Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proponuje stworzyć osobny temat POLSKIE PATENTY
#1
Posiadam już kilka maszyn i ludzka pomysłowość nie ma granic z checią sie podziele ODKRYCIAMI w jaki sposób
ktoś naprawił flipper czymś co miał pod reką lub ogólnie jest dostępne...
Np zamiast użyć oryginalnej gumki typu Post Sleeve użyto kawałka gumowego węża i działa jak bym nie okręcił śruba nawet bym o tym nie wiedział .
Np w Data East w targecie zamiast blaszki podnoszącej target użyto klucza typu Yale ...
Działa ? działa i po kłopocie
Pozdrawiam wszystkie złote rączki
Jeśli spotkaliście się z podobnymi patentai opiszcie je pośmiejemy się razem
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#2
w FUNHOUSE ktorego ostatecznie nie kupilem bo byl w idealnym stanie ale wlasciciel zapomnial dodac ze ma totalnie blat wytarty Smile ale patent fajny bo 3 wiatraki komputerowe byly zamontowana w glowie flippera, 2 na plycie glownej, 3 dziura z tylu w obudowie wywalona albo z boku juz nie pamietam i wiatraczek ladnie zamontowany Smile

inny flipper cewka od żuka albo od malucha zamiast oryginalnej

łapanie peknietych i sparcialych gumek na zszywacz

ale mega kozak, gumki byly sparciale i chyba kula sie blokowala jak za gumke wpadla to profilaktycznie na calym blacie za gumki gosc walnol ok 20 wkretow do drewna i po problemie Smile

komus pogubily sie bile i wrzucil kauczuki mniej wiecej takiego samego rozmiaru

ostatnio przywiozlem jakiegos flippera i komus padlo jakies zasialnie chyba na plycie to z flippera wychodzily 2 kable a w srodku zasilacz komputerowy

przed miejsce w ktore wpada bila i sie zacina (czasem nawet przed locka) wkrecony wkret do drewna aby flipper byl 100% sprawny

jak cos sie przypomni to dopisze ...
Odpowiedz
#3
Faktyczne sam już wykreciłem kilka wkrętów od rygipsu , szczęście ze przykrecone były bumpery od spodu playfieldu i nie przeszły na wylot
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#4
u mnie przewinelo sie juz tez kilka maszyn Big Grin i w sumie to moglbym chyba ksiazke napisac na ten temat,jak sie czasami otwiera maszyne to az sie wlos na glowie jezy,do czego to ludzie sa zdolni Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: ale zostawie to dla siebie.Mam dla was mala lekturke do ogladniecia :mrgreen:



http://stevekulpa.net/pinhacks/pinhacks.htm
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#5
Już to gdzieś widziałem, wiem, takie kwiatki to w większości maszyn jakie kupuję Smile
Najlepszy MOD: pomysłowy operator chciał zostawić kluczyki do kasetki ale nie chciał aby właściciel lokalu grzebał w sofcie, myślał, myślał i wymyślił stacyjkę(coś jak samochodowa) dziura z przodu, jak nie przekręcisz w niej kluczyka to przyciski od softu nie działają!
Nawet Andrzej który 20 lat naprawia flipy czegoś takiego nie widział...
Moim częstym modem jest gumka do włosów jak nie mam nowej sprężynki na powrót łapki.
Odpowiedz
#6
białej nie rozwijałem, podziel się Big Grin
Odpowiedz
#7
:lol:
Odpowiedz
#8
przepraszam za skasowanie twojego postu niechcący...
Odpowiedz
#9
więcej! super się to czyta (w pracy) Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości