Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w niedzielę turniej w Górze Kalwarii !
#16
Sebo napisał(a):Mogę prosić o dokładny ADRES gdzie się odbędzie turniej w Górze Kalwarii.

ul. Pijarska 93 - Link do map google
#17
Wielkie dzieki DYLECK
#18
Będę jechał samochodem z Warszawy. Jeśli ktoś szuka transportu niech odezwie się na PW
#19
no to super, ja juz na miejscu o paru godzin, naprawiamy i czyscimy
do jutra


NEX napisał(a):Będę jechał samochodem z Warszawy. Jeśli ktoś szuka transportu niech odezwie się na PW
#20
za 15 min wyjezdzamy w skladzie ja, siostra i tata

wyzwaniem bedzie zdazyc na czas z fotoradarem na pokladzie : )
#21
Niestety nie damy rady przyjechac. Zyczymy milejnatmosfery i sportowych emocji. Do zobaczenia nastepnym razem
#22
Turniej trwa a atmosfera jak zwykle jest swietna Smile
#23
Mozna prosic jakies wyniki na biezaco?
#24
Turnieik pierwsza klasa, szkoda, ze musiałem się zwijać po kwalifikacjach, kiedy emocje dopiero się zaczynały ;-)
#25
Turniej (jako mój pierwszy) był super, i organizacja była naprawdę extra.
Chociaż mój wynik był z lekka lipny :-( ale nie ma co się przejmować ;-)

Ps. Wielkie dzięki dla Pawła za cierpliwość i tłumaczenie każdego flippera z osobna, oraz cenne uwagi.
#26
ma ktos wyniki zeby tu tak nieoficjalnie wkleic ?
#27
Nieoficjalnie nie ma, są już w pełni legalne na stronie.
Końcówka sezonu (mam nadzieję, że ostatni turniej wypali) zapowiada się emocjonująco.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#28
ranking ligowy znalazlem, ale gdzie mozna zobaczyc wyniki za niedzielny turniej ?
#29
Wyniki z poszczególnych zawodów będą dostępne również na stronie.

http://www.flippery.com.pl/lista-turniejow/

Na chwile obecną są dodane wyniki z pierwszego turnieju (Luty 2012), trwają ostre prace i znajdą się tam wszystkie wyniki. Będzie to wszystko w jednym miejscu i nie będziemy musieli szukać tego po całym forum.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#30
wyniki poszly do WPR ? bo po turnieju u mnie dosc szybko byla korekta w swiatowym rankingu i przypominam aby w razie co nie bylo za pozno


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości