Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIXEL HEAVEN 2013 :)
#61
Tak jak napisał Łukasz - trochę się porozgladałem i rzeczywiście trudno o jakiś lokal, gdzie dadzą dostęp na weekend i dzień wcześniej na ustawianie... Dokładnie - kibel da się załatwić. Chciałem robić w Stodole - tak mnie fantazja poniosła. Podam warunki: 23000 PLN netto za dwa dni + 3000 PLN obsługa klubu + 3000 PLN ochrona. I nie to, że to tylko wyjściowa stawka - tyle trzebaby wyłożyć. Są też inne miejsca, mniejsze - lae właśnie - za małe. U nas będzie kilkadziesiąt komputerów, flippery, wystawa komiksów, kapsle, wykłady... Zajmujemy cały CDQ - łącznie z namiotem i piwnicą.
#62
lapusz napisał(a):Tak jak napisał Łukasz - trochę się porozgladałem i rzeczywiście trudno o jakiś lokal, gdzie dadzą dostęp na weekend i dzień wcześniej na ustawianie... Dokładnie - kibel da się załatwić. Chciałem robić w Stodole - tak mnie fantazja poniosła. Podam warunki: 23000 PLN netto za dwa dni + 3000 PLN obsługa klubu + 3000 PLN ochrona. I nie to, że to tylko wyjściowa stawka - tyle trzebaby wyłożyć. Są też inne miejsca, mniejsze - lae właśnie - za małe. U nas będzie kilkadziesiąt komputerów, flippery, wystawa komiksów, kapsle, wykłady... Zajmujemy cały CDQ - łącznie z namiotem i piwnicą.

Ano właśnie! To jest człowiek czynu - sprawdził i wie co mówi. Negatywne opinie (brud, speluna, ciasno) i ZWŁASZCZA hurrraaaaoptymistyczne przenieśmy się do galerii handlowej czy knajpy są niewiele warte póki się nie sprawdzi. Także zwolennicy przenosin - ŚMIAŁO, DO DZIEŁA, ALLELUJA I DO PRZODU ! zobaczymy co znajdziecie, obym się mylił, bo niewątpliwie można sobie wyobrazić lepsze miejsca, tylko za ile i na jakich warunkach....
#63
Prezes napisał(a):Negatywne opinie (brud, speluna, ciasno)
To nie opinie, to fakty!
Prezes napisał(a):ZWŁASZCZA hurrraaaaoptymistyczne przenieśmy się do galerii handlowej czy knajpy są niewiele warte póki się nie sprawdzi. Także zwolennicy przenosin - ŚMIAŁO, DO DZIEŁA, ALLELUJA I DO PRZODU ! zobaczymy co znajdziecie, obym się mylił, bo niewątpliwie można sobie wyobrazić lepsze miejsca, tylko za ile i na jakich warunkach...
A w CDQ za ile było? Nie porównujmy do Stodoły bo to inna liga. Na MP nie potrzeba aż tak wielkiego lokalu....
Przypomnę może turniej w Solcu. Jakoś udało się zorganizować turniej pomimo że mniej ludzi było niż na MP a i wpisowe było znacznie niższe.

A z CDQ trzeba się przenieść koniecznie. W takim lokalu nie powinny odbywać się imprezy o randze MP na które przyjeżdża coraz więcej gości z zagranicy bo to po prostu mega obciach!
#64
Dokładnie.

Może warto rozwarzyć zaproponowaną tu przez kogoś opcję rozegrania mistorzstw w jakiejś szkole, na sali gimnastycznej ? Koszty praktycznie zerowe, miejsca w pytę, tylko z alkoholem problem (choc dla chcacego, nic trudnego Wink ). poza tym, dochodzi wtedy funkcja wychowawcza i popularyzacyjna flipperów wobec lokalnej gawiedzi... Uczelnia wyższa też zresztą mogłaby być. Wszystko, byle nie CDQ - pomijając kwestie estetyczno-organizacyjne, to zwyczajnie się tam nie upchniemy jeśli frekwencja będzie nadal wzrostowa (chyba że wprowadzi się limit graczy i ban dla gości z zagranicy).
#65
Jak Ci mówiłem - załatwiajcie!
SYF? od tego jest serwis sprzątający (obecna nazwa na sprzątaczek), to jest problem niewielki (dopóki ktoś nie ... daruję opis paru zajść).

SOLEC - uwielbiam to miejsce (i pominę milczeniem marudzenia paru osób), ale wojna ze schodami tam nie wchodzi w rachubę! Musi być łatwa możliwość wnoszenia, najlepiej parter lub winda.

Szkoły? taaa.... zabroń picia i zobaczysz co będzie (spod stoły, z plecaka, w kiblu itp.). I impreza w szkole do północy, albo później? Nie widzę tego. I jeszcze wytłumaczcie dyrowi, że my tu tego mistrzostwa flipperowe chcemy... jak to usłyszy od razu walnie słuchawką czy za drzwi wyprosi. Wiem co mówię, przerabiałem z niejednymi osobami.

Nie będę więcej dyskutował, że CDQ NIE, proszę co zamiast, al;e konkretnie - nie szkoła, tylko która szkoła, nie jakaś galeria handlowa - tylko która galeria, za ile, na jakich warunkach. Podziałacie to zobaczycie jak to łatwo marudzić. Powodzenia (serio, bez ironii!).

NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):Negatywne opinie (brud, speluna, ciasno)
To nie opinie, to fakty!
Prezes napisał(a):ZWŁASZCZA hurrraaaaoptymistyczne przenieśmy się do galerii handlowej czy knajpy są niewiele warte póki się nie sprawdzi. Także zwolennicy przenosin - ŚMIAŁO, DO DZIEŁA, ALLELUJA I DO PRZODU ! zobaczymy co znajdziecie, obym się mylił, bo niewątpliwie można sobie wyobrazić lepsze miejsca, tylko za ile i na jakich warunkach...
A w CDQ za ile było? Nie porównujmy do Stodoły bo to inna liga. Na MP nie potrzeba aż tak wielkiego lokalu....
Przypomnę może turniej w Solcu. Jakoś udało się zorganizować turniej pomimo że mniej ludzi było niż na MP a i wpisowe było znacznie niższe.

A z CDQ trzeba się przenieść koniecznie. W takim lokalu nie powinny odbywać się imprezy o randze MP na które przyjeżdża coraz więcej gości z zagranicy bo to po prostu mega obciach!
#66
Cytat:
A w CDQ za ile było? Nie porównujmy do Stodoły bo to inna liga. Na MP nie potrzeba aż tak wielkiego lokalu....
Przypomnę może turniej w Solcu. Jakoś udało się zorganizować turniej pomimo że mniej ludzi było niż na MP a i wpisowe było znacznie niższe.

A z CDQ trzeba się przenieść koniecznie. W takim syfie nie powinny odbywać się imprezy o randze MP na które przyjeżdża coraz więcej gości z zagranicy bo to po prostu mega obciach!

W kwestii kasy jeszcze - turniej za tyle w Solcu nie wyszedł nawet na zero. Nie mówiąc o kręgosłupach paru osób.
O stawkach 30-40 zł za turniej to zapomnijcie, chyba że na 3 maszynach + czipsy. Nie przypadkiem w zeszłym roku ceny wzrosły WSZĘDZIE (sam oponowałem przeciw podwyżkom, ale nie miałem racji).

Niektórzy wiedzą w jakich warunkach się grywa w świecie. np. w Nowym Jorku był jeden kibel na ze 100 osób. Czy muszę kontynuować?

Więcej nie dyskutuję - szukajcie innego lokalu!
#67
Czyli potrzebne nam będą fundusze np.regularne składki członkowskie (nie tylko kasa od sponsorów ) które pozwolą (choć w części ) na uzbieranie kwoty potrzebnej do wynajęcia odpowiedniego pomieszczenia .Wtedy wszyscy (zrzeszeni członkowie) będą mieli wpływ na standard i na to ,co gdzie i za ile ,zgodnie z zasadami przyjętymi w statucie .
#68
Sebastian G napisał(a):Czyli potrzebne nam będą fundusze np.regularne składki członkowskie (nie tylko kasa od sponsorów ) które pozwolą (choć w części ) na uzbieranie kwoty potrzebnej do wynajęcia odpowiedniego pomieszczenia .Wtedy wszyscy (zrzeszeni członkowie) będą mieli wpływ na standard i na to ,co gdzie i za ile ,zgodnie z zasadami przyjętymi w statucie .

Ano tak
#69
Nie usłyszałem odpowiedzi na pytanie ile wziął CDQ za ostatnie MP Wink

Skoro przez 3 lata nie byli w stanie kupić deski klozetowej to jakoś nie wierze że nagle odnowią cały ten bałagan...

Łukasz, przeczytaj jeszcze raz ten watek i zwróć uwagę ile osób wypowiada się "za" a ile "przeciw" CDQ...

Poza tym - tak jak napisał Sebastian - trzeba w końcu unormować sprawy PSF, ustalić składki, ceny wstępu na MP i wtedy mając konkretny budżet szukać lokalu (wtedy CDQ nie brałbym pod uwagę nawet gdyby chcieli użyczyć lokal za darmo!)
#70
NEX napisał(a):Nie usłyszałem odpowiedzi na pytanie ile wziął CDQ za ostatnie MP Wink

Skoro przez 3 lata nie byli w stanie kupić deski klozetowej to jakoś nie wierze że nagle odnowią cały ten bałagan...

Łukasz, przeczytaj jeszcze raz ten watek i zwróć uwagę ile osób wypowiada się "za" a ile "przeciw" CDQ...

Poza tym - tak jak napisał Sebastian - trzeba w końcu unormować sprawy PSF, ustalić składki, ceny wstępu na MP i wtedy mając konkretny budżet szukać lokalu (wtedy CDQ nie brałbym pod uwagę nawet gdyby chcieli użyczyć lokal za darmo!)

to nie jest temat na forum, ale proszę = 0 zł czy jak kto woli 0 PLN (netto i brutto!)
przecież napisałem - większość za, ktoś znajdzie, przenosimy. czego oczekujecie, bym sam te kible uzupełnił i mył mimo przenosin ? :-P znaczy wiem, paru by chciało ;-)

no trzeba, trzeba, chciałem zorganizować spotkanie, jakieś 7 osób powiedziało że będzie...
good night and good luck. (taki film był Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości