Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking: na czym byś pogral ?
#5
Marek, musisz liczyć się z tym, że prawie każdy wypowiadający się tu przedstawi inna listę, często będą to maszyny, do których ludzie mają po prostu jakiś sentyment (ze względu na dawne czasy).

Odpowiadając na pytanie - moje ulubione flippery to Star Trek TNG (zdecydowanie najlepszy flipper jaki kiedykolwiek powstał), F14 Tomcat, Demolition Man, Getaway i Dracula.
Jeśli chodzi o najnowsze flippery to obecność Black Knight Sword of Rage i The Mandalorian też byłaby dla mnie bardzo mocnym argumentem aby odwiedzić tę nowa gralnie Smile
Z tych starszych maszyn (przełom lat 70 i 80) wymieniłbym Galaxy, Gorgar, Black Knight, Jungle Lord i Paragon (ale to raczej już są maszyny typowo muzealne)

Myślę, że dobrym pomysłem jest to co napisał Cino czyli flippery oparte na filmach i serialach. Terminator, Star Wars, Indiana Jones, Addams Family czy Ghostbusters zawsze będą przyciągały uwagę osób 40+. Jeśli chcesz wzbudzić zainteresowanie młodszej części widowni to trzeba wykosztować się na Sterny - Game of Thrones, Avengers, Guardians of the Galaxy, Deadpool czy najnowszy The Mandalorian na pewno są dziś filmami / serialami mocno rozpoznawalnymi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ranking: na czym byś pogral ? - przez Marek Ch - 23/05/2021, 12:12
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez aero14 - 23/05/2021, 16:18
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez Cino - 23/05/2021, 19:14
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez skyline - 23/05/2021, 19:23
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez NEX - 24/05/2021, 01:29
RE: Ranking: na czym byś pogral ? - przez namore - 24/05/2021, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości