Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking: na czym byś pogral ?
#3
Jeżeli to ma być w PUB-ie i na wrzuty to moim zdaniem najlepiej jakieś znane tytuły ze świata filmowego. T2, LW3, Dracula, Dirty Harry, Indiana Jones, Adams Family, Twilight Zone, Star Wars od Sterna albo starszy, gwiezdne wojny mają wielu fanów  Wink  Albo flippery szybkie/ samochodówki Getaway czy Corvette lub NO FEAR. Tales Of The Arabian Nights, Theatre Of Magic, czy Fun House też powinny mieć wzięcie. Zależy jaka klientela, ale jak głośne znane tytuły to myślę że każdy się skusi. Ja na pewno nie chciałbym na wrzuty flippera Bride Of Pinbott czy HOOK albo jakichś starszych flipperów z lat 60-70. Chyba że byłby to Mata Hari  Big Grin w niego mógłbym wrzucać, jego dźwięki działają na mnie uspokajająco  Tongue
Myślę że ludzie też woleliby coś z lat 90-ych. Klienci którzy nie znali flipperów wcześniej, to myślę że STERN-y ale to i tak kwestia indywidualna, ciężko wczuć się w gusta każdego, wszystkim i tak się nie dogodzi. Ja osobiście chętnie bym pograł na Cactus Canyon, świetna maszyna, grałem na nim tylko raz w Krakowie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ranking: na czym byś pogral ? - przez Marek Ch - 23/05/2021, 12:12
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez aero14 - 23/05/2021, 16:18
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez Cino - 23/05/2021, 19:14
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez skyline - 23/05/2021, 19:23
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez NEX - 24/05/2021, 01:29
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez namore - 24/05/2021, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości