Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie grac na flipperach w Warszawie? Jaki stol?
#1
Witam,

po pierwsze dziendobry bo trafilem tutaj niedawno przypadkiem..

Zachorowalem na flippera. W sumie to choruje juz od dosc dawna, ale teraz dopadlo mnie nieco mocniej. Gdzie w Warszawie mozna pograc na flipperach? Musze przekonac zone, nie jest zle bo od pewnego czasu gra namietnie w Zen Pinball THD na telefonie i mysle ze jest okazja... :-)

W desperacji znalazlem nawet firme wypozyczajaca flippery w Warszawie ale cena za 8-9 godzin uzyczenia stolu w wysokosci 1000pln powala i powoduje ze to operacja zupelnie pozbawiona sensu.

Jaki pierwszy stol kupic? Chcialbym aby nieco podzialal, mechanicznie i elektronicznie nie jestem zupelna noga ale juz restauracja stolu typu odmalowywanie, wyklejanie mnie przeraza... Przegladajac allegro jakos nie bardzo wierze w "stol z prywatniej kolekcji", domyslam sie ze to jak niebite auto czy 4x4 nie jezdzone w terenie...
Nie mam zadnych preferencji z opisow - Indiana Jones czy X-Files wygladaja fajnie ale tak naprawde nie wiem czy moim celem jest stol SS czy EM...
Odpowiedz
#2
Witam,

gdzie troche pograc to juz wiem :-) odkrylem "mape flipperow" :-D, okazalo sie ze mam Road Show doslownie 5 minut spacerkiem od siebie, tylko wolna chwila i lece grac!

Ale dalsza czesc postu pozostaje aktualna takze licze na porade!
Odpowiedz
#3
Daareek napisał(a):Witam,

gdzie troche pograc to juz wiem :-) odkrylem "mape flipperow" :-D, okazalo sie ze mam Road Show doslownie 5 minut spacerkiem od siebie, tylko wolna chwila i lece grac!

Ale dalsza czesc postu pozostaje aktualna takze licze na porade!

Jak to ten z basenu w Pruszkowie to uważaj, bo ostatnio resetował się za każdym razem gdy wrzucałem kasę...
Odpowiedz
#4
Dokladnie :-) Dzieki za info!

:-( O no to wielka szkoda, dzwonilem dzisiaj nawet czy to aktualne i pan zapraszal... Podskocze jakos w tym tygodniu, moze naprawili?

A jak nie to pozostanie Piaseczno...
Odpowiedz
#5
Witam.Aby zapoznać się z możliwościami poszczególnych stołów najlepiej na początku zapoznaj się z programem "Visual Pinbal".Będziesz miał przegląd sytuacji i będziesz wiedział jakiego fliperka poszukiwać chociaż wszystkie są świetne.
Odpowiedz
#6
Daareek napisał(a):Dokladnie :-) Dzieki za info!

:-( O no to wielka szkoda, dzwonilem dzisiaj nawet czy to aktualne i pan zapraszal... Podskocze jakos w tym tygodniu, moze naprawili?

A jak nie to pozostanie Piaseczno...

w Grodzisku jest jeszcze Star Wars (też na basenie). A Road Showa zawsze możesz sprawdzić jak masz blisko - ja muszę dymać z osiedla staszica ;]
Odpowiedz
#7
NNiestety w Piasecznie chwilowo nic nie ma. Paweł pozwijał ostatnio maszyny. Sketch, solec, zaścianek i Arena odpadły... W weekend jest turniej u Maria w Mysłowicach. Będę jechał samochodem. Rozważ czy się nie zabrać.
Odpowiedz
#8
dyleck: dzieki za zaproszenie! Ale u mnie ten weekend niestety odpada, za to na 100% bede z zona na mistrzostwach w listopadzie... :-)

Bylem sprawdzic dzisiaj Road Show w Pruszkowie na basenie i dziala! No i dostalem baty od swojej zony...

Przyjmuje w tej chwili jedynie 1pln ale dziala takze troche pogralismy. SUPER! Road Show z filmow na YouTube i opisow wydawal mi sie taki sobie ale na zywo jest bardzo fajny!
Odpowiedz
#9
No to fajnie że będziesz na mistrzostwach.

Kilka dni temu kupiłem Road Show. Uważam że jest zajebisty. :-)
Odpowiedz
#10
Powiem wam panowie że kiepsko z tymi miejscówkami w Warszawie, dzisiaj idę do Landu na Mokotowie to zobaczę jak tam sprawa się ma.
Odpowiedz
#11
Niestety łapy w nim są słabe i ciężko się wstrzelić na rampy, a niedostrzały to w 70% środkowe kanały. Smile
Odpowiedz
#12
To kiepaśnie :-( , ale i tak będę w okolicy to pogram sobie trochę.
A czy znasz jakieś miejscówki z godnymi polecenia flipperami w Wawie :?:
Odpowiedz
#13
Teraz to się chyba ostał tylko Kosmos ze Star Trekiem (sprawdź adres w lokalizatorze). Więcej miejsc nie znam. Nie zniechęcaj się też do T2 - można na nim pograć, tylko czasami wkurza. Smile Może warto by pomęczyć obsługę, żeby łapy słabe poprawić - już ktoś kiedyś o tym wspominał. Jeśli głosy takie zaczną się pojawiać częściej to możę w końcu ktoś zareaguje...
Odpowiedz
#14
Sebo napisał(a):A czy znasz jakieś miejscówki z godnymi polecenia flipperami w Wawie :?:
Jeszcze kilka tygodni temu było parę miejscówek: nowiutki Tron w Arenie, nowiutki Avatar w Zachcianku, Congo i Demolka w Sketchu, Shadow na Solcu... Niestety ostatnio wszystko wywiało. Został tylko ST TNG w Kosmos Kosmos. Zerknij do lokalizatora.
Odpowiedz
#15
nie zapominajcie o dwóch kółkach - stoi tam przecież Jack-Bot i Dr Who (a przynajmniej mam nadzieję, że stoi).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości