Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revenge From Mars a Attack From Mars
#1
Mam pytanko do grających na obydwu tytułach, bo tak patrzę na youtube i w playfieldzie nie widzę dużej różnicy między tymi maszynami, mam rację czy tylko mi się zdaję ?? :mrgreen: Podpaliłem się trochę na tego RFM
Odpowiedz
#2
mucha napisał(a):Mam pytanko do grających na obydwu tytułach, bo tak patrzę na youtube i w playfieldzie nie widzę dużej różnicy między tymi maszynami, mam rację czy tylko mi się zdaję ?? :mrgreen: Podpaliłem się trochę na tego RFM
RFM to seria Pinball2000 z wyświetlaczem monitorowym, a AFM to generacja z DMD.
Generalnie dwa inne flipery, mają inne misje, a playfieldy też są różne ;-)
Odpowiedz
#3
tak tak, to że RFM ma monitor to wiem, tylko właśnie mi chodziło o ten playfield, na turnieju u Marcina grałem pierwszy raz na Attack From Mars i bardzo mi się spodobał, tego flippera ciężko trafić, a Revenge jest i w miarę w normalnych pieniądzach. (ten z allegro)
Mówisz Janek że playfield się różni, ale na pewno jest podobny :?: :-)
Odpowiedz
#4
Marsjanie i w jednym i w drugim wyglądają podobnie :-D
poza nimi to zarówno w AFM i RFM na samej górze na środku masz spodek w który musisz celować, a po lewej i prawej loop'y i rampy z powrotami na łapki
Mimo tego, że PB2000 się nie przyjęły i za każdym razem jak grałem w nie na mieście zniechęcały do siebie, to przekonałem się do nich (RFM konkretnie) jak go kupiliśmy - jest naprawdę spoko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości