Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galwanizacja ramp - złocenie
#1
Czy ma ktoś namiar do kogoś w Polsce, kto jest w stanie pokryć rampy od IJ złotem? Mam póki co kontakt do niemca, który chce za to 140 ojro, ale jeśli da się to zrobić w Polsce to lepiej wspierać nasze PKB. Smile
Odpowiedz
#2
Mam taki punkt gdzie rampy mogą pokryć niklem,chromem lub złotem.Swoje też chcę odnowić ale odradzono mi złocenie ze względu na trwałość takiej powłoki o kosztach nie wspominając chyba że nie zamierzasz później grać i katować rampy kulką.Fabrycznie są mosiądzowane i ja biore tylko taką opcję pod uwagę.Jakby co to dzwoń.
Odpowiedz
#3
Witam,

Ja mogę polecić firmę Galwmet, oddawałem im wielokrotnie rozmaity sprzęt do złocenia i galwanizacji. Zawsze wykonywali to bardzo dobrze. Są również otwarci na nietypowe zlecenia. Kiedyś srebrzyli mi nawet koperty zegarków.
Pozdrawiam
Złem zło zwyciężaj
Odpowiedz
#4
mogę potwierdzić powyższe. firma w której pracuje współpracuje z Galwmetem od ładnych paru lat i jak do tej pory wszystko świetnie się układa. są terminowi, znają sie na tym co robią i mają bardzo dobry sprzęt. no i fachowców. czy są otwarci na nowe wyzwania to nie wiem, ale to to akurat łatwo można sprawdzić Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości