Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
(10/08/2020, 18:53)aero14 napisał(a): Witam wszystkim flipperomaniaków Smile mam na imię Dawid. Jestem z Bialegostoku lecz od 2 lat mieszkam w Warszawie. Pierwszy flipper jaki kiedykolwiek zobaczyłem w życu był Dirty Harry, ale byłem zbyt mały żeby wtedy grać, moja głowa ledwo sięgała stołu. Pomimo tego zrobiła na mnie ogromne wrażenie gdy grali w to starsi. Pierwszy na jakim zagrałem był Jurassic Park firmy Data east z 1993 i jest to mój ulubiony. Daleko mi do rekordzistów, ale też skromnie powiem, że nie gram też najgorzej Smile tyle o mnie. Pozdrawiam

Cześć Dawid, jeżeli chodzi o Warszawę to jest gdzie pograć. Do dobrego miasta się przeprowadziłeś jeżeli chodzi o flippery  Big Grin
Nie pozostaje nic innego jak grać, szlifować formę i bić rekordy   Smile
Powodzenia.
Odpowiedz
Big Grin 
Witajcie,

  Mam na imię Mariusz, jestem z Łodzi, aktualnie posiadam Draculę Williamsa (mój ulubiony z dzieciństwa). Zawodowo zajmuję się automatyką przemysłową w branży okiennej. Moim hobby jest naprawianie, przerabianie i ulepszanie różnych sprzętów, szczególnie tych starych. Kiedyś byłem aktywny na forach samochodowych, min. MEKP, PTP i motocyklowym GS500.PL. Teraz pora na flippery  Big Grin . Aktualnie mój Dracula cierpi na brak obrazu, padła mu płyta DMD controller, postawiłem już jej sekcję zasilania na nogi, niestety uwalony jest któryś ze scalaków, a termin dostawy z TME mam na listopad  Confused . Przy okazji zagłębiania się w temat wyświetlaczy stworzyłem na podstawie opisów z neta adapter pod malinę w celu wyciągnięcia obrazu na LCD i zamówiłem parę paneli LED RGB z Ali na projekt PIN2DMD (128x16), niedługo będę się przymierzał do zamówienia płytek drukowanych EVO pod te wyświetlacze (chętnie zamówię więcej, jak ktoś potrzebuje). Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, chętnie się spotkam, wymienię opiniami, pomogę. Niestety z uwagi na charakter mojej pracy rzadko bywam w domu, a jak bywam to na nic nie mam czasu, za to można mnie spotkać w okolicach dużych fabryk okiennych, np. w Rzeszowie, Krakowie (polecam "Muzeum Flipperów" - MEGA!), Bytowie (najczęściej ostatnio) i innych miejscach w Polsce, wtedy mam czas popołudniami  Smile . Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że skorzystacie z mojej obecności na forum  Idea
Odpowiedz
Witamy Łodziaka. Jak naprawisz Draculę i masz możliwości dość łatwego jej przemieszczenia to pod łódzka ekipa już zagina na Ciebie parol na ewentualne tymczasowe podmianki Smile
Odpowiedz
(31/05/2020, 14:20)Przepraszam za tak  brak odpowiedzi . Dłubanie się zakończyło dołączył Star pool w stanie destrukt F śmiga aż miło skala do 10 . Doszło pare modów do f model z diodami w silnikach zmiana żarówek na ledy naklejka na grzybek naklejki na transparentne plastiki  mylar na pole gry napisał(a): W jakiej skali ?

I na ile jest teraz ?
Odpowiedz
Witam , jestem z Katowic nazywam się Jacek 
Odrazu mam pytanie ; Czy do.hondy CRV spakuje dwa Flipper ?
Odpowiedz
Oczywiście, jeden do środka drugi na relingi
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
(24/08/2020, 22:01)overrider18 napisał(a): Witajcie,

  Mam na imię Mariusz, jestem z Łodzi, aktualnie posiadam Draculę Williamsa (mój ulubiony z dzieciństwa). Zawodowo zajmuję się automatyką przemysłową w branży okiennej. Moim hobby jest naprawianie, przerabianie i ulepszanie różnych sprzętów, szczególnie tych starych. Kiedyś byłem aktywny na forach samochodowych, min. MEKP, PTP i motocyklowym GS500.PL. Teraz pora na flippery  Big Grin . Aktualnie mój Dracula cierpi na brak obrazu, padła mu płyta DMD controller, postawiłem już jej sekcję zasilania na nogi, niestety uwalony jest któryś ze scalaków, a termin dostawy z TME mam na listopad  Confused . Przy okazji zagłębiania się w temat wyświetlaczy stworzyłem na podstawie opisów z neta adapter pod malinę w celu wyciągnięcia obrazu na LCD i zamówiłem parę paneli LED RGB z Ali na projekt PIN2DMD (128x16), niedługo będę się przymierzał do zamówienia płytek drukowanych EVO pod te wyświetlacze (chętnie zamówię więcej, jak ktoś potrzebuje). Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, chętnie się spotkam, wymienię opiniami, pomogę. Niestety z uwagi na charakter mojej pracy rzadko bywam w domu, a jak bywam to na nic nie mam czasu, za to można mnie spotkać w okolicach dużych fabryk okiennych, np. w Rzeszowie, Krakowie (polecam "Muzeum Flipperów" - MEGA!), Bytowie (najczęściej ostatnio) i innych miejscach w Polsce, wtedy mam czas popołudniami  Smile . Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że skorzystacie z mojej obecności na forum  Idea

Ciekawy temat z tym LCD. Trzymam kciuki Smile
Jak odpalisz podziel się efektem końcowym, może fotki, filmik ...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
I ja chciałbym się ukłonić starym bywalcom. Nic więcej nie dodam, bo po 20 latach przerwy chciałbym wrócić do zabawy, którą niegdyś uwielbiałem i liczę, że poznani tu ludzie i to forum mi w tym pomogą.
Odpowiedz
Dzień dobry ! Smile

Kuba 
38 lat
Siemianowice

Wkręt w piny - w tym roku po odwiedzeniu muzeum w Krakowie. 

Mam u siebie obecnie: 
Transporter the Rescue - prawie skończony
Black Knight 2000 - jeszcze z miesiąc lub dwa i będzie gotowy

Miałem: T2 - coś tam o nim wiem Smile

Bywam czasami w Bytomiu w JJP Club.

Piny marzenie: Guns n Roses DATA a obok Guns n Roses JJP Smile
Odpowiedz
Witamy!, aaa byl ostatnio jakiś T2 z Siemianowic na olxie Smile.
Odpowiedz
(12/11/2020, 19:42)thomy napisał(a): Witamy!, aaa byl ostatnio jakiś T2 z Siemianowic na olxie Smile.
Tak to był mój Smile
Odpowiedz
Witam 
Darek 47 lat Hemnes ,Norwegia
Jestem nowy na waszym forum 
Początkujący mam w posiadaniu 
Light Camera Action 1989 Gottlieb?
Odpowiedz
(15/03/2021, 12:48)Zielony73 napisał(a): Witam 
Darek 47 lat Hemnes ,Norwegia
Jestem nowy na waszym forum 
Początkujący mam w posiadaniu 
Light Camera Action 1989 Gottlieb?

Witaj na forum Smile
Odpowiedz
Exclamation 
Wink 
Dzień Dobry mam na imię Maciej
Witam serdecznie wszystkich miłośników flipperów.
Także jestem kolekcjonerem i fanem tych maszyn a w szczególności DMD.
Aktualnie mam za małe pomieszczenie na swoją kolekcję dlatego postanowiłem sprzedać część swojej kolekcji.
Mogę zaoferować takie tytuły jak:
1. The Theatre of Magic - do odnowienia
2. White Water - do odnowienia
3. Lethal Weapon 3 (nowy pochromowany pistolet) - do odnowienia
4. MAVERICK - do odnowienia
5. Johnny Mnemonic - do odnowienia
6. Dr WHO - odnowiony
7. FRANKENSTEIN Mary Shellys - odnowiony, postać jest sprawna
8. Giligan Island odnowiony, biały kruk Smile

Na tych tytułach już się nagrałem, szukam nowych inspiracji do gry, ale polecam dla każdego do kolekcji.
Wszystkie flippery można obejrzeć w Gnieźnie w moim salonie gier, ogrzewanym, ciepłym i suchym miejscu.
Powiem wprost, przez cały czas gdy zbierałem swoja kolekcję zawsze uważałem na to żeby fliper był przechowywany w dobrym miejscu, czyli ogrzewanym i suchym oraz żeby playfield był w jak najlepszym stanie, bo jestem nałogowym graczem, to mnie odpręża i ja to kocham.
Zainteresowanych kolekcjonerów obejrzeniem zapraszam do Gniezna i kontakt 601-735-000
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości