Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIXEL HEAVEN 2013 :)
#31
No dobra, wszystko pięknie ale z chęcią dowiedziałbym się coś więcej na temat flipperowej części tej imprezy czyli "FLIPPER HEAVEN CUP". Ile będzie maszyn? Jakie to będą tytuły? Może kilka słów więcej na temat tego turnieju - bo jak rozumiem będzie jakiś turniej flipperowy?
#32
Działam teraz dość intensywnie wokół całości przedsięwzięcia, również w temacie flipperów. Oficjalne info puściłem już teraz (na pół roku przed planowaną datą) właśnie po to, żeby był czas na dopięcie wszystkich szczegóów i oficjalne, szczegółowe info odpowiednio wcześniej. Zakładam soie, że do końca stycznia będzie już wiadomo dużo więcej, również w kwestii samego turnieju flipperowego. W każdym razie - na pewno chcę, żeby to był turniej na takim poziomie, dla którego warto będzie się pofatygować Smile
#33
W ostatnią sobotę będąc na pochylimy targu , ujrzałem cudo, 200 zł "dziadek " odpowiedział widząc mój uśmiech na twarzy,. I takiego sposobem stałem się właścicielem Obdrapanej szafki, prosto z salonu gier video.
Szmatka trochę płynu , kilka krytycznych uwag żony i po 3 h odkurzenia i pieszczenia
Podłączyłem maszynę do prądu , obraz trochę nie ostry , monitor nagrzany ,regulacja.
CAVEMAN NINJA
1 zł poszło w ruch i. Gramy , dzieciaki cieszą się razem z Tatą , nawet pojawił się uśmiech na twarzy Mamy

po podmalowaniu blatu i dopieszczeniu będzie się ładnie prezentować z flipperami.


Załączone pliki Miniatury
   
#34
Gratuluję i zapraszam!!!
#35
Mam w domu taką kolekcję. Sadzicie że mozna to tam pokazać?


Załączone pliki Miniatury
                   
Kupię Split Second by Stern.
#36
Mam jeszcze Amigę 600 2 joysticki i pudełko gier do niej Smile
Kupię Split Second by Stern.
#37
25 lat temu bym za taką kolekcję zabił. Smile
#38
Ładna kolekcja - pasuje na imprezę Smile Jakby co - wyślij do mnie maila lapusz@pixelheaven.pl, to będę miał w pamięci. Zainteresowanie imprezą jest naprawdę duże, będziemy też działać ostro z turnieikiem flipperowym Smile
#39
Zgadza się - Flipper Heaven Cup 2k13 podczas Pixel Heaven 15 czerwca w CDQ. Maszyny w trakcie kompletowania, większość wstępnie dogadana - będzie 8-10 maszyn Smile
#40
Impreza zapowiada się świetnie, szkoda tylko że w CDQ...
#41
Dobrze, że w CDQ - latem jest tam fajna możliwość korzystania z tarasu,będzie tam big screen i sporo niespodzianek!
#42
Ja tam nie będę narzekał - mi się tam w sumie podobało. Może to speluna, ale ma oldschoolowy klimat, a to takiej imprezie może tylko pomóc. Wink
#43
Mnie oldschoolowy klimat kojarzy się z czymś zupełnie innym.
#44
Latem jest tam inaczej - jest otwarty taras, otwarte okna i świeci słońce, party przenosi się na zewnątrz... Smile
#45
Tego nie można sobie wyobrazić - to trzeba sprawdzić samemu :-)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości