Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W temacie PM od DIAGNOSTYKA obd
#1
@DIAGNOSTYKA obd, odpisze na Twojego PMa tu na publicu.

W skrócie: zarzuciłeś nam usunięcie Twojego posta (pomimo że jak widać post jest cały czas tam gdzie go umieściłeś).
Zakładam że:
albo
- zapomniałeś gdzie pisałeś i sam nie mogłeś odszukać swojego posta (w takim przypadku wypadało by przeprosić za bezsensowną awanturę jaką tu zrobiłeś)
albo
- szukałeś pretekstu aby rozesłać użytkownikom tego forum reklamę swoich usług (jeśli otrzymam skargi od innych że zaśmiecasz im skrzynki niechcianymi reklamami - zablokuję Ci możliwość wysyłania takich wiadomości).
#2
NEX napisał(a):@DIAGNOSTYKA obd, odpisze na Twojego PMa tu na publicu.

W skrócie: zarzuciłeś nam usunięcie Twojego posta (pomimo że jak widać post jest cały czas tam gdzie go umieściłeś).
Zakładam że:
albo
- zapomniałeś gdzie pisałeś i sam nie mogłeś odszukać swojego posta (w takim przypadku wypadało by przeprosić za bezsensowną awanturę jaką tu zrobiłeś)
albo
- szukałeś pretekstu aby rozesłać użytkownikom tego forum reklamę swoich usług (jeśli otrzymam skargi od innych że zaśmiecasz im skrzynki niechcianymi reklamami - zablokuję Ci możliwość wysyłania takich wiadomości).

TAk kolego , w roztargnieniu jak i napisałem innym kolegom na PW nie znalazłem postu który napisałem i się ładnie mówiąc zdenerwowałem JEŚLI KOGOŚ URAZIŁEM TO PRZEPRASZAM pomijając oczywiście pseudo "fachowca " który był u mnie niby naprawić sprzęt !!!! KOLEDZY PISZECIE DO MNIE TERAZ GĘSTO IŻ MAM RACJĘ , ŻE DOBRZE IŻ TAK NAPISAŁEM - FAJNO CIESZĘ SIĘ I ZAWSZE TRZYMAM Z LUDŻMI NORMALNYMI - JAK TO POPIERACIE I JAK MI PISZECIE TO WYWALCIE TO WSZYSTKO PUBLICZNIE NIE MA CO SIĘ BAWIĆ W PODCHODY I LUDZIE BĘDĄ WIEDZIELI NA KIM MOGĄ POLEGAĆ A OD KOGO MAJĄ SIĘ TRZYMAĆ Z DALEKA W TROSCE O SPRZĘT I SWOJA KIESZEŃ - POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
#3
Co do reklamy o której pisałeś kolego to nie jest mi ona potrzebna , a co do zablokowania wiadomości "takich" jak napisałeś to się tak nie da da się zablokować pisanie wiadomości nie "takich" a ich pisanie jako wiadomości .Myślę , że da się to zrozumieć co napisałem .Sorki za szczerość - Jeśli podpis nie jest na miejscu ten który mam to mogę go zmienić lub zrób to sam Kolego bo masz taką możliwość na phpBB , lecz moim zdaniem każdy z Was nie jezdzi na rowerku a poruszacie się w większości samochodami , może komuś się przydam na szybko jako kolega z forum ? może będę mógł udzielić komuś bezinteresownej pomocy ? czyż nie tak ? Pozdrowionka 4ALL
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
#4
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):TAk kolego , w roztargnieniu jak i napisałem innym kolegom na PW nie znalazłem postu który napisałem i się ładnie mówiąc zdenerwowałem
Na przyszłość gdy znów znajdziesz się "w roztargnieniu" to zanim znów zaczniesz rozrabiać i obrażać ludzi weź najpierw dwa, trzy głębsze oddechy na uspokojenie...
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):JEŚLI KOGOŚ URAZIŁEM
Tak, zupełnie bez powodu obraziłeś kilka osób prowadzących to forum. Nie potrafiłeś odszukać własnego posta (który cały czas był tak gdzie go umieściłeś) więc ubzdurałeś sobie że ktoś go usunął a do swoich fantazji dopisałeś całą teorię spiskową. Na wielu innych forach za takie teksty "na dzień dobry" po prostu wyleciałbyś z hukiem.
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):TO PRZEPRASZAM
Przeprosiny przyjęte

Co do potencjalnej blokady wiadomości prywatnych to wspomniałem o tym ponieważ rozesłałeś (jak sam twierdzisz) wielu użytkownikom wiadomość (czyli spam) zawierającą reklamę Twojej działalności. Jeśli dotrą do mnie skargi od innych że rozsyłasz niechciany spam to takowa blokada zostanie nałożona.

Miałeś troszkę kiepskie wejście na to forum ale skoro jesteś miłośnikiem flipperów i faktycznie interesują Cie te maszyny to... sugeruje skupić się w dalszej dyskusji na tym właśnie temacie.
#5
NEX napisał(a):
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):TAk kolego , w roztargnieniu jak i napisałem innym kolegom na PW nie znalazłem postu który napisałem i się ładnie mówiąc zdenerwowałem
Na przyszłość gdy znów znajdziesz się "w roztargnieniu" to zanim znów zaczniesz rozrabiać i obrażać ludzi weź najpierw dwa, trzy głębsze oddechy na uspokojenie...
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):JEŚLI KOGOŚ URAZIŁEM
Tak, zupełnie bez powodu obraziłeś kilka osób prowadzących to forum. Na wielu innych forach za takie teksty "na dzień dobry" po prostu wyleciałbyś z hukiem.
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):TO PRZEPRASZAM
Przeprosiny przyjęte

Co do potencjalnej blokady wiadomości prywatnych to wspomniałem o tym ponieważ rozesłałeś (jak sam twierdzisz) wielu użytkownikom (czyli spam) wiadomość zawierającą reklamę Twojej działalności. Jeśli dotrą do mnie skargi od innych że rozsyłasz niechciany spam to takowa blokada zostanie nałożona.

Miałeś troszkę kiepskie wejście na to forum ale skoro jesteś miłośnikiem flipperów i faktycznie interesuje Cie te maszyny to... sugeruje skupić się w dalszej dyskusji na tym właśnie temacie.

Miałem kiepskie wejście bo "poznałem" i wezwałem do siebie pseudo "fachowca" (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę allegro "naprawa flipperów ") udzielającego się tez na tym forum i to cały powód moich westchnień , tak to się jakoś porobiło a żal mi mojego DR. DUDES że ktoś go żle traktuje , teraz jak kogoś będę wzywał to zerknę w torbę narzędziową czy czasem nie ma na wyposażeniu przecianaka i młotka powyżej 0,3 kg Smile pozdrowionka
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
#6
DIAGNOSTYKA obd napisał(a):Miałem kiepskie wejście bo "poznałem" i wezwałem do siebie pseudo "fachowca"
Nie. Nikt nie miał pretensji o to że opisałeś tu swój przypadek. Pisząc "kiepskie wejście na forum" miałem na myśli to co napisałem w poprzednim poście czyli:
Cytat:Zupełnie bez powodu obraziłeś kilka osób. Nie potrafiłeś odszukać własnego posta (który cały czas był tak gdzie go umieściłeś) więc ubzdurałeś sobie że ktoś go usunął a do swoich fantazji dopisałeś całą teorię spiskową

OK. Sprawa wyjaśniona - proponuje temat zakończyć.
#7
Zobacz kolego NEX ma to i swe zalety , ile jest wejść dzisiaj na forum i zerknij iż wielu gości jest - stop !! a może się po prostu nie logują celowo i są widoczni jako goście Smile
Koledzy DR> DUDES sprecha mi w menu po niemiecku , ma ktoś pliki do wgrania , po prostu zmiana na bardziej cywilizowany język może być ANGIELSKI LUB WŁOSKI , jak ktoś jest w stanie udzielić mi pomocy to dziękuję z góry z resztą dam radę Smile pozdrowionka 4ALL
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
#8
Ja nie widzę w tym żadnych zalet.

"Goście" na tego typu forach to zazwyczaj boty próbujące przejść przez proces rejestracji.

Posty wydzieliłem i przeniosłem do OT. Wątek zamykam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości