Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabinet Stomatologiczny z flipperami
#1
Wczoraj wrzuciłem na facebookową stronę Polskiej Mapy Flipperowej wpis o ciekawym i niespotykanym miejscu, w którym stoją flippery.

Link do wpisu na FB  Arrow  Z cyklu „miejsca ciekawe i niespotykane”

Poniżej kopia dla tych którzy Facebooka nie lubią:

Wyobraź sobie, umawiasz się na wizytę do stomatologa, pojawiasz się w klinice, udajesz się do poczekalni i… trafiasz na flippery. Nie na jednego, nie na dwa, nie na trzy ale na… siedem. Wszystkie ustawione na FreePlay. Godzilla, Indiana Jones, The Addams Family, Star Trek TNG, Twilight Zone, Tales From The Crypt, The Flinstones czyli maszyny z najwyższej półki a do tego w świetnym stanie.

Lokalizacja ta nie trafiła na Flipperową Mapę Polski, ponieważ maszyny nie są dostępne dla „każdego z ulicy” a zgodnie z ustalonymi na początku zasadami na mapie umieszczam tylko takie lokalizacje. Flippery dostępne są jednak dla wszystkich pacjentów gabinetu stomatologicznego. Każdy pacjent przed lub po wizycie może sobie (bezpłatnie) pograć.

Właścicielem kliniki Family Dent jest Marek Rutkowski, prywatnie miłośnik flipperów, ich kolekcjoner a także aktywnie biorący udział w turniejach zawodnik. 

Marka poznałem kilka lat temu podczas jednego w turniejów. Wspominał, że posiada kilka maszyn jednak wtedy nie spodziewałem się, że są one wystawione w recepcji/poczekalni dla pacjentów  Wink
Pomimo, że – jak wspomniałem wcześniej – miejsce to nie pojawiło się na FMP to jednak uznałem, że taką lokalizację po prostu trzeba pokazać. Do wpisu załączam kilka zdjęć, na których widoczna jest klinika, poczekalnia, wszystkie znajdujące się tam flippery oraz Marek - lekarz stomatologii, który wpadł na ten jakże pomysł.
Przyznam szczerze, wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że po wizycie w gabinecie stomatologicznym człowiek może zechcieć zostać tam jeszcze z pół godzinki aby… trochę się zrelaksować Wink
Poza tym wyobraźcie sobie ilu (dzięki temu pomysłowi) ludzi, którzy w innej sytuacji nigdy nie zwróciliby uwagi na flippera,  mogło zainteresować się tymi maszynami. 
To także świetny dodatek dla dzieci, które przecież zazwyczaj boja się wizyty u stomatologa (w tym przypadku można powiedzieć: „jutro jedziemy na flippery, przy okazji zaleczymy zęba”).
Jest to także - a może przede wszystkim - doskonały przykład na to, że flippera można postawić (prawie) w każdym miejscu.

Marek posiada w swojej kolekcji jeszcze kilka innych maszyn a wiec można spodziewać się, że flippery udostępnione pacjentom od czasu dom czasu będą wymieniane. 

Gabinet zlokalizowany jest w Warszawie Wawer (około 17 km od centrum Warszawy).
Dla zainteresowanych podaję kontakt: Klinika Stomatologiczna Family Dent, ul. Patriotów 135, 04-892 Warszawa. Tel. 22 8726030.

[Obrazek: fda.jpg]
[Obrazek: fdb.jpg]
[Obrazek: fdc.jpg]
[Obrazek: fdd.jpg]
[Obrazek: fde.jpg]
[Obrazek: fdf.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości