Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIXEL HEAVEN 2013 :)
#1
Hej. W końcu mogę obwieścić: ruszyła strona i profil imprezy, którą organizuję powodowany miłością do maszyn 8/16 bit (i nie tylko - flippery mają tam również swoje miejsce :-D oraz szukaniem przyczynku do przejrzenia mojej aktualnej kolekcji starych maszyn z lat 80. i 90. ubiegłego wieku Do tej pory nie było kazji, żeby w końcu zebrać sie i zobaczyć, co ja tam właściwie mam (a że trochę tego jest to wiem na pewno) Tak więc zapraszam póki co na www.pixelheaven.pl oraz do polubienia na facebook.com/pixelheaven, a wstępnie w czerwcu do zobaczenia na Retro Entertainment Day (&Night) w Warszawie!
PS. Jak ktoś ma pomysły, co jeszcze możnaby zrobić podczas PH2k13 - zapraszam do kontaktu. Wszelkie komentarze mile widziane!!! :-D
#2
Super sprawa i to nie tylko dlatego że będą flipery. Smile Chętnie popatrzę jak ma się scena Atari, chociaż wiem że moderzy porobili już takie cuda w poczciwym 130XE, że niejedna Amiga by wymiękła. Smile
#3
dzieki. też uważam, że takie spotkanie w klimacie powiedzmy elektronicznej rozrywki lat 80. i 90. to będzie super sprawa! sam nie mogę się doczekać, jak odwieczni wrogowie Atari vs. Commodre podadzą sobie ręce po latach ;-)
#4
Świetna impreza na pewno wpadnę. Zadbajcie tylko o to, aby flipperki były naprawdę czadowe Smile
#5
Zapowiada się ciekawie. Obecność obowiązkowa.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#6
ej no, super inicjatywa i stronka, muzyka również świetna. na pewno mnie nie zabraknie.

P.S - Atari ssie, Spectrum rulez Smile
#7
a i fajne by było poszerzenie sekcji komputerowych flipperów także o inne tytuły - Pinball Fantasies, Epic Pinball czy choćby Slam Tilt, choć to już lata 90-te.
#8
Dzięki za opinie i sugestieSmile Temat mnie tak zassał, że obowiązki służbowe idą póki co w kąt. Robota to głupotaSmile Pomysł z sekcją flipperów komputerowych kupuję!
#9
Aha i zgoda - moim zdaniem też Speccy rulez!
#10
Spectrum OK
#11
Cytat:WRĘCZENIE NAGRÓD DLA ZWYCIĘSCÓW

Timetable

hmmm
#12
:oops: dzięki za info
#13
A może zrobić pokaz starych gier na nowym sprzęcie. Żeby młodzież zobaczyła, że stare gry nadal żyją i mają się dobrze.

Konsola PS3 + Namco Museum Essentials (zestaw 6 gier: Pac-man, Galaga, Dig Dug, Dragon Spirit, Xevious oraz Xevious: Resurrection)
Polecam: DIG-DUG (człowiek pompka :evil: ).

Jest jeszcze: Atari Anniversary (Asteroids, Asteroids Deluxe, Battlezone, Black Widow, Centipede, Gravitar, Missile Command, Pong, Space Duel, Super Breakout, Tempest, Warlords)
Osobiście nie grałem, ale PONG to klasyka klasyki.
#14
Tek, generalnie można, ale raczej skłaniam się na barierze na CD32, bez PCtów i nowych konsol :-)
#15
znaczy, będziesz ładował gry z kaset i dyskietek ? Chętnie pomogę, nie pamiętam kiedy ostatni raz stroiłem głowicę Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości