Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Retro Underground Cup / Stellar Cup
#1
Na prośbę Tomka czyli organizatora wrzucam na forum info dotyczące najbliższego turnieju w klubie Game Room Retro Underground (Warszawa). 

Stellar Cup (piątek)
Retro Underground Cup (sobota)
[Obrazek: rugr.png]

Data: 14 i 15 października 2022

Lokalizacja: Game Room Retro Underground, Warszawa ul. Filtrowa 68 (domofon 225).

Wpisowe: 100 PLN za dwa dni

Zasady gry i Timetable:

Piątek
15:00 – otwarcie klubu (czas na rozgrzewkę)
16:00 – start turnieju (od tego momentu na maszynach turniejowych gramy tylko gry turniejowe)
19:00 – koniec eliminacji. Osobom które nie zdążą zagrać na wszystkich maszynach zostaną policzone tylko punkty z fliperów na których zagrali, nie ma możliwości gry po godzinie 19-ej, chyba że organizator (z uwagi na jakieś ważne nieprzewidziane okoliczności) postanowi inaczej (uwaga ta nie dotyczy osób które podczas eliminacji zajmują się sędziowaniem - te osoby będą mogły dokończyć eliminacje po godzinie 19-ej.
19:30 - 20:00 – rozpoczęcie półfinałów
21:30 - 22:00 – rozpoczęcie finału
23:30 - 00:00 zakończenie turnieju, zamknięcie klubu. Po zakończeniu turnieju maszyny zostają wyłączone na noc.

Eliminacje: gramy systemem best score. Każdy gracz wybiera 10 z 12 (lub 13 a może nawet 14) maszyn. Do półfinału przechodzi 8 graczy.
Półfinały: gramy na czterech wylosowanych maszynach w dwóch 4 osobowych grupach (punktacja 7-5-3-1). Do finału przechodzą cztery osoby (po dwie z każdej grupy).
Finał: gramy na czterech maszynach – każdy finalista wybiera po jednej maszynie (punktacja 7-5-3-1).

Sobota
11:00 – otwarcie klubu (czas na rozgrzewkę)
12:00 – start eliminacji
18:00 - zakończenie eliminacji
18:30 - 19:00 – rozpoczęcie półfinałów
21:00 - 21:30 – rozpoczęcie finału
23:30 - 00:00 zakończenie turnieju, wręczenie pucharów, zamknięcie klubu

Eliminacje gramy w dwuosobowych  grupach systemem progresywnym. W trakcie eliminacji zaplanowana jest przerwa obiadowa. Eliminacje zakończą się o godzinie 18-ej.
Półfinały: gramy na czterech wylosowanych maszynach w dwóch 4 osobowych grupach (punktacja 4-2-1-0). Do finału przechodzą cztery osoby (po dwie z każdej grupy).
Finał: gramy na czterech maszynach – każdy finalista wybiera po jednej maszynie (punktacja 4-2-1-0).

UWAGA: powyższe zasady/czasy mogą jeszcze ulec modyfikacjom.

Zapisy:
W turnieju weźmie udział maksymalnie 20 graczy. Zapisów można dokonywać mailem na adres tom/at/flipery.eu (w adresie flipery prze jedno "p"), poprzez FB (https://www.facebook.com/retrounderground.eu/) lub umieszczając info w tym wątku. Wpisowe płatne do końca września.

Lista maszyn (z poniższych flipperów zostanie wybranych 12-15 maszyn turniejowych, pozostałe będą maszynami Free Play):

Mandalorian (Stern 2022)
Alien (Pinball Brothers 2022)
Star Wars Pro (Stern 2017)
Guardians of the Galaxy (Stern 2017)

Revenge from Mars (Williams 1999)
Star Wars Episode I (Williams 1999)

JackBot (Williams 1995)
Apollo 13 (Sega 1995)

The Machine BOP (Williams 1991)
Star Trek (Data East 1991)

Transporter the Rescue (Bally 1989)
Hot Shots (Gottlieb 1989)
Space Station (Williams 1987)
High Speed (Williams 1986)
PinBot (Williams 1986)
Firepower (Williams 1980)
Pinball Pool (Gottlieb 1979)
Space Mission (Williams 1976)

Turnieje są zarejestrowane na IFPA:

https://www.ifpapinball.com/tournaments/...hp?t=53891
https://www.ifpapinball.com/tournaments/...hp?t=53892


[Obrazek: rgru.jpg]
Odpowiedz
#2
zapisani na chwilę obecną:

1. Tomek P
2. Konrad M
3. Czarek G
4. Daniel N
4. Sebastian G
6. Mateusz G
7. Alex Ż
8. Kuba C
9. Jarek R
10. Jacek W
11. Marcin D
12. Andrzej C
13. Nikodem K
14. Radek S
15. Artur N
16. Marek Ch
17. Marcin W
Odpowiedz
#3
18. Andrzej K
19. Dawid S
Odpowiedz
#4
20. Marek

---lista rezerwowa---

21. Wojtek M (do potwierdzenia w najbliższym tygodniu)
22. Szymon M
23. Sebastian L
24. Kuba D
Odpowiedz
#5
Kilka fotek z poprzedniego turnieju zorganizowanego w tym miejscu można zaleźć w poniższym wątku:
http://forum.flippery.org.pl/showthread.php?tid=3012
Odpowiedz
#6
22. Szymon M mogę w tym terminie oczywiście jak będzie miejsce ?
Odpowiedz
#7
Aktualna lista:

1. Tomek P
2. Konrad M
3. Czarek G / Kuba D (Kuba gra w piątek, Czarek w sobotę)
4. Daniel N
4. Sebastian G
6. Mateusz G Sebastian L
7. Alex Ż
8. Kuba C / Szymon M (Kuba gra w piątek, Szymon w sobotę)
9. Jarek R
10. Jacek W
11. Marcin D
12. Andrzej C / Bernard K (Bernard gra w piątek, Andrzej w sobotę)
13. Nikodem K
14. Radek S
15. Artur N Rafał J
16. Marek Ch
17. Marcin W
18. Andrzej K
19. Dawid S
20. Marek

---lista rezerwowa---

21. Wojtek M (rezygnacja)
22. Sebastian L (gra w turnieju)
23. Szymon M (gra w turnieju)
24. Kuba D (gra w turnieju)
25. Rafał J (gra w turnieju)
26. Marcin K
27. Andrzej O

Dwie wiadomości od Tomka czyli od organizatora (z powodu awarii  forum Tomek nie może zarejestrować konta)

1. "Wpisowe proszę uiszczać przelewem na konto w mBanku nr 04 1140 2004 0000 3302 3401 0316. 

2. "Teściówka zaproponowała na turniej przygotowanie ciepłego posiłku w piątek i sobotę. Może nam przygotować i podać kozackie pierogi do wyboru z kapustą i grzybami, ukraińskie, z serem fetą i szpinakiem. Powiem tak jadłem i żyję ;D a tak na poważnie to są prze kozackie (smaczne i duże) Jedna porcja 15 sztuk kosztuje 30 zł czyli 2 zeta za pieroga z dostawą i podaniem nam pod nos zamiast biegania i szukania po mieście czy zamawiania. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o info bo jak będzie za mało chętnych to może się to jej nie kalkulować np dla jednej czy dwóch osób"

[Obrazek: puchg.jpg]
Odpowiedz
#8
Siema.
Jakby komuś oba dni grania nie pasowały to ja bardzo chętnie z kimś na zakładkę bym wskoczył -> ja piątek a ktoś sobota.
Pozdro.
Odpowiedz
#9
(28/09/2022, 19:33)koobasiemce napisał(a): Siema.
Jakby komuś oba dni grania nie pasowały to ja bardzo chętnie z kimś na zakładkę bym wskoczył -> ja piątek a ktoś sobota.
Pozdro.

Kuba, możemy na zakładkę pograć... piątek Twój, sobota moja Smile Pierogi na sobotę już sobie zaklepałem Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#10
(04/10/2022, 13:29)DAL.CG napisał(a):
(28/09/2022, 19:33)koobasiemce napisał(a): Siema.
Jakby komuś oba dni grania nie pasowały to ja bardzo chętnie z kimś na zakładkę bym wskoczył -> ja piątek a ktoś sobota.
Pozdro.

Kuba, możemy na zakładkę pograć... piątek Twój, sobota moja Smile Pierogi na sobotę już sobie zaklepałem Smile

Jak wszystkim pasuje to dla mnie bomba Smile
Odpowiedz
#11
Mateusz zrezygnowal. Pierwsza osoba na liście rezerwowej czyli Wojtek także rezygnuje. Kolejny jest Sebastian.
Odpowiedz
#12
Wyniki piątkowego turnieju Stellar Cup:

Eliminacje: https://matchplay.events/live/qryxx/standings

Finał A (miejsca 1-8)

1. Konrad M
2. Radek S
3. Marek Ch
4. Kuba C

Finał B (miejsca 9-20)

1. Daniel N
2. Marcin W
3. Rafał J

Pełne wyniki wrzucę na początku przyszłego tygodnia
Odpowiedz
#13
Wyniki sobotniego turnieju Retro Underground Cup:

Eliminacje: https://matchplay.events/live/v6kgd/standings

Finał A (miejsca 1-8)

1. Daniel N
2. Nikodem K
3. Czarek G
4. Rafał J

Finał B (miejsca 9-20)

1. Radek S
2. Andrzej C
3. Szymon M

Pełne wyniki wrzucę na początku przyszłego tygodnia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości