Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset WPC
#16
ja 8 sztuk Smile
Odpowiedz
#17
Naniosłem jeszcze małe poprawki związane z wykorzystaniem złącz z Maritexu i zdecydowałem się zlecić produkcję 30 szt.
Płytki i montaż zlecone w Chinach, transport zwykłą przesyłką więc dostawa może chwilę potrwać.
Będę informował na bieżąco.

Jak macie jeszcze jakieś inne projekty eketroniczne które mogłyby być przydatne forumowiczom to dajcie znać.
Odpowiedz
#18
Ja na próbę wezmę 6 szt.Myślałem że to będzie coś na zasadzie zmontuj sobie sam Smile ,ale jak już zamówione u małych rączek no to ok.
Odpowiedz
#19
Poproszę pozostałe 6 sztuk.
Odpowiedz
#20
>York
Montaż jednaj lub kilku sztuk można zrobić samemu ale już przy kilkudziesięciu to nudna robota.
Sam montaż mnie nie bawi, lubię projektować.
I tak do ręcznego zamontowania pozostają złącza, procesor (na mieli na stanie) i uSwtich.
Odpowiedz
#21
Płytki zostały już wyprodukowane i zamontowane zostały elementy SMD, teraz czekamy na wysyłkę.
W międzyczasie postaram się napisać kod do uP i zamówić złącza.
Odpowiedz
#22
nie wiem co to i za ile ale biorę ze 2 Smile
Odpowiedz
#23
Za późno !Musisz poczekać na następną partię Big Grin
Odpowiedz
#24
Jeżeli nie będzie problemów z uruchomieniem i działaniem to zamówienie będzie można powtórzyć w dowolnym momencie.
Odpowiedz
#25
Jak to odpali to pisze się na drugą edycję 3szt.
Odpowiedz
#26
Mnie też dolicz do następnej partii
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#27
Dzisiaj dostałem potwierdzenie nadania przesyłki.
Odpowiedz
#28
Przy następnej partii również byłbym chętny na kilka sztuk Smile
Odpowiedz
#29
Pomysł wysyłki listem chyba nie był do końca trafny, od tygodnia przesyłka ma niezmienny status "Item is ready for transport".
Cóż musimy się uzbroić w cierpliwość.
Odpowiedz
#30
(01/11/2020, 23:26)JarekC.DIY napisał(a): Pomysł wysyłki listem chyba nie był do końca trafny, od tygodnia przesyłka ma niezmienny status "Item is ready for transport".
Cóż musimy się uzbroić w cierpliwość.
już tak miałem kilka razy, a przesyłka już była w drodze Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości