Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
(02/05/2020, 17:30)andrew766 napisał(a): Witam
Mam na imię Andrzej . Jestem od nie dawna posiadaczem flippera ELEKTRA. Smile
Mam nadzieję w razie potrzeby na pomoc z waszej strony , za co z góry dziękuję . Huh
Witaj andrew766
Fajny ten flipper ELEKTRA się wydaję, jak na 81r. ciekawe rozwiązanie z grą wewnątrz playfieldu. Dla mnie trochę creepy, czuje że bym miał koszmary jakbym na nim pograł z 5 godzin  Tongue

Co do samej pomocy, ja za wiele nie pomogę. Na pewno forumowicze w sprawach mechaniczno-elektronicznych będą służyli cennymi wskazówkami. Na samym forum można też znaleźć dużo ciekawych informacji, wskazówek, rozwiązań itp. Powodzenia.
Odpowiedz
(02/05/2020, 21:33)namore napisał(a):
(02/05/2020, 17:30)andrew766 napisał(a): Witam
Mam na imię Andrzej . Jestem od nie dawna posiadaczem flippera ELEKTRA. Smile
Mam nadzieję w razie potrzeby na pomoc z waszej strony , za co z góry dziękuję . Huh

Witaj w naszym gronie, ja zawsze mogłem liczyć na pomoc forumowiczów więc i Ty na pewno będziesz mógł. 

Elektra to w miarę wczesne Solid State - dlaczego jako pierwszą maszynę wybrałeś tytuł z '81 roku?
Ne zwracałem uwagi na rocznik , ani tytuł .Kupiłem spontanicznie, żeby grać .
Odpowiedz
Przywitał.
Mam na imię Krzychu . Dla kumpli od zawsze po prostu "Cysiek". Mam dwa flipery w rodzinnym domu. Kupione jeszcze za dobrych czasów. Z 15 lat temu. Wreszcie mam czas aby do nich zajrzeć , i się troszkę za nie wziąć. Czyta wszy to forum wypada odkurzyć maszynki, i zobaczyć co z tego wyjdzie, pozdrawiam
Odpowiedz
(24/05/2020, 16:19)Krzychu74 napisał(a): Przywitał.
Mam na imię Krzychu . Dla kumpli od zawsze po prostu "Cysiek". Mam dwa flipery w rodzinnym domu. Kupione jeszcze za dobrych czasów. Z 15 lat temu. Wreszcie mam czas aby do nich zajrzeć , i się troszkę za nie wziąć. Czyta wszy to forum wypada odkurzyć maszynki, i zobaczyć co z tego wyjdzie, pozdrawiam
Jakie tytuły?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
(24/05/2020, 16:19)Krzychu74 napisał(a): Przywitał.
Mam na imię Krzychu . Dla kumpli od zawsze po prostu "Cysiek". Mam dwa flipery w rodzinnym domu. Kupione jeszcze za dobrych czasów. Z 15 lat temu. Wreszcie mam czas aby do nich zajrzeć , i się troszkę za nie wziąć. Czyta wszy to forum wypada odkurzyć maszynki, i zobaczyć co z tego wyjdzie, pozdrawiam

Cześć, życzę udaje zabawy na forum Smile
Odpowiedz
Witam początek przygody z fliperami. Dłubie przy f14 aby po zakupie doprowadzić go do bodaj stanu na 3
Odpowiedz
W jakiej skali ?

I na ile jest teraz ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
(31/05/2020, 09:38)Maciej napisał(a): Witam początek przygody z fliperami. Dłubie przy f14 aby po zakupie doprowadzić go do bodaj stanu na 3

Witaj na forum. F14? Świetny wybór! Smile
Odpowiedz
Witajcie. Wreszcie odnalazłem swoją brać. Od małego, w latach PRL-u zostałem zarażony flipperami. Mimo wielu lat braków maszyn, mania nie minęła. I w mojej Gdyni jest już coraz więcej miejsc uciech z automatami (pozdrowienia dla Waldka) . Regularnie, co weekend gram w zaprzyjaźnionych PUB-ach. Bez tego nie da się już żyć. Z góry pisze się na wszystkie imprezy i zawody. Do zobaczenia
Odpowiedz
(07/06/2020, 21:51)Marek Ch napisał(a): Witajcie. Wreszcie odnalazłem swoją brać. Od małego, w latach PRL-u zostałem zarażony flipperami. Mimo wielu lat braków maszyn, mania nie minęła. I w mojej Gdyni jest już coraz więcej miejsc uciech z automatami (pozdrowienia dla Waldka) . Regularnie, co weekend gram w zaprzyjaźnionych PUB-ach. Bez tego nie da się już żyć. Z góry pisze się na wszystkie imprezy i zawody. Do zobaczenia

Cześć.  Życzę udanej zabawy na forum Smile

Wspomniałeś że w Gdyni jest coraz więcej miejsc w flipperami. Liczę że podzielisz się z nami informacjami o miejscach, w których grywasz. W Trójmieście mamy w naszym Lokalizatorze tylko dwie miejscówki. http://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=62
Gdybyś miał kiedyś chwile to wrzuć proszę  jakieś info do tego wątku: http://forum.flippery.org.pl/showthread....845&page=7
Odpowiedz
(07/06/2020, 22:26)NEX napisał(a):
(07/06/2020, 21:51)Marek Ch napisał(a): Witajcie. Wreszcie odnalazłem swoją brać. Od małego, w latach PRL-u zostałem zarażony flipperami. Mimo wielu lat braków maszyn, mania nie minęła. I w mojej Gdyni jest już coraz więcej miejsc uciech z automatami (pozdrowienia dla Waldka) . Regularnie, co weekend gram w zaprzyjaźnionych PUB-ach. Bez tego nie da się już żyć. Z góry pisze się na wszystkie imprezy i zawody. Do zobaczenia

Cześć.  Życzę udanej zabawy na forum Smile

Wspomniałeś że w Gdyni jest coraz więcej miejsc w flipperami. Liczę że podzielisz się z nami informacjami o miejscach, w których grywasz. W Trójmieście mamy w naszym Lokalizatorze tylko dwie miejscówki. http://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=62
Gdybyś miał kiedyś chwile to wrzuć proszę  jakieś info do tego wątku: http://forum.flippery.org.pl/showthread....845&page=7

oczywiscie, lista już wisi i będę dodawał kolejne oraz nanosil zmiany na bieżąco
zapraszam wszystkich z trojmiasta i nie tylko 
udziele wszelkich informacji a i chetnie pogram z Wami na żywo
Odpowiedz
(08/06/2020, 15:21)Marek Ch napisał(a):
(07/06/2020, 22:26)NEX napisał(a):
(07/06/2020, 21:51)Marek Ch napisał(a): Witajcie. Wreszcie odnalazłem swoją brać. Od małego, w latach PRL-u zostałem zarażony flipperami. Mimo wielu lat braków maszyn, mania nie minęła. I w mojej Gdyni jest już coraz więcej miejsc uciech z automatami (pozdrowienia dla Waldka) . Regularnie, co weekend gram w zaprzyjaźnionych PUB-ach. Bez tego nie da się już żyć. Z góry pisze się na wszystkie imprezy i zawody. Do zobaczenia

Cześć.  Życzę udanej zabawy na forum Smile

Wspomniałeś że w Gdyni jest coraz więcej miejsc w flipperami. Liczę że podzielisz się z nami informacjami o miejscach, w których grywasz. W Trójmieście mamy w naszym Lokalizatorze tylko dwie miejscówki. http://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=62
Gdybyś miał kiedyś chwile to wrzuć proszę  jakieś info do tego wątku: http://forum.flippery.org.pl/showthread....845&page=7

oczywiscie, lista już wisi i będę dodawał kolejne oraz nanosil zmiany na bieżąco
zapraszam wszystkich z trojmiasta i nie tylko 
udziele wszelkich informacji a i chetnie pogram z Wami na żywo
Cześć!!!Następny fliperowy maniak.Super!!!Witaj,witaj!!!!
Pinball EM
Odpowiedz
Aśsię obudził  Tongue
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Witam wszystkim flipperomaniaków Smile mam na imię Dawid. Jestem z Bialegostoku lecz od 2 lat mieszkam w Warszawie. Pierwszy flipper jaki kiedykolwiek zobaczyłem w życu był Dirty Harry, ale byłem zbyt mały żeby wtedy grać, moja głowa ledwo sięgała stołu. Pomimo tego zrobiła na mnie ogromne wrażenie gdy grali w to starsi. Pierwszy na jakim zagrałem był Jurassic Park firmy Data east z 1993 i jest to mój ulubiony. Daleko mi do rekordzistów, ale też skromnie powiem, że nie gram też najgorzej Smile tyle o mnie. Pozdrawiam
Odpowiedz
No, siemasz.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości