Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cykl turniejów na Śląsku - kto jest chętny?
#31
E nie no , jak tak to ja piszę się na komplet tych imprez. A będę mógł pozdrowić na antenie TV Trwam babcie?
(11 - bede)
Andrew
#32
Andrew napisał(a):E nie no , jak tak to ja piszę się na komplet tych imprez. A będę mógł pozdrowić na antenie TV Trwam babcie?
(11 - bede)

I to jest dobra odpowiedź ! Wink
Oczywiście, ale tylko jeśli ma moherowy beret :mrgreen:
Jak tylko będę miał zgodę ujawnię więcej szczegółów.
#33
Prezes napisał(a):Pierwszy turniej przypuszczalnie 11.05 (sobota). Jeśli dopisze frekwencja i będą chętni odbędzie się liga - cykl turniejów co ok. 2 tygodnie kolejny ( bez miesięcy wakacyjnych ).

Przypuszczalnie chyba jednak nic z tego, skoro nie pojawiają się żadne informacje, tak?
#34
NIE NIE, BĘDZIE z tymże 18.05 (też sobota)
wkrótce więcej informacji

dyleck napisał(a):
Prezes napisał(a):Pierwszy turniej przypuszczalnie 11.05 (sobota). Jeśli dopisze frekwencja i będą chętni odbędzie się liga - cykl turniejów co ok. 2 tygodnie kolejny ( bez miesięcy wakacyjnych ).

Przypuszczalnie chyba jednak nic z tego, skoro nie pojawiają się żadne informacje, tak?
#35
Prezes napisał(a):NIE NIE, BĘDZIE z tymże 18.05 (też sobota)
Uuuuu akurat jedyny weekend w którym nie mogę. Szkoda że zostało przełożone.
#36
Prezes napisał(a):NIE NIE, BĘDZIE z tymże 18.05 (też sobota)
wkrótce więcej informacji

dyleck napisał(a):
Prezes napisał(a):Pierwszy turniej przypuszczalnie 11.05 (sobota). Jeśli dopisze frekwencja i będą chętni odbędzie się liga - cykl turniejów co ok. 2 tygodnie kolejny ( bez miesięcy wakacyjnych ).

Przypuszczalnie chyba jednak nic z tego, skoro nie pojawiają się żadne informacje, tak?

ale do bani Undecided 11 był idealny, pracuję co drugą sobotę i 18 wypada że siedze w robocie,
#37
mucha napisał(a):ale do bani Undecided 11 był idealny, pracuję co drugą sobotę i 18 wypada że siedze w robocie,

identyczna sytuacja u mnie.
#38
L.U.K napisał(a):
mucha napisał(a):ale do bani Undecided 11 był idealny, pracuję co drugą sobotę i 18 wypada że siedze w robocie,

identyczna sytuacja u mnie.

cholera, niedobrze, przekażę
tylko za tydzień pewnie innym osobom nie będzie pasować...
w każdym razie to pierwszy z cyklu turniejów o ile frekwencja dopisze...
#39
a ja Wy troje (i inni) na 25.05? będziecie mogli na 95% ?


L.U.K napisał(a):
mucha napisał(a):ale do bani Undecided 11 był idealny, pracuję co drugą sobotę i 18 wypada że siedze w robocie,

identyczna sytuacja u mnie.
#40
Taka sytuacja bedzie caly czas jak nie bedzie rozpiski wszystkich turniejow.Zawsze mozna sie z kims zamienic,cos zaplanowac itd. Wiem ze sytuacja w tym roku jest taka a nie inna...
Ja jestem nadal chetny...bez wzgledu na ktora sobote.
#41
Prezes
Cytat:a ja Wy troje (i inni) na 25.05? będziecie mogli na 95% ?

Bardziej pasuje mi 25.05-(po atrakcjach komunijnych itpSmile
#42
Sebastian G napisał(a):Prezes
Cytat:a ja Wy troje (i inni) na 25.05? będziecie mogli na 95% ?

Bardziej pasuje mi 25.05-(po atrakcjach komunijnych itpSmile

ok, knujemy
zależy nam na frekwencji ale i by zacząć
#43
Mi bardziej pasowały 18, bo czy dam radę 25 to się jeszcze okaże. Ale na pewno będę kombinował, bo zależy mi na uczestnictwie.

York napisał(a):Taka sytuacja bedzie caly czas jak nie bedzie rozpiski wszystkich turniejow.Zawsze mozna sie z kims zamienic,cos zaplanowac itd.

Tutaj w pełni się zgadzam. I czy przypadkiem nie trzeba zgłosić turnieju 2 tygodnie wcześniej do WPPR'u?
#44
Prezes napisał(a):a ja Wy troje (i inni) na 25.05? będziecie mogli na 95% ?


L.U.K napisał(a):
mucha napisał(a):ale do bani Undecided 11 był idealny, pracuję co drugą sobotę i 18 wypada że siedze w robocie,

identyczna sytuacja u mnie.

ja na 1 000 000% nie, brat robi 40 urodziny
#45
Prezes napisał(a):na 25.05? będziecie mogli na 95% ?
25.05 dam rade na te 95% a może i więcej Smile
11.05 i 18.05 niestety na 100% nie będę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości