkim, Jestem nowy Big Grin Wkręciłem się jakiś czas temu w pinballe, i szukam pierwszego stołu do swojej kolekcji.
Jaki tytuł polecacie na pierwszy stół w cenie 10/15 k. ? Nie ukrywam że bardzo chętnie nabyłbym Attack From Mars ale w tej cenie pewnie ciężko, ale jak ktoś chciałby sprzedać to proszę pisać Smile
Odpowiedz
#2
Attack From Mars w tej cenie to faktycznie raczej nie kupisz (musiałbyś najprawdopodobniej podwoić podany budżet).

Na pytanie "jaki kupić stół" otrzymasz tyle odpowiedzi ilu ludzi zabierze głos w tym wątku - po prostu każdy ma swoje ulubione maszyny. Fliper, który podoba się jednej osobie nie musi podobać się drugiej, co więcej ta druga osoba może wręcz nie cierpieć tej maszyny (np. ja uważam Star Treka TNG za najlepszy stół w historii, bardzo lubię także Getawaya, natomiast raczej nie kupiłbym The Flinstones  czy Huirricane a... taki RAV ma dokładnie na odwrót Wink )

Najlepiej odwiedź jakąś dużą flipperownie (warszawskie Pinballl Station lub Kraków Pinball Museum), potestuj i sam podejmij decyzję. Na allegro czy OLX na pewno znajdziesz  jakieś ciekawe maszyny w tym przedziale cenowym. Na Pinball Owners sprawdzisz kto ma na sprzedaż jakie maszyny i w jakiej cenie.
Odpowiedz
#3
Niewiele mogę dodać ponad to co już napisał NEX. Możesz też poszukać rankingów flipperów np. na Pinside.com lub ipdb - z Twoim budżetem wiele tytułów z pierwszej 50 rankingu jest w zasięgu. Oczywiście ranking rankingiem ale gust każdy ma inny i przed zakupem warto zagrać na wybranej maszynie (Warszawa lub Kraków).
Odpowiedz
#4
Wielki dzięki Panowie za konkretną odpowiedź Smile No nic w takim razie pozostaje mi wycieczka do Krakowa bo akurat tam mam najbliżej Smile Mam nadzieję że znajdę tam coś dla Siebie Smile
Odpowiedz
#5
Ewentualnie przed lub po wizycie w którymś z muzeów możesz także pograć na Pinball Arcade lub Pinball FX i tam sprawdzić kilkadziesiąt stołów.
Odpowiedz
#6
Miej świadomość, że jeden Fliper po 3 miesiącach posiadania się nudzi...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#7
... poza tym jest ciężko poprzestać na jednej maszynie ...
Odpowiedz
#8
(28/05/2020, 19:36)namore napisał(a): ... poza tym jest ciężko poprzestać na jednej maszynie ...

To prawda. Nawet mieszkając na 5-tym piętrze bez windy można mieć trzy maszyny. Znam jednego zajebistego gościa co tak miał. Wink
Odpowiedz
#9
(29/05/2020, 16:18)dyleck napisał(a):
(28/05/2020, 19:36)namore napisał(a): ... poza tym jest ciężko poprzestać na jednej maszynie ...

To prawda. Nawet mieszkając na 5-tym piętrze bez windy można mieć trzy maszyny. Znam jednego zajebistego gościa co tak miał. Wink
 A ja znam dwóch jeszcze bardziej zajebistych gości co jednego nawet tam wniosło  Cool
/

Pzdr
Odpowiedz
#10
Haha no tak Big Grin dzięki jeszcze raz Smile
Odpowiedz
#11
Pozwólcie, że się podłączę do wątku, ale z innym pytaniem.
Chodzi o to JAK kupić pierwszego flippera, w sytuacji, kiedy zaczynam zabawę i pojęcie mam zerowe. To troszkę jak pierwsze auto. Mogę iść na giełdę, ale ten...
Po pierwszym razie i kilku naprawach będę jakiś ogar, ale teraz potrzeba mi rady mądrzejszych
Jak Wy kupowaliście swoje pierwsze?
Odpowiedz
#12
(16/10/2020, 14:51)duch napisał(a): [...] Chodzi o to JAK kupić pierwszego flippera, w sytuacji, kiedy zaczynam zabawę i pojęcie mam zerowe. To troszkę jak pierwsze auto. Mogę iść na giełdę, ale ten... [...]
Jak Wy kupowaliście swoje pierwsze? [...]

Na początek poczytaj wątek który ja założyłem jak byłem w podobnej sytuacji: 
http://forum.flippery.org.pl/showthread.php?tid=2281
oraz 
http://forum.flippery.org.pl/showthread.php?tid=2242
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości