Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperownia u Martina ( Baza treningowa)
#11
(16/09/2021, 12:50)skyline napisał(a): 1- Avengers, BARDZO slaby !!! zero flow, reguly gry wziete z innej planety,nie trzymie sie to ani kupy ani dupy, taki maksymalnie nijaki :/
2- Mando , rewelacyjny !!! swietny klimat , swietna sciezka dzwiekowa ! jest flow,dobre animacje,wciaga od pierszej gry,reguly do ogarniecia w ciagu paru gier, wedlug mnie pro to leszy wybor, z powodu mini playfieldu ktory jest nieruchomy,naprawde daje rady
3 -Jurassic Park ,flipper wywalil mnie z butow !!! dawno ,nawet bardzo dawno zaden flipper Sterna mnie tak nie zafascynowal od pierwszej gry jak JP,ostatnio tak mialem przy AC/DC wiec sporo czasu minelo,totalnie wbija w fotel od pierwszego momentu !! mega flow !!!! zajebisty na maxa klimat, jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem !! stopien uzaleznienia 10 na 10, kto bedzie mial okazje musi sprubowac zagrac na JP ,naprawde polecam.

Na żadnym z nich nie grałem ale oglądając przeróżne filmiki odniosłem podobne wrażenie. Widzę że to się potwierdza Smile
Jeśli gdzieś w pobliżu pojawią się te maszyny, na pewno się na nie wybiorę Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Flipperownia u Martina ( Baza treningowa) - przez NEX - 16/09/2021, 18:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości