Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cykl turniejów na Śląsku - kto jest chętny?
#16
Sądzę, że należy się spodziewać podobnej frekwencji jaka zawsze była u Mariusza, wszak geograficznie jest to zbliżony obszar. Wydaje mi się tylko, że cykl turniejów ligowych ustalony na 2 tygodnie to strzał w stopę. Tak częste spotkania sprawią, że ludzie nie będąc w stanie przyjechać na 1-2 spotkania, stracą motywację do uczestnictwa w lidze w ogóle z powodu zbyt dużych zaległości punktowych. W zeszłej edycji pamiętam jak ludzie narzekali, że turnieje są zbyt często, a były rzadziej niż 2 tygodnie.
#17
W zeszłej edycji pamiętam jak ludzie narzekali, że turnieje są zbyt często, a były rzadziej niż 2 tygodnie.[/quote]

Wszystko zgoda, zwłaszcza co do częstotliwości, myślimy, więc spoko, będzie dobrze! Wink
#18
Ja może raz albo dwa się pojawię ( ale i to nic pewnego ).
#19
Ten zestaw aktualny czy u pana Mariusza coś przybyło??




Zestawik do grania

Indiana Jones
Whitewater
Theatre Of Magic
The Shadow
Secret Service
Creature Black Lagoon
Black Rose
Who Dunnit
Tales from the Crypt
Twilight Zone
Jokerz
World Cup Soccer
NBA Fastbreak
The Getaway: High Speed II ?
Fish Tales
Shrek
Spider-Man
#20
Są jakieś zmiany (np. gospodarz wygrał flippera na mistrzostwach Polski [Roller Games] i pewnie u niego już stoi :mrgreen: ), ale to Mariusz zapewne wyjawi.

Natomiast cykl turniejów [w tym jako Polska Liga Flipperowa 2013] o którym tu mowa odbędzie się gdzie indziej i na innych maszynach.


zgłaszajcie wstępną chęć/zainteresowanie, bo to pomoże podjąć decyzję o organizacji, skali, nakładzie kosztów itp.



leszek golon napisał(a):Ten zestaw aktualny czy u pana Mariusza coś przybyło??




Zestawik do grania

Indiana Jones
Whitewater
Theatre Of Magic
The Shadow
Secret Service
Creature Black Lagoon
Black Rose
Who Dunnit
Tales from the Crypt
Twilight Zone
Jokerz
World Cup Soccer
NBA Fastbreak
The Getaway: High Speed II ?
Fish Tales
Shrek
Spider-Man
#21
Witam niestety zestaw już dawno nieaktualny Cry zmuszony byłem i nadal jestem pozbyć się prawie całej kolekcji (nagrody za mistrzostwa Polski zostaną ;-) ) Zapraszam na moje aukcje na allegro lub ebay gdzie znajdziecie moje maszynki Cry
Mario
#22
Prezes napisał(a):zgłaszajcie wstępną chęć/zainteresowanie, bo to pomoże podjąć decyzję o organizacji, skali, nakładzie kosztów itp.
dyleck napisał(a):Sądzę, że należy się spodziewać podobnej frekwencji jaka zawsze była u Mariusza, wszak geograficznie jest to zbliżony obszar.
Słusznie! I to w zasadzie odpowiedź na temat ewentualnego zainteresowania takim eventem Smile
dyleck napisał(a):Wydaje mi się tylko, że cykl turniejów ligowych ustalony na 2 tygodnie to strzał w stopę. Tak częste spotkania sprawią, że ludzie nie będąc w stanie przyjechać na 1-2 spotkania, stracą motywację do uczestnictwa w lidze w ogóle z powodu zbyt dużych zaległości punktowych.
Praktycznie to samo napisałem przy okazji dyskusji na temat ligi w innym wątku (temat o lidze 2013 juz istnieje: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=905). Przypomnę: IMHO warto zastanowić się nad tym aby z (przykładowo) 7 edycji do końcowej tabeli liczyły się (przykładowo) 5.
#23
jak beda punkty do WPPR to ja aktywny, nie wiem czy za kazdym razem bo tragedia z pociagiem i pytanie czy co 2 tygodnie to nie za czesto ? czy nie lepiej wieksze ekipa ale do wakacji powiedzmy 2 turnieje i po wakacjach kilka, tylko glosno mysle, robta co chceta Smile

u kogo gramy ? jakie maszyny ?
#24
marcinkg napisał(a):jakie maszyny ?

już byś chciał wiedzieć ? Big Grin
#25
Panowie i Panie (halo? są tam jakieś? :lol: )

Nie będą co 2 tygodnie, ale 6-7 do mistrzostw Polski (pewnie listopad). Wszelkie inne turnieje w Polsce są pod znakiem zapytania, dużym znakiem... (poza Pixel Heaven ma się rozumieć :-D ), więc tym bardziej WSZYSTKICH, ABSOLUTNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY! z Polski i spoza. Z góry jednak informuję - i to jest warunek nie podlegający dyskusjom, więc proszę o zrozumienie - bez alkoholu. Palenie będzie w miejscach ściśle wyznaczonych. Inne używki - wedle obowiązującego w RP prawa... ;-)

Tak, oczywiście będą punkty na WPPR. Będą też nagrody rozmaite. No i będzie fajnie, w każdym razie organizatorzy dołażą wszelkiego wysiłku i starań by tak było. Pewnie nie wszystko się uda, będą malkontenci, ale nigdy wszystkim nie dogodzisz, co dzięki mojej wieloletniej pracy dla PSF-u wreszcie pojąłem... :-| Szczegóły wkrótce.
pozdrowienia dla WSZYSTKICH

PS. aha, jak ktoś może jakoś pomóc niech do mnie pisze, czasy są trudne, więc wszystkie ręce na pokład.


marcinkg napisał(a):jak beda punkty do WPPR to ja aktywny, nie wiem czy za kazdym razem bo tragedia z pociagiem i pytanie czy co 2 tygodnie to nie za czesto ? czy nie lepiej wieksze ekipa ale do wakacji powiedzmy 2 turnieje i po wakacjach kilka, tylko glosno mysle, robta co chceta Smile

u kogo gramy ? jakie maszyny ?
#26
Czekamy na szczegóły bo... na razie wszystko to brzmi mocno tajemniczo Wink
#27
MARIO napisał(a):Witam niestety zestaw już dawno nieaktualny Cry zmuszony byłem i nadal jestem pozbyć się prawie całej kolekcji (nagrody za mistrzostwa Polski zostaną ;-) ) Zapraszam na moje aukcje na allegro lub ebay gdzie znajdziecie moje maszynki Cry

To jest fatalna wiadomość dla wszystkich miłośników flipperów w Polsce.
Pozwolę sobie Mariuszowi i jego rodzinie złożyć podziękowania za wspaniałe imprezy i świetne jedzenie na nich. Miejmy nadzieję, że kiedyś wróci do zbierania flipperów i turniejów. No i że dwa wygrane flippery na mistrzostwach w Warszawie na zawsze będą w jego domu, bo są przecież bezcenne!

Wypadałoby bym nie tylko ja podziękował Mariuszowi na tym forum... :oops:
#28
NEX napisał(a):Czekamy na szczegóły bo... na razie wszystko to brzmi mocno tajemniczo Wink

I tak ma być ! Wink
A serio - póki nie zapadną wiążące decyzje więcej nie powiem(y). Nie lubię rzucać słów na wiatr, tego mi chyba nikt nie zarzuci. Chociaż... pal licho.
#29
bez alkoholu?
a będziemy się tam modlić?
a da się wnieść butelkę Kubusia?
czy za powiedzenie słowa na K grozi wyrzucenie z obiektu?
#30
alexanderhrabia napisał(a):bez alkoholu?
a będziemy się tam modlić?
a da się wnieść butelkę Kubusia?
czy za powiedzenie słowa na K grozi wyrzucenie z obiektu?

No już dobrze - turniej odbędzie się w budynku przykościelnym. Stąd obostrzenia. Modlitwa będzie zbiorowa przed i po turnieju. Parafia nalega też na przeżegnaniem się przed każdą grą i powiedzenie: Bóg z Tobą do przeciwnika/ów. Będzie także możliwy (choć nie obowiązkowy) udział we mszy porannej i wieczornej. Uprasza się o nie eksponowanie innych symboli religijnych czy wnoszenie okrzyków ku chwale bogów i bóstw (np. Allahu akbar - Allah jest wielki po zwycięskim pojedynku), ale i wzywania boga na daremno (Jezus Maria, O boże, Rany boskie, słodki Jezu, Dżizus itp.). Osoby niewierzące, niepraktykujące, innowiercy, odszczepieńcy, a nawet przechrzty itp. są jednak mile widziani. Rolę pomocniczą będą pełnić ministranci i świeccy wolontariusze. Wszystko będzie opisane szczegółowo w regulaminie. Aha, są duże szanse, iż odwiedzi nas ekipa Radia MaRyja, a nawet kamera TV Trwam.

Można, nawet parę oraz dinusie, smakusie, misie żelowe, batoniki Pawełki czy Danusie itp., a nawet szczaw i słoneczniki. Prosimy jednak o nie ssanie makówek, to będzie traktowane jak narkotyzowanie się. Podobnie spożywania grzybków halucynogennych, szaleju i blekotu. Lub wywaru z nich.

Nie, ale uprasza się o wpisanie takich przekleństw na listę do spowiedzi. I solidną pokutę. Kurcze blade i kurka wodna są dopuszczalne, a nawet bezkarne (także na sądzie ostatecznym).

Czy są jeszcze jakieś tego typu pytania? :lol: Jeśli nie to Alleluja i do przodu (jak mawia Ojciec dErektor).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości