Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uśmiechnij się
#76
Kobieta w sklepie spożywczym podchodzi do kasy i wykłada z koszyka: małą wytłoczkę jajek, sok pomarańczowy, główkę kapusty, słoik kawy i wędlinę. Rozpakowuje tak te rzeczy, kiedy z ciekawością zaczyna jej się przyglądać pijak. Patrzy tak i mówi:
- Pani to musi nie mieć faceta.
Kobieta trochę zszokowana taką uwagą od nieznajomego, ale jednocześnie zaintrygowana intuicją czy dedukcją. Popatrzyła na wszystkie rzeczy które kupiła, ale żadna z nich nie wydawała jej się zbyt wyjątkowa czy sugerująca stan cywilny. Zaciekawiona powiedziała więc:
- Wie pan co, ma pan rację, ale skąd do cholery pan wiedział?
- A, bo brzydka pani jak noc.
Odpowiedz
#77
Dlaczego kobietę przenosi się przez próg drzwi po ślubie?

AGD samo się nie wniesie...
Odpowiedz
#78
Badum-tsss!

Ale zeby nie bylo ze off topic, to wtopie sie w tlum i rowniez zapodam suchar.
Co mowi ksiadz do informatyka na koniec slubu?

.
.
.
.
.

Pobieranie zakonczone.

...
Przepraszam
Odpowiedz
#79
zauważyliście ze bot rozkręcił zabawę z kawałami ?


też się dołączę:


- Dlaczego praktycznie nie ma bramkarzy-Murzynów?
- Atawistyczny lęk przed siatką.
Odpowiedz
#80
A dlaczego murzyni bujają się jak rapują ?

Bo ciężko im ustać na tylnych łapach :-P
Odpowiedz
#81
Co to jest - czterech murzynów w samochodzie?

Przyciemniane szyby.
Odpowiedz
#82
Stop. Musze popic
Odpowiedz
#83
Facet dzwoni do pizzerii:
- Dzień dobry, chciałbym zamówić pizzę.
- No, domyśliłem się.
Odpowiedz
#84
https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
Odpowiedz
#85
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#86
wczoraj byla premiera ogladalem Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#87
straszny bajzel. muza wypas!
Odpowiedz
#88
tank you
Mezik
Odpowiedz
#89
Alabama, lata 60-te. Do baru wbiega wściekły mężczyzna i wyciąga pistolet. Wszyscy milkną i patrzą z przerażeniem na mężczyznę.
- Który z was wyruchał moją córkę!? Przysięgam na Boga, że zastrzelę jak się dowiem!
Nagle z tyłu tłumu wychodzi starszy mężczyzna i spokojnie mówi:
- Nie masz wystarczająco dużo pocisków.
Odpowiedz
#90
No dobra,więc i ja dorzucę coś do pieca. Młody chłopak wchodzi na dyskotekę,dostrzega samotnie siedzącą przy stoliku dziewczynę.Zapytał-mogę się przysiąsc?Dziewczyna odpowiedziała- tak,proszę,ale ja jestem inwalidą i jeżdżę na wózku.Nie przeszkadza mi to-odpowiedział chłopak i po chwili pyta-No to może zatańczymy?Dziewczyna na to-No jak,przecież jeżdżę na wózku i mam sparaliżowane nogi?Nie przeszkadza mi to-odpowiedział chłopak-poradzimy sobie.Ruszyli z piskiem opon na parkiet a po tańcu zmęczeni wyszli na zewnątrz.Tam zrobiło się romantycznie,niebo gwiazdy i chłopak zaczął się zabierac za dziewczynę.Ona na to-Co ty robisz,przecież jeżdżę na wózku.Chłopak na to-Nie przeszkadza mi to,poradzimy sobie,przewieszę cię przez płot.Jak pomyślał tak zrobił.Po wszystkim wrócili na sale,usiedli przy stoliku a dziewczyna się rozpłakała.Co ci jest?-zapytał chłopak.Ona przez łzy-Bo to mój pierwszy raz.Jak twój pierwszy raz,przecież nic nie czułem-odrzekł chłopak.Dziewczyna dalej przez łzy-BO TO MÓJ PIERWSZY RAZ JAK KTOŚ MNIE ZDJĄŁ Z PŁOTU .
Pinball EM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości