Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokalizator flipperów - zgłaszanie nowych miejsc
#46
Jak byk widać że Star Trek Data East 1991.
Odpowiedz
#47
Cytat:Nie mogę się z tym zgodzić.Miałem sporo tytułów z DMD i to właśnie Indiana obok Star Treka TNG.robiła najlepszą kasę w kilkunastu lokalach przez wiele lat.
Pewnie miałeś klientów z forum lub pasionatów. Ja też byłem początkowo zdziwiony tą informacją ale zaciekawiony zacząłem pytać właścicieli takich lokali i info się potwierdziło. Zresztą stan maszyn na serwisie też to potwierdza. Na kilka Indian, które do mnie trafiły wszystkie miały ładne playfieldy, a np. z T2 bywało różnie, a z Getaway to już duuużo gorzej - nie sądzę że to przypadek (jak powiedział pewnien polityk... :mrgreen: ).
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#48
To że miały ładne playfieldy nie oznacza że mało na nich się grało.Mogły pochodzić znad naszych salonów nadmorskich gdzie stoją np.2-3 miesiące w roku.Być może też Indiana miała już lepszy jakościowo playfield :-D
Odpowiedz
#49
Możliwe, że i tak było jak piszesz, w dalszym ciągu mi trudno uwierzyć w to co uszłyszałem :-D
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#50
Chyba nie bylo - w Koscierzynie jest muzeum samochodw usa i wyglada ze mozna grac w te maszyny Wink

https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5BC7891C

https://www.facebook.com/American-Old-Ca...249925898/

Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#51
jermo85 napisał(a):Chyba nie bylo - w Koscierzynie jest muzeum samochodw usa i wyglada ze mozna grac w te maszyny Wink
https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5BC7891C
https://www.facebook.com/American-Old-Ca...249925898/

Wiesz na jakich zasadach? W cenie biletu, na wrzutkę?
Dodam do Lokalizatora, dyby ktoś wiedział coś więcej to prośba o uzupełnienie informacji.

Poznaje ktoś maszynę po lewej?
Odpowiedz
#52
Nie wiem nic, ja to trafilem przypadkiem na grupie aut usa
Ktos tam musi sie wybrac i obadac co i jak Wink
Odpowiedz
#53
Mazowieckie
Warszawa
Pub/Bar Motocyklowy 2 koła https://pl-pl.facebook.com/2KOLA/
Tunelowa 2, 01-221 Warszawa
JACK-BOT
Ceny : brak danych
Stan "średnio zmęczony" na ostatniej imprezie stał wyłączony. (nie chcieli sprzedać)

Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#54
Łódź
Centrum Handlowe Port Łódź
Ul. Pabianicka 245

1. Fish Tales
2. Road Show

Maszyny w bardzo dobrym stanie
1 gra 3 kule
1 gra 2 PLN

Edit NEX/ DODANE
Andrew
Odpowiedz
#55
Zachodniopomorskie.
Szczecin.
Tilt.
Księcia Bogusława X 7 (deptak)

stan na 12.10.2018 (wszystkie 1gra 2 zł. - 3 bile)
Indiana Jones TPA wyłączony ("kasza" na dmd)
Twilight Zone. OK
Star Trek TNG. Dziala ale mozliwe restarty w czasie gry.
Dracula. Wylaczony.
No Fear. OK.
Fish Tales. Zacina sie prawa lapka.
Demolition Man. Dziala ale dmd nie swieci, jezeli ktos gra na chwytakach to lewy nie dziala.
Dr Dude. wylaczony.
Congo. Dziala ale mozliwe restarty.
Flinstones. Wylaczony

Czynne od poniedzialku do niedzieli przewaznie od 17.00 (w weekendy chyba od 14.00) do 24 a nawet i dluzej ( do 4 rano).

Lokal dziala od ok. roku, jest piwo, drinki i zarelko. Jest tez sporo automatow arcade - kolejna niespodzianka to fakt, ze wiekszosci siedzisk towarzysza calkiem ladne stoliki koktajlowe na 2 graczy (60 in 1: pacman'y, donkey kongi, galagi, mr do, frogger i inne tego typu klasyki z lat 80 tych - tez na 2zl - nie jestem pewien, mozliwe ze wrzuta daje 2 kredyty)

Edit NEX/ DODANE
Odpowiedz
#56
Andrew napisał(a):Łódź
Centrum Handlowe Port Łódź
Ul. Pabianicka 245

1. Fish Tales
2. Road Show

Maszyny w bardzo dobrym stanie
1 gra 3 kule
1 gra 2 PLN

W którym miejscu Portu one są? To jakaś przejściowa miejscówka?
Odpowiedz
#57
W Warszawie na Marszałkowskiej nad barem Warmut otwiera się miejscówka pod nazwa GRAM. Maja tam być arcade'owki i flippery. Szans, ze przebije Pinball Station raczej nie ma, bo wiem jak takie lokale wygladaja w praktyce. Tam głównie o siano chodzi niż o pasje, zwłaszcza jak to obok Zbawixa. Mnie teraz nie ma, Wiec nie mam jak iść na otwarcie ale albo pójdę i zdam tu sprawozdanie z wizyty albo ktoś mnie uprzedzi. Może coś ciekawego będą mieli, ale nie ma co robic sobie nadziei.
Odpowiedz
#58
snowvictim napisał(a):W Warszawie na Marszałkowskiej nad barem Warmut otwiera się miejscówka pod nazwa GRAM. Maja tam być arcade'owki i flippery. Szans, ze przebije Pinball Station raczej nie ma, bo wiem jak takie lokale wygladaja w praktyce. Tam głównie o siano chodzi niż o pasje, zwłaszcza jak to obok Zbawixa. Mnie teraz nie ma, Wiec nie mam jak iść na otwarcie ale albo pójdę i zdam tu sprawozdanie z wizyty albo ktoś mnie uprzedzi. Może coś ciekawego będą mieli, ale nie ma co robic sobie nadziei.

Gdyby ktoś dodarł - prośba o info. Na razie nic nie wiemy więc nie dodaje do Lokalizatora.
Odpowiedz
#59
Półwiosek Stary okolice Ślesina i gminy Ślesin. W ośrodku o nazwie Delfin stoja maszyny Arcade, jak Sega Rally, Tekken. Oraz 2 flipery: Demolition Man, oraz Turtlesy.

Turtlesy totalnie zajechany playfield i wszelkie decory. Gra działa w miarę ok.

Demolka też w nie najlepszym stanie. Wciąż się zawiesza. Trzeba robić tilt, aby zagrać kolejną bilą. Masakra.

Z pozytywów to każda gra kosztuje tylko 1zł. Za np.3 bile w fliperze.


Edit NEX/ DODANE
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz
#60
Podaj adres lokalizacji (województwo, miasto, ulica)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości