Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery czyli samo zło, bagno, a nawet piekło
#1
Pod "przedrukiem" mego artykułu z LOGO na Onecie
http://facet.onet.pl/meska-rzecz/flipper...tykul.html
natrafiłem na taki komentarz:

slawni.wegetarianie: Automaty:oszustwo pranie pieniędzy legalizacja kasy z narkotyków prostytucji haraczy 20 mld zł to nie kasa którą polacy zostawili w kasynach czy automatach ale w 99% kasa mafii zalegalizowana w taki sposób

Czeka nas jeszcze duuuużo pracy :lol:

PS. I jeszcze to:
~hash: "Flippery a sprawa Polska" - polska z małej litery gdyż w tym wypadku jest to przymiotnik. Pozdrawiam redaktorów.

W Logo był tytuł cały dużymi literami, redaktorzy z Onetu zrobili błąd, albo nie znają zasad ortografii niestety... Podwójnie ciężkie jest życie flipperowca będącego dziennikarzem :-(
Odpowiedz
#2
hehe, praca na ludźmi typu sławny wegetarian czy jak mu tam nie ma większego sensu - on po prostu WIE Smile
Odpowiedz
#3
pewnie tak, ale mi to jeży włos na głowie, nawet jak go nażeluję. :-P

a'propos: kiedyś proponowałem artykuł o flipperach jednemu z głównych tygodników. wysłałem opis, w tym wideo. rozmawiam z panem red.X i on: te klippery, mówię flippery, aha, ok, ja się pytałem kolegów w redakcji i powiedzieli że to mafia za tym stoi usiłuję powiedzieć, że to o inne maszyny chodzi, i że... niech mi pan da skończyć. mamy takiego w sklepie obok i... łapki opadają :oops:

lapusz napisał(a):hehe, praca na ludźmi typu sławny wegetarian czy jak mu tam nie ma większego sensu - on po prostu WIE Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości