Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci i flippery
#1
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...b2qUuHaDBd
Odpowiedz
#2
Mam takie pytanka, jaki jest cel zamieszczania tych filmików (z flipperami), co one mają wnosić, bo przyznam że oglądałem i nie rozumiem sensu??
Może panikuję, ale nie boisz się że pod małą ta szyba pęknie ??
Odpowiedz
#3
mucha napisał(a):Mam takie pytanka, jaki jest cel zamieszczania tych filmików (z flipperami), co one mają wnosić, bo przyznam że oglądałem i nie rozumiem sensu??
Może panikuję, ale nie boisz się że pod małą ta szyba pęknie ??
Faktycznie,zgadzam się z Tobą.Moje pociechy mi tego nie robiły.
Pinball EM
Odpowiedz
#4
Filmiki sensu nie mają. Nie były reżyserowane. Sens jest taki, że jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym zamieścił coś więcej, coś z kolekcji, coś na temat to proszę dawać znać co to miałoby być. Ogólnie chcę zbudować kanał na YouTube, ale nie będzie on tylko o flipperach. Lubię montować filmy i mam materiału z wielu lat, z którego zamierzam zacząć korzystać. Nie wszystko oczywiście będzie z myślą o Was.

Co do szyby - nie boję się. Nie powinna pęknąć nawet jak ja na niej stanę. Dzieciom pozwalam na wiele o ile nie robią nikomu, w tym sobie, krzywdy.

Pozdrawiam!
Xianek
Odpowiedz
#5
xianek napisał(a):Filmiki sensu nie mają. Nie były reżyserowane. Sens jest taki, że jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym zamieścił coś więcej, coś z kolekcji, coś na temat to proszę dawać znać co to miałoby być. Ogólnie chcę zbudować kanał na YouTube, ale nie będzie on tylko o flipperach.
W tym dziale można wrzucać wszelkie filmy związane w jakiś sposób z fliperami. Jeśli uruchomisz ten kanał i uznasz że jakiś film jest warty pokazania innym - po prostu wrzucaj Smile

xianek napisał(a):Co do szyby - nie boję się. Nie powinna pęknąć nawet jak ja na niej stanę. Dzieciom pozwalam na wiele o ile nie robią nikomu, w tym sobie, krzywdy.
Twoje dzieci, Twoje maszyny, Twoje decyzje Wink
Od siebie tylko dodam że osobiście nie zaryzykowałbym pozwolenia dziecku zabawy na szybie, nawet gdyby ta szyba wcześniej wytrzymała mój ciężar. Dlaczego? Ponieważ dzieci nie zachowują się statycznie Wink Nie wiadomo czy nagle nie przyjdzie im do głowy aby sobie podskoczyć, gwałtownie kleknąć na kolanach albo na tyłku. W każdym z tych przypadków szyba zostanie narażona na znacznie większą sile niż sam ciężar dziecka.
Odpowiedz
#6
Brak wyobraźni bardzo często nie pozwala dostrzec niebezpieczeństwa, ale z tym nie ma jak walczyć...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości