Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Galeria Renova
#1
Galeria Renova (sala gier na parterze)
Warszawa, ul. Rembielińska 20

Creature from the black Lagoon
Getaway
Terminator 2
Twilight Zone
Dirty Harry

Cennik: 1 gra (5 bill) - 1 żeton
1 żeton = 2,5 PLN
Dodane: 17 września 2020 przez DAL.CG, zdjęcia Cino

[Obrazek: attachment.php?aid=1564]
Odpowiedz
#2
Mówicie nowa miejscówa, nie ma sprawy, ja ją sprawdzę  Wink
Na dzień dzisiejszy włączona tylko Creatura, która zdecydowanie daje pograć. Powtórki od 73mln chyba, kolejne powtórki nawet nie za x2 pierwszego replay at. Do tego 5 kulek na jednej grze ( Dracula tak samo cennik, kulki, tyle że nie było mi dane sprawdzić ) daje EB. Na jednym żetonie można spokojnie trochę pograć  Big Grin  Lekko przekoszony, krzywo stoi. Łapy dobre, można ciapać. Mógłby być trochę głośniej ustawiony, jak nikt nie gra na niczym innym to słychać, ale jak odpalą resztę grajdołów to już gorzej.  Podsumowując, taniej to chyba żadna maszyna w stolicy na wrzuty nie daje pograć. Maszyny stoją na końcu pomieszczenia, w takiej wnęce jakby. 

   

Cennik 
Jak widać na załączonym obrazku, są bonusy za większą stawkę. Ale po mojemu nie wymieniać od razu za dużo, bo powtórki fajne i dają pograć, jak wpadnie wymiatacz to z 4 żetonów jeszcze dwa do domu przywiezie  Tongue

   

Mi tam się podoba takie podświetlenie maszyny, pierwszy raz grałem na tak dobrze podświetlonym playfieldzie. Creatura się nie odbijała od światła, widziałem potwora  Smile

   

Jeszcze z takich ciekawostek, pierdół.
1. Nie sugerujcie się godziną otwarcia galerii, ja byłem 11:30, salon gier był zamknięty. Podjechałem po 15 drugi raz, było otwarte.
2. Dużo maszyn, świeci się to z daleka, jak w "ruskim cyrku" jakieś wyścigi, strzelanki i inne cymbergaje
3. Prośba!!! Jak ktoś tam będzie jeszcze przede mną i Dracula będzie na chodzie to proszę o cynk  Wink
Odpowiedz
#3
Dzięki Cino za wyczerpujące informacje. Uzupełniłem pierwszy post o cennik.
Odpowiedz
#4
   

Oficjalnie przedstawiam, pierwszy Getaway w stolicy na żetony  Smile
Druga moja przygoda z tym flipperem, grało mi się bardzo fajnie, przekonuje się do niego powoli.

Podobnie jak Creatura, 1 gra = 1 żeton = 5 kulek
w Getaway powtórka od 150 mln. Ogólnie maszyna w dobrym stanie, tyle że minimalnie ściąga kulkę na prawo. 
Dracula nadal wyłączony. 

Dobra wiadomość, tam jeszcze zmieści się jeden flipper, obok Getaway  Big Grin
Odpowiedz
#5
(28/11/2020, 21:46)Cino napisał(a): Oficjalnie przedstawiam, pierwszy Getaway w stolicy na żetony  Smile
Dobra wiadomość, tam jeszcze zmieści się jeden flipper, obok Getaway  Big Grin

Dzięki za info, uaktualniłem pierwszy post i dodałem zdjęcie, które wrzuciłeś.

Super,  trzy świetne maszyny w dobrym stanie a do tego w niezłej cenie - kolejna miejscówka warta odwiedzin Smile
Odpowiedz
#6
(30/11/2020, 09:12)NEX napisał(a): Super,  trzy świetne maszyny w dobrym stanie a do tego w niezłej cenie - kolejna miejscówka warta odwiedzin Smile

Z tym dobrym stanem to się trochę pozmieniało, wszystko szybko się dzieje. Sprawdzone na własnej "skórze"

Dracula - resetuje się przy mocniejszym naciśnięciu guzików
Creatura - wybijak rozwalony, lewa łapa bez mocy, cały czas lekko uniesiona
Getaway - Switch z prawej strony u góry nieraz nie załapuje, mimo wszystko stan dobry, można grać 

Zgłoszone do właściciela.
Odpowiedz
#7
jest i on.... No to szykuje sie cicha walka o granda Smile Niby na zakupy, coś he he.
Odpowiedz
#8
(01/12/2020, 09:26)Marek Ch napisał(a): jest i on.... No to szykuje sie cicha walka o granda Smile Niby na zakupy, coś he he.

Big Grin
Odpowiedz
#9
W dniu 12.12.2020 w salonie zastałem 4 maszyny:
1) Creature from the Black Lagoon by Bally - tak jak pisali poprzednicy do serwisu
2) The Getaway: High Speed II by Williams - po wrzuceniu żetonu zrestartowała się, nie podejmowałem kolejnych prób
3) Dirty Harry by Williams - bez rewelacji ale grało się przyjemnie
4) Bram Stoker's Dracula by Williams - wyłączony

[Obrazek: 27e4cb53ec52d181med.jpg]
Odpowiedz
#10
@ namore @

Stwierdzam że miałeś pecha, dzień później tzn. 13.12.2020 wyglądało to już dużo lepiej

1. Creatura, da radę grać, wybijak nie jest idealny ale wybija. Lewa łapa raz się trochę przycięła jakby znowu się popsuła, była podniesiona . Po naciśnięciu parę razy wróciła do dawnej sprawności.
2. Getaway, nic się nie resetowało, wręcz przeciwnie, dawała powtórki. Switch z prawej strony przyjmował dzisiaj idealnie, nie miałem jej nic do zarzucenia.
3. Dirty Harry, ogólnie idzie na nim grać, trochę pistolet wariuje. Podczas gry cały czas chodził, gdy kulka miała zlecieć na pistolet to zlatywała na łapę. Taka jakby "zwrotnica" na górze się nie przestawiała. Nieraz załapał nieraz nie.
Podobnie jak inne flippery w tym miejscu, Harry też daje 5 kulek, powtórka od miliarda.
4. Dracula wyłączony.
Odpowiedz
#11
Cztery maszyny to już całkiem sporo a faktycznie na zdjęciach widać miejsce jeszcze na jedną Smile Szkoda że kondycja maszyn - jak piszecie  - nie jest zbyt dobra. Musze w końcu wybrać się na tego Getawaya Smile
Odpowiedz
#12
(14/12/2020, 11:22)NEX napisał(a):  Musze w końcu wybrać się na tego Getawaya Smile

Średnio polecam, resety wali. Szczególnie na multiball'u albo redline mania  Dodgy
Harry też marudzi, kulki nie oddaje jak z lewej strony w "dziurę" się trafi.
Aktualne granie tam, to jest "loteria" raczej.
Odpowiedz
#13
(20/12/2020, 21:01)Cino napisał(a): Średnio polecam, resety wali. Szczególnie na multiball'u albo redline mania  Dodgy
Harry też marudzi, kulki nie oddaje jak z lewej strony w "dziurę" się trafi.
Aktualne granie tam, to jest "loteria" raczej.

Hmmm w takim razie wstrzymam się z wizytą. W przypadku takich lokalizacji ilość maszyn jest jak dla mnie sprawą drugorzędną, o wiele ważniejszy jest ich stan. Przecież lepiej pojechać tam gdzie jest jedna czy dwie maszyny ale w 100% sprawne, niż tam gdzie jest ich nawet i 10 ale nie nadających się do gry.
Odpowiedz
#14
Aktualizacja na dzień 05.02.2021r.

Maszyny
T2 - Stan lepszy niż na Gwardii, chociaż kulkę i tak trochę ściąga. Nie pograłem na nim za długo bo coś z wrzutnikiem się stało że żetonów nie przyjmował ( zgłoszone  ). Raz też niefortunnie kula zatrzymała się w "czaszce" tak, że nawet TILT nic nie dał. Dam jeszcze mu szansę jak wrzutnik będzie zrobiony. Podobnie jak na innych flipperach w tym miejscu, 5 kulek.

Getaway - Jest lepiej niż było ostatnio, nie walnął mi ani razu resetu na multiball'u czy "red line mania" idzie grać, jedyny mankament to to że nieraz na switch'u z ( prawej strony u góry playfieldu ) nie wychwyci obecności kulki, trochę trzeba poczekać, albo delikatnie trząchnąć  Tongue

CFTBL - Bez zmian.

Dirty Harry - Wyłączony

Dracula - przepadł na wieki, nie ma flippera  Undecided
Odpowiedz
#15
15.02.2021r.

Było mi po drodze, to szybko dałem miejscówce kolejną szanse.

T2- Działa lux, wrzutnik bierze żetony, daje powtórki i Grandy  Big Grin Śmiesznie ściąga kulkę, tak jakby do środka łapek, szczególnie z lewej strony. Kulka nawet jak toczy się po łapce lewej to robi to zdecydowanie wolniej. Jedyny mankament.
Grandzik, ale to na 5 kulkach
   

A tutaj taka ciekawostka, kulka nie toczyła się po lewej łapie. Ona się zatrzymała całkowicie, takie ma przyciąganie ta maszyna  Tongue
   

Getaway- bez zmian, idzie grać.
 
Dirty Harry- Działa, wszystko ok, nic nie zauważyłem. Duża powtórka, bo daje od miliarda. 

CFTBL- Bez zmian
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości