Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cykl turniejów na Śląsku - kto jest chętny?
#46
dyleck napisał(a):I czy przypadkiem nie trzeba zgłosić turnieju 2 tygodnie wcześniej do WPPR'u?
Wypadałoby, choć mamy tam dobry układ i może przejdzie.
Jednak lepiej oby nie powtarzało się to często, bo ich zdenerwujemy.
#47
Czy jest już ustalone kiedy gramy? gdzie gramy? na czym gramy?
Bo cały czas wszystko jest dość tajemnicze!!!

A czerwiec to już będzie pixelheaven i wakacje.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#48
Jaro napisał(a):Czy jest już ustalone kiedy gramy? gdzie gramy? na czym gramy?
Bo cały czas wszystko jest dość tajemnicze!!!

A czerwiec to już będzie pixelheaven i wakacje.

Wiemy, wiemy. Jak wyjaśnimy to zrozumiecie. Chcemy by wszystko dobrze wypaliło, ale to wymaga czasu. Jeszcze dzień - dwa i wszystko będzie jasne.
#49
Powitanko
No i "coś drgnęło w rajstopach" . Świetnie. Nawet ten skomplikowany proces zakupu biletu człowieka nie zniechęcił Smile
Do zobaczenia w Bytomiu
:-D
Andrew
#50
Andrew napisał(a):Powitanko
No i "coś drgnęło w rajstopach" . Świetnie. Nawet ten skomplikowany proces zakupu biletu człowieka nie zniechęcił Smile
Do zobaczenia w Bytomiu
:-D

Ano, ano.
do zo!
#51
Andrew napisał(a):Powitanko
No i "coś drgnęło w rajstopach" . Świetnie. Nawet ten skomplikowany proces zakupu biletu człowieka nie zniechęcił Smile
Do zobaczenia w Bytomiu
:-D

Przypominam że gramy już w najbliższą sobotę. Zapisy on-line trwają:
Opłata (za jeden turniej!) 50 zł tylko na Kupbilet.pl, na miejscu 90 zł o ile będą wolnej miejsca.
Printimus Pinball I 18 Maja http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0015&
Printimus Pinball II 25 Maja http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0016&
#52
nie znalazlem info na czym gramy, podrzuci ktos ?
#53
marcinkg napisał(a):nie znalazlem info na czym gramy, podrzuci ktos ?

http://www.pinballowners.com/printimus
#54
Walczymy jeszcze ze Spirit of 76. Jutro będę wiedział czy będzie gotowy. Problem jest w tym, że nie resetują się liczniki setek i dziesiątek poszczególnych graczy co wstrzymuje przejście do samej gry (ręczne zresetowanie załatwia problem). Ale 10 maszyn jest sprawnych.
#55
jako, że będzie to mój pierwszy turniej mam pytanie o jakiś rozkład jazdy Smile
w szczególności interesuje mnie, o której mniej więcej kończy się taki turniej?
XIX
#56
Siwy napisał(a):jako, że będzie to mój pierwszy turniej mam pytanie o jakiś rozkład jazdy Smile
w szczególności interesuje mnie, o której mniej więcej kończy się taki turniej?

Do tej pory zawsze wyglądało to tak, że turniej zaczynał się mniej więcej dwie godziny później niż planowany start czyli koło 13. A koniec zawsze wypadał około pólnocy. Jak będzie teraz to ciężko powiedzieć bo organizator jest nowy.
#57
dzięki za info,
miałem małe wątpliwości czy mogę coś jeszcze planować na wieczór... teraz już nie mam :mrgreen:
XIX
#58
Marcin ilu tam chetnych oficjalnie juz ? Ja mam w planie dzis zakupic bilecik przez strone.
#59
na ten moment zostało kilkanaście miejsc jeszcze.
#60
opłacone Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości