Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy flippery uzależniają i czy jest w tym coś złego?
#11
Użytkownik Otaku wyraził swoją opinię, że granie na maszynach EM może być ciekawsze niż na tych z ery DMD. W wolnym tłumaczeniu jego kontrowersyjne tezy:

To dlatego właśnie uwielbiam elektromechaniki: krótkie, trudne gry i nie czeka się na odbicie kulki zbyt długo... Jest szybko, nie ma czasu na nudę.
Nie jestem pewny czy gry z epoki Solid State dałyby mi tyle radości. Gra w nich trwa długo z wielu powodów. Przede wszystkim chodzi o to że odpalasz kulkę a potem czekasz na nią przez dwie minuty aby odbić. Myślę że w swojej kolekcji mógłbym mieć najwyżej dwie maszyny DMD. 
Czuję się świetnie w moim elektromechanicznym raju. Podchodzę, wciskam start i albo dostaję w dupę po minucie lub dwóch albo po prostu gram przyjemnie przez 15 minut. 
Jest miło, szybko i po stracie kulki możesz albo wybić ponownie, albo zagrać na innym flipperze. Ciągła zabawna walka, która różni się wyzwaniem w zależności od tytułu.
 
Nie tylko ja uważam że jego argumenty były naciągane, ponieważ onemoresean odpowiada:

Które flippery DMD takie są? Ja nie czekam długo na odbicie kulki w grach które posiadam.

Otaku w odpowiedzi na to:

Generalnie jest to moja prywatna opinia. W Solid State jest po prostu wiele trybów wideo i innych które trzymają kulkę (jak lock itp.). To trochę zbyt wolne tempo jak dla mnie. 
Za to niektóre elektromechaniki są całkiem szybkie!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy flippery uzależniają i czy jest w tym coś złego? - przez namore - 14/03/2021, 15:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości