Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
German Pinball Open 12 Kwiecień 2013r. BERLIN
#31
arti napisał(a):Jest jeszcze jeden przewoznik do Berlina 39 zł w jedną stronę z Poznania
https://ticket.luxexpress.eu/pl/simple_e...=polandweb

Wypas te autokary,jak wyjazd z Dworca Zachodniego to jeszcze lepiej:

http://www.simpleexpress.eu/lang/pl/warszawa-berlin
#32
A tu jeszcze taniej Smile
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/Ec...0_51&a=397
#33
Taaaa... A później się okaże że odjazd jest za tydzień i to tylko jeśli groupon przekażę kasę. No i oczywiście miejsca stojące. ;-)
#34
Bzdury piszesz. Przeczytaj warunki oferty...
#35
To był sarkazm NEX. Smile Dwa razy korzystałem z ofert grouponu i dwa razy nie otrzymałem tego co chciałem w wyznaczonym czasie (określonym w warunkach grouponu). Wiem jak ta firma działa i na bieżąco czytam sprawozdania finansowe tej spółki (które są katastrofalne) i za cholerę już nigdy nie skorzystam z jej usług.
#36
A ja korzystałem kilka razy i byłem zadowolony.
Czytałem że kiedyś Gruppon zorganizował sprzedaż jakiś wycieczek zagranicznych, biuro podróży padło jednak ludzie kasy nie stracili gdyż... Gruppon wziął to na siebie i zwrócił kasę z własnego budżetu. Tak więc na mój gust nadal piszesz bzdury... Wink
#37
Fajnie by było się napalić na wyjazd na German Pinball Open, kupić sobie bilet i w dniu wyjazdu dowiedzieć się ze przewoźnik zbankrutował... ale nie ma się co martwić bo dostane swoje 37 złotych od grouponu, który dba o swoich klientów, za to płaci dostawcom po kilku miesiącach bo ma potężne problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Dla mnie to jest firma-krzak której w żaden sposób nie zamierzam wspierać, tym bardziej ze ja również zostałem przez nią oszukany. Czy są to brednie? Według mnie nie, ale każdy ma prawo do własnej opinii.
#38
:lol:
dyleck napisał(a):Fajnie by było się napalić na wyjazd na German Pinball Open, kupić sobie bilet i w dniu wyjazdu dowiedzieć się ze przewoźnik zbankrutował... ale nie ma się co martwić bo dostane swoje 37 złotych od grouponu, który dba o swoich klientów, za to płaci dostawcom po kilku miesiącach bo ma potężne problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Dla mnie to jest firma-krzak której w żaden sposób nie zamierzam wspierać, tym bardziej ze ja również zostałem przez nią oszukany. Czy są to brednie? Według mnie nie, ale każdy ma prawo do własnej opinii.



:lol: :lol: :lol:
#39
:lol:
dyleck napisał(a):Fajnie by było się napalić na wyjazd na German Pinball Open, kupić sobie bilet i w dniu wyjazdu dowiedzieć się ze przewoźnik zbankrutował... ale nie ma się co martwić bo dostane swoje 37 złotych od grouponu, który dba o swoich klientów, za to płaci dostawcom po kilku miesiącach bo ma potężne problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Dla mnie to jest firma-krzak której w żaden sposób nie zamierzam wspierać, tym bardziej ze ja również zostałem przez nią oszukany. Czy są to brednie? Według mnie nie, ale każdy ma prawo do własnej opinii.


dobre

:lol: :lol: :lol:
#40
dyleck napisał(a):Fajnie by było się napalić na wyjazd na German Pinball Open, kupić sobie bilet i w dniu wyjazdu dowiedzieć się ze przewoźnik zbankrutował... ale nie ma się co martwić bo dostane swoje 37 złotych od grouponu,
Hmmm jeśli przewoźnik zbankrutuje to jaka w tym wina Grupponu? Jeśli kupisz bilet bezpośrednio u przewodnika, ten zbankrutuje to tez nie pojedziesz i nawet nie dostaniesz zwrotu tych 37 PLN Wink

Wracając do tematu. Kto jedzie na 100%? Może warto już zastanowić się nad jakimiś rezerwacjami.
#41
NEX napisał(a):Wracając do tematu. Kto jedzie na 100%? Może warto już zastanowić się nad jakimiś rezerwacjami.

Ja sie powaznie zastanawiam nad wypadem w sobote na kilka h Smile
#42
NEX napisał(a):Hmmm jeśli przewoźnik zbankrutuje to jaka w tym wina Grupponu? Jeśli kupisz bilet bezpośrednio u przewodnika, ten zbankrutuje to tez nie pojedziesz i nawet nie dostaniesz zwrotu tych 37 PLN Wink

Bo groupon wali w człona i najzwyczajniej w świecie opóźnia płatności. Jeśli masz kredyt i Twój pracodawca nie będzie Ci płacił rok czasu, to najprawdopodobniej zbankrutujesz. I za takie zachowania należy tępić tą "firmę". EOT

NEX napisał(a):Wracając do tematu. Kto jedzie na 100%? Może warto już zastanowić się nad jakimiś rezerwacjami.

Ja jadę na 100% z dziewczyną, ale pociągiem w czwartek o 17:50 z centralnego. Czas podróży 5h, koszt 120PLN w jedną stronę w II klasie. Wracam w niedzielę - nie sądzę żebym przeszedł nawet kwalifikacje, ale nigdy nie byłem w Berlinie więc sobie trochę pozwiedzam. Smile
#43
dyleck napisał(a):Bo groupon wali w człona i najzwyczajniej w świecie opóźnia płatności. Jeśli masz kredyt i Twój pracodawca nie będzie Ci płacił rok czasu, to najprawdopodobniej zbankrutujesz. I za takie zachowania należy tępić tą "firmę". EOT
Płatności to w w tym kraju opóźnia masa firm - poczytaj sobie choćby o polityce hiperarketów Smile Poza tym to nie jest odpowiedź na mój przykład ale... mniejsza o to. Niech będzie EOT

dyleck napisał(a):Ja jadę na 100% z dziewczyną, ale pociągiem w czwartek o 17:50 z centralnego. Czas podróży 5h, koszt 120PLN w jedną stronę w II klasie. Wracam w niedzielę - nie sądzę żebym przeszedł nawet kwalifikacje, ale nigdy nie byłem w Berlinie więc sobie trochę pozwiedzam. Smile
5h powiadasz? Hmmm brzmi interesująca - dla mnie priorytetem jest jak najkrótszy (całkowity) czas podroży Smile
A jak z noclegiem - znalazłeś coś ciekawego?

Ja także raczej nie nastawiam się że w turnieju dojdę jakoś daleko - chcę po prostu z raz pojechać na dużą zagraniczną imprezę fliperową a bliżej raczej nic się nie trafi Smile
#44
Podobnie zastanawiam się jak zaplanować ten wyjazd,może poczekać do pełnej listy startowej ?
#45
Ja powiem szczerze że najchętniej pojechałbym w piątek wieczorem tak aby w sobotę być już na imprezie Smile
Zastanawiałem się nad opcja samochodową ale 520km nawet po autostradzie to trochę meczące Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości