Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEZON 2013
#1
Gramy Panowie? Pora coś zaplanować na ten rok Smile
I odpowiedzieć sobie na pytania czy gramy w wakacje, soboty czy niedziele itp.
Pozdrowionka
Andrew


Załączone pliki Miniatury
   
Andrew
#2
Czekam z utęsknieniem, a w między czasie zapraszam do siebie Smile Tylko nie wszyscy naraz Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#3
Cisza???

PS
A do GPO2013 będzie przyjęty ranking z 28.02, więc szansy na awans w rankingu nie widać.
Zapisało się już prawie 25 osób z Polski. PIĘKNIE.

Pozdr
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#4
Jaro napisał(a):Cisza???

PS
A do GPO2013 będzie przyjęty ranking z 28.02, więc szansy na awans w rankingu nie widać.
Zapisało się już prawie 25 osób z Polski. PIĘKNIE.

Pozdr

hmm, w rankingu IFPA jestem na miejscu 2656, czyli raczej nie widać szans na udział... :/
Jarek, może zrobisz u siebie turniej Earthshaker Pinball Open ? Big Grin
#5
Szansa zawsze jest w piątkowych eliminacjach i tu widzę również swoją szansę.
Turniej na jednej maszynie :mrgreen: - masakra.

A wracając do tematu najbliższych imprez, to PIXELHEAVEN (jest osobny temat o tym na forum), zgodnie z info na stronie odbędzie się 15.06 w dobrze nam znanym i lubianym CDQ.
#6
Jaro napisał(a):znanym i lubianym CDQ
:mrgreen:
#7
Siemanko Smile

Kalendarz na 2013 zostanie opublikowany na początku przyszłego tygodnia.
Wiadomo że ligowo będzie:
Pikniki w Górze Kalwarii - 3 sztuki
Mario i jego piwnica - 3 sztuki
Kołobrzeg - 1 sztuka

Na pewno będą i inne turki organizowane ale nie chcemy by więcej niż 8 było do rankingu.

Teraz tylko dogadujemy daty. Wrzucimy je tutaj i poddamy dyskusji czy są odpowiednie.
Ustalone, że turnieje będą odbywały się w soboty !!

Pozdro
#8
Gitarka
#9
Paweł napisał(a):Na pewno będą i inne turki organizowane ale nie chcemy by więcej niż 8 było do rankingu.
A może wrócić do pomysłu sprzed roku? Zrobić powiedzmy 10 spotkań w ramach ligi ale do ostatecznego rankingu brać tylko 8. Ktoś kto weźmie udział we wszystkich 10 będzie miał zaliczone do ostatecznej punktacji 8 na których wypadł najlepiej. Ktoś kto weźmie udział w 9 podobnie. Osoby obecne na 8 spotkaniach automatycznie będą miały oczywiście zaliczone te 8.Tym sposobem nieobecność na jednym czy dwóch spotkaniach nie będzie eliminowała z walki o najwyższe lokaty w tabeli końcowej.
Teraz ktoś kto nie może być na jednym czy dwóch turniejach nie ma szans na dobry wynik całym sezonie więc siłą rzeczy odpuszcza a tak miałby motywacje do końca natomiast osoby obecne na wszystkich edycjach byłyby premiowane tym że do tabeli końcowej liczyłyby im się najlepsze wyniki (czyli będą miały luksus tego że... czasem można mieć słabszy dzień)

Paweł napisał(a):Ustalone, że turnieje będą odbywały się w soboty !!
[Obrazek: smiles_405.gif]
#10
Godne uwagi , Ja mogę zrobić np 4 imprezy , coś się wykroi , za parę dni będę rozmawiał z Mariuszem o dokładnych datach to poruszę temat.

Na razie Pixel Heaven zostało usunięte z kalendarza ponieważ nie wiedziałem że ta impreza ma już organizatora.
#11
Witam. Chciałbym wyjaśnić pewną kwestię. Ja jestem jedynym organizatorem Pixel Heaven 2013. Niezależnie ode mnie (absolutnie nie wyrażałem na to zgody ani chęci) gdzieś pojawiła się informacja, że organizatorem jest Janek Nietrzebka. To nie jet prawda. Organizatorem PH2k13 i wszystkiego co będzie się tam działo jestem ja. Nie jestem gościem, który jest zainteresowany i ma ochotę i czas rozkminiać układy między PSF, a IFPA Polska. O jakichś nieporozumieniach dowiedziałem się od Pawła, ale szczegóły mnie w ogóle nie interesują. Wiem tyle, ze jestem wielbicielem flipperów i ogólnie rozrywki elektronicznej lat 80. i 90. - stąd pomysł na Pixel Heaven - tam będzie nie tylko turniej flipperowy, ale też komputery 8/16bit, wyścigi w kapsle, komiksy, wykłady, koncert AY Riders, którzy grają na ZX Spectrum... Generalnie - sam miód w moim uznaniuSmile I chyba wiele osób podziela moją opinię o tych klimatach - świadczy o tym choćby ponad 3000 fanów na FB w miesiąc, na 5 miesięcy przed datą wydarzenia. Odnośnie moje obecności tutaj - zaczęło się to od znajomości z Łukaszem i Pawłem, kupna dwóch maszyn, pomocy przy organizacji MP w listopadzie... Mam same dobre doświadczenia, dogadalismy też patronat PDF nad PH2013. A odnośnie zamieszania. Janek (nie znam go osobiście, nigdy z nim nie rozmawiałem - nie ma to znaczenia, ale piszę, żeby była jasność) odezwał się do mnie na początku stycznia mailowo, po uruchomieniu strony Pixel Heaven, z propozycją, że może sprawić, że turniej znajdzie się na liście turniejów IFPA. Oczywiście moja reakcja była - jak najbardziej OK. No bo czemu nie? I tak się stało. Ale wczoraj dowiedziałem się od Pawła, że na stronie IFPA jako organizator widnieje Janek Nietrzebka (bez mojej zgody i wiedzy) i w związku z tym, z racji na pewien konflikt (raz jeszcze - nie interesuje mnie to), Paweł poprosił mnie o wyjaśnienie sytuacji, gdyż jako PDF nie chce brać udziału w imprezie organizowanej przez niego. Wyjaśniłem sprawę telefonicznie, poinformowałem w związku z tym Janka Nietrzebkę o zawieszeniu patronatu IFPA Polska i poprosiłem o usunięcie nieprawdziwej informacji ze strony IFPA o tym, że jest organizatorem, usunąłem informację o tym ze strony www.pixelheaven.pl i profilu FB, ponieważ nie interesuje mnie żadne zamieszanie. Na pewno (tak jak to zostało ustalone) patronat ma PSF, a z racji nieporozumień (i umieszczenia nieprawdziwej informacji o organizatorze na stronie IFPA) - nie ma patronatu IFPA Polska. Dodam raz jeszcze - nie znam osobiście Janka Nietrzebki, po prostu po jego kontakcie nie miałem żadnych powodów, żeby coś podejrzewać, przewidywać jakieś konflikty itp. Podsumowując - zależy mi tylko na fajnej imprezie (i wygląda na to, że taka sie zapowiada) - stąd moje powyższe wyjaśnienia sytuacji. Mam nadzieję, że klarowne. Nie mam powodu z niczego się tłumaczyć, nie interesuje mnie wchodzenie w nie moje konflikty, mam zamiar robić imprezę jak najlepszą się da - i zrobię ją. Stąd mój post. Pozdrawiam wszystkich - Robert
#12
Paweł napisał(a):Siemanko Smile

Kalendarz na 2013 zostanie opublikowany na początku przyszłego tygodnia.
Wiadomo że ligowo będzie:
Pikniki w Górze Kalwarii - 3 sztuki
Mario i jego piwnica - 3 sztuki
Kołobrzeg - 1 sztuka

Na pewno będą i inne turki organizowane ale nie chcemy by więcej niż 8 było do rankingu.

Teraz tylko dogadujemy daty. Wrzucimy je tutaj i poddamy dyskusji czy są odpowiednie.
Ustalone, że turnieje będą odbywały się w soboty !!

Pozdro

Że tak pozwolę się spytać : czy możemy poznać wstępny kalendarz a tegoroczny sezon ?
#13
Proszę pamiętać o uwzględnieniu Flipper Heaven Cup 15 czerwca w CDQ
#14
Każdy na pewno o tym pamiętaTongue
http://www.kde.edu.pl
#15
Oczywiście.
Ciągle nic nie wiadomo odn. 2013 r.

lapusz napisał(a):Proszę pamiętać o uwzględnieniu Flipper Heaven Cup 15 czerwca w CDQ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości